0 oy
612 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (76 puan) tarafından
Kızlar bebegim emiyor ama yetmiyor 3k olarak mamada veriyorum mama verenler günde kac ml veriyolar acaba.birde bu mamalar kilo yapar diolar yapar mi bilemedim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 3 ölçek veriyorum

Kullandığın mamaya bağlı kimi mama kilo aldırmıyor
(76 puan) tarafından
Bnde 3 yada 4 ölçek  veriyorum . Evolvia kullaniyorum kilo yapar mi bilemedim
tarafından
O mamayı bilmiyorum ama ben sma optipro kullanıyorum kilo aldıroyor
(1,204 puan) tarafından
Sma kullanan bebeklerin boyu uzun oluyormuş bilmem ne kadar doğru evolvia yida biri bana tasviye etti çok memnunmuş çocuğun kilosuda boyu da çok iyidi anne sütü narin aldı çünkü annesi çalışan anne
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben geceleri 4 ölçek 120 cc veriyorum canım uyumadan önce emmek istemiyor zorlayinca ağlıyor sadece
(76 puan) tarafından
Kaç aylk cnm
tarafından
3 aylık canım
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Bende veriyorum cnm önce  emziriyorum sütüm yetmiyor galiba aglarsa mama yapıyorum 30 ml 1.5 kaşık koyuyorum. Yeterli mi bilmiyorum siz hangi mama kullanıyorsunuz?
(185 puan) tarafından
Öyle yapıyorum kuzeyin annesi ..
Hastaneden evolvia almamizi istediler onla devam ediyoruz çok pahalı yalnız ne bu mamalar
(222 puan) tarafından
Evet benim bebegim 4 aylik mamayla besleniyor ve bize 1 kutu mama 3 gün gidiyor. 3 günde bir 70 tl. Allahtan durumum var Allah bebegi mama yiyen herkese güc versin
(1,204 puan) tarafından
Aminn inşallah  benik bebeğim aksine cok ishal mama degistirsem nasil olur ? Biz bebelac kullanıyoruz yarım kiloluk 35 tl
(185 puan) tarafından
Amin cnm evolviada 85 TL 1 haftada bitti emmesine rağmen sarılık var ondan da veriyorum ilerde vermem
(1,204 puan) tarafından
1 kilosu mi 85 tl ?
0 oy
tarafından
Evolvia veriyorum ek olarak . Valla ne zaman içeceği belli olmuyor canım günde 250 cc yapıyorum 120 130 içiyor toplamda diğeri lavaboya dökülüyor 30 yapıyorum 60 90 . Deliriyorumm
(76 puan) tarafından
Kaç aylk acba
tarafından
4 aylikkkkkkk
0 oy
(172 puan) tarafından
43 gunluguz ilk gunler 30 ml ile baslamistik suan 70-80 ml ile doyuyor (1 ölcek koyuyorum hala mamayi) ilk once sma optipro aldik inanilmaz gaz yapti simdi bebelaca gectik cok sukur bunda daha iyiyiz.. Emzirdigim zaman uykuya gecemiyor oyizden gunduz emzirip yada.sutumu sagip biberonda veriyorum gecede 2 kez 80 ml mama veriyorum canim 
(222 puan) tarafından
Her 30cc ye 1 ölçek koymanız lazım yoksa bebeginiz kilo almaz su icirmis olursunuz ona sadece. Nerde okudunuz boyle anlamadim
(172 puan) tarafından
Mamayi genelde ablam hazirliyo ben bir iki kez fln yaptim ilk dogdugunda 1 olcek demisti ya doktor ben yukseltmeyi akil edememisim valla iyi oldu soylediginiz kizlar allahtan mamalari ablam hazirliyo cok sukur kilo alimimiz falan normal
(222 puan) tarafından
Aynen canim cunku az koyarsan mamayı yetersiz beslenir bebek herseyin bi ayari var fazla su olması iyi degil
(172 puan) tarafından
Ablama sordum 3 olcek koyuyorum dedi tesekkur ederim uyardiginiz icin bi kac gun sora ablam gidicek tek kalicam iyi oldu bunu öğrendiğim çocuk ac kalacakti yoksa
(382 puan) tarafından
Ohh çok şükür canım sen zamanla yukselttikce kutunun üstüne bakarak yap her 30cc de bı ölçek 60 2 90 3 120 4 şeklinde yukselttikce ilçeyi cikarirsin
0 oy
tarafından
Aptamil conformil kullanıyorum 2 buçuk saate bir 100 CC içiyor iki aylık 
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Valla ben başladımm. 

600 gr almış 2. Ayda. Az dedi 

Hipp süt aldım . hem eöziriyorum. O günkü sütüme bağlı. Bazen h olmuyor. 

150 ml falan içiriyprum içirdiğim zaman. Baktım istemiyor zorla da tepmiyprum ağzına. 

2 aylık kızım :ermm:

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
10 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya_masal (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baranın annesi (1,292 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,598 cevap

34,831 kullanıcı

...