0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (330 puan) tarafından
Kızlar eşiniz doğumdan sonra size yardımcı oluyo mu? Benim ki Allah razı olsun çoraplarıma kadar giydiriyo bebeğin gazını hep eşim çıkarıyo. Tek başıma hem bebeği tutmak hem memeyi vermekte zorlanıyorum gelip hadi zeynebi emzirelim diyo :) burda çok kötü şeyler okuyorum eşlerin anlayışsızlığı hatta şiddet uygulaması. Allah herkesin yuvasına huzur mutluluk versin inşallah. 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olması gereken zaten bu cnm Allah iyilerle karşılaştırsın 
(330 puan) tarafından
Amiin inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Amin canım benim amin..  Allah beterinden saklasın.. Benim eşim anca ağladığında şöyle  sustur diye akıl  veriyo sağolsun başka konuda yardımı yok.. :getlost:

(330 puan) tarafından
Yardımcı olsa keşke senin için çok iyi olur
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn rabbim hepimizin yuvasını korusun bozmasın mutluğumuz daim olsun inşallah canım benim 
(330 puan) tarafından
Çok şükür bu günlerimize :)
0 oy
(725 puan) tarafından
Her eşin görevi bu .. Allah böylelerinden razı olsun benim de sağ olsun başım ağrıyor diye bu gece bulaşıkları o yıkadı misafir var-dı baya yoruldum anlayınca canım otur dedi sen
(330 puan) tarafından
Her eşin görevi ama malesef çoğu yapmıyo biz şanslılardanız :)
0 oy
(6,717 puan) tarafından

Masallah Ne güzel allahım mutluluğunuzu huzurunuzu daim etsin inşallah. Benimki şimdi hamileyken yardımcı oluyor inşallah doğumdan sonrada olur :D

(330 puan) tarafından
Amin inşallah devam eder :)
(6,717 puan) tarafından
Inşallah canım :)
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Amin inşallah canım. Benim eşimde ilk doğum yaptığım zamanlarda çok yardımcı oldu en büyük destekçim oldu kızım 5 aylık olacak hala öyle. Allah ondan razı olsun başımdan eksik etmesin <3<3

0 oy
(382 puan) tarafından
Allah razı olsun eşimden hamileykende yardımcı oldu hep mesaj yapardı yanımda olurdu doğum yaptım ince benim yemeğimi yediriridi getirirdi yatağıma bazen kendi yedirirdi uyumazdi gece 3 4 e kadar ben uyurdum sonra o uyurdu sabahta öyle ise giderdi temizliği felan yapardı şuan 3 ayligiz kayinvalidemlerle oturuyorum normalde de akşam yemeği saatinde oğlumu uyutuyosam yemeğimi yatagima getirir mutfağı toplar şimdide topluyoruz çay keyfi yapalım dedik diyo ben toplucam çaydan sonra :D:D yerim onu ya gıcij ediyor beni ama canım içi ya 
0 oy
tarafından
en buyuk sansim eeaim geve kalkip bekliyordu benimle
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Aminn canım inşallah Allah mutluluğunuzu daim etsin <3 Allaha şükür benim eşimde her konuda anlayışlı. İlk gebeliğim daha doğurmadım fakat hamilelikte bile herşeye yardımcı oluyor anlayışlı.

0 oy
(5,938 puan) tarafından
68 günlük oğlum esim hamileligim den beri cok yardımcı oluyor sag olsun dun mevlut yaptım ev dagildi biraz bugun sagolsun supurup sildi bende geri kalan isleri yaptim.gece emziriyorum bebegim gaz sancılı uyu sen ben gazini cikartip uyuturum diyor Allah razi olsun bin kere yorgunluğumu aliyor sabahin 6 da da ise gidiyor. 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Maşallah diyorum. Sözündesiniz normal olmasixgerekeni yapıyor. Baba olmak sadece soyisim vermekle olmuyor sevgi ile beraber yavrusuna bakmasında gerekir. Allah korusun anneye bisey olduğunda baba da kimseye muhtaç etmeden yavrusuna bakacak yeterlilikte olmalı. Anne baba olmak bebeğin bir nefesi için insanlar nelerini veriyor. Buradaki kötü eşlere kötü babalara ben erkek müsveddesi diyorum sadece.
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Doğumdan sonra eşimi dha çok sevdim beklemedigim kdar cok yardımcı oluyo dun gece 5 e kdar bebek bakti bnmle ilk günler alirdi bebegi beni dinlenmeye gönderirdi sabah ise giderken sorar ne zamn emzirdin getiriyimmi flan diye. Bi altını değiştiremiyo :) göğsü de olsa bana vermiycek çocuğumu Rabb'im ondan razi olsun
0 oy
(355 puan) tarafından
Esim ailesinin yaninda hic ilqilnmez ama ewdeykn cok yardimci oldu yukarda Allah war. Hamileykn islerimin hepsini o yapuyirdu bebeqim oldu sezaryan oldum ic camasirima kadar qiydirmistir banyomu o yaptirmistir az hastalansam hemn yemek yapr bulasik yikar bebeqe bakar ben yemk yaparim yorqunsam bana sen uyu ben sallayim derdi bebkle ilqilnirdi ben uyurdum. Ama iste esimin kotu huyu su ki baskasinin yaninda cok ilqisizmis qibi qorunur ozelliklede annesinin yaninda sanki hic yardimci olmuyormus qibi dawranir. Temizlik yaptiqinda mesela eqer aileme dersen birdaha yapmam dior. Normlde cayi o yapr ama ailesinin yaninda hayatta bardaqina dolmaz bile.. Oqlumuzla mesela cok ilqilenirdi ama ailesi qelsin cocuk aqlamktan catlasada donup bkmaz.. Nie bole yaptiqini hala anlamis deqlim
0 oy
(704 puan) tarafından

Çok şükür daha hamileyim dogum bile yapmadm ama aşırı sanslıyım eşim bambaskadır evlendik evleneli hep destegimdir benden guzel yemekte temizlikte yapar eminim dogum sonrasıda aynı sekilde olcagına evlenmeden öncede öyleydi çok şükür Rabbim eksik etmesin onu başımdan <3

0 oy
(185 puan) tarafından

Yani erkeklerde yapacak tabi doğurduğunz çocuk sadece bizim değil ikimizin .. hele bakmasın mecbur bakicak:D kavga çıkartırım valla velhasil emzirmek dışında herseyi yaptiririm:D

0 oy
(1,509 puan) tarafından
Aynen benim esimde saolsun beni indiriyo kaldiriyo coraplarimi pantolonumu giydiriyo 
0 oy
tarafından

25 haftaligim gobegim biraz buyukk corabimi zor giyiyorumm saolsun giydirio sofrayi kurup kaldirio hastaysam bilasigi yikar saolsun bide bebek dogunca dusunemiorum :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.

378,351 soru

11,324,817 cevap

34,776 kullanıcı

...