0 oy
813 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Düşünün ki yatak odanıza eşinle sen varken Cat kapı kapı çalmadan giren bi çocuk düşünün ki yatak odanızı gizlice karıştırıp geceliklerinizi bile inceleyen biri evde ne konusulursa akrabalarina yetiştiren biri evde ne varsa sanki ondan sallıyormuşum gibi alıp gizlice odasında yiyen biri birçok kişi beni yargılanmış ve birisi soru sorup cevap vermiyor demiş 6 aylık bi oglum var bütün cevaplarınızı okuyorum emin olun ve ona göre de kendimi duzeltiyorum ama cevap yazamıyorum konuya geleyim 

Ben merhametsiz misin hamileyken kermesi oldunda migdemin bulanmasindan yemek bile yiyemiyorken ona zorlama zorlana birşeyler hazırlayıp okula goturmesi için hazırlık yaptım evlenmeden önce perde seçerken herkes tepki göstermesine rağmen o kız istiyor diye perdelerini pembe seçtim balayına gidemedik onun yerine günü birlik biryerlere giderken bile ben o kızı yanımda götürdüm evlendimin 3.gunu ben o kızı yanıma aldım hanginiz yapar bunu söyleyin bana ben vijdansiz filan değilim  bu çok kişi al karşına konuş diyor ben konuşmaya başladım anda ağlamaya başlıyor sanki dovmusum gibi ben baktım zaman bana iyi başkasının yanına gidince beni kötüleyen biri evdeki bütün özel seylerimizi baskalarina anlatan biri 
Sadece yatmadan yatmaya eve gidiyor zaten abisiyle kalıyor kahvaltıdan akşam yemeğine kadar benim yanımda olan bir çocuk bu az önceki yorumlarınız için ayrı ayrı cevap yazamadım hiç kimseye kısaca bu kadar 

24 Cevaplar

0 oy
(7,503 puan) tarafından
Bir kız çocuğu 11yasinda  herkezin annesi  yanındayken da bu yaşta en zor yokluğu öğrenmiş annesizligi.  Ağlayınca bişey isteyince  tek sığınma kucağını kaybetmiş.   Muhtemelen daha  ergen bile olmamış  yani Allah katında günahsız. Bı kız  çocuğu.  Canım seni çok anlamak istiyorum. Sorumluluk heleki annesiz birinin zordur. Bağırsak suç kızdan suç göze bstarsin çünkü  abisi kizza bişey olmaz senin her sözün batar el kizisin  çünkü  güzellikle eşinle konuş   kaynatan diğer aile uyeleride olsun ben terbiye edemiyorum  ne desem beni benimsemiyor bunun bir yolunu bulun de ama içten gelerek konuş isyan ederek değil  pedelok goturcem de  başka bir şekilde olmaz çocuğun kafasındaki düşünceyi anlayamazsınız   kimbilir belkide yavrum anbesizligin acısını senden alıyordur senin her bebeğini sevdiğin Zaman kıskanıyor dur. Ne olur kızma bir kere  sev kucana al canım de iletişim kur sevgiyle olurmu bide böyle dene 
-Reklam-
0 oy
(2,070 puan) tarafından
10 yaşında kız kardeşim var anneme bişey olsa kimseye bırakmam kocayı da boşarım ona bakarım o benim canım ciğerim şu an yanımda yatıyor kılına zarar gelse dünyayı yakarım kendini onun yerine koy.. 
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Bir çok kişi yapar bence. Eşimin erkek kardeşi liseyi 4 yıl yanımızda okudu. Tatile vs gittik yanımızda götürdük yeni evliyken, bazı şeyleri sen yapmışsın kimse sana zorla yaptırmamış ki. Sonuçta çocuk daha merak edip bakıyordur. Elbette doğru değil ama annesi yoksa büyüğü olarak sen yol gösterebilirsin ona. Sen yanlışlarını düzeltmesi için destek olabilirsin. Sende kendine göre haklisindir elbette ama 11 yaşında çocuk daha o. Destek ol, yol göster. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 394 göst.
0 oy
11 cevap 467 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ceylinnnn (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 400 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 184 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu