0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Az önce post açtım ve kimse beni anlamadı tek tek de cvb veremiyorum gercekden kendimi kötü hisediyorum ağlamaktan helak oldum. Belki derdime ortak olan olur belki kafamı dagitan olur diye düşündüm tam tersi oldu. Başıma geleni anlatıyorum. Ilk evliliğimde en yakın arkadaşım la kocamın ilişkisini öğrendiğim de bitti. En yakın arkadaşım ilk okulu birlikte olduğum auni sınıfta herşeyimi paylastigim ekmeğimi soframı maddi manevi yanında olduğum arkadaşım bana kazık attı. Eşim adilik yaptı ve arkadaşım buna karşılık verdi. Detaya girmek istemiyorum acı çekiyorum cunki ben eşimle arkadaşımı yatağımda bastım. Ikincisi şimdi bir senelik evliyim ve eşimin watsabinda engelli bir.kwdin numarası gördüm eşime sordum ben engellemedim dedi tanımıyorum dedi inkar etti. Kadına yazdım gördü cvb vermedi. Aradim aradim acmadi sonra kadin açtı tli ve ben tanımıyorum diye inkar etti eşimde inkar etti ama ben biseler olduğunu hisediyorum ne hissetsem çıkıyor. Sonra kadin beni engelledi eşimi engellemedi. Sonra eşimin tlinden yazdım hemen profil resmini değiştirip kendi resmini kaldırıp gul resmi koydu. Empati yaparak okursaniz sevinirim. Ve hala esimi engellemedi neden beni engelledi eşimi engellemedi neden profil resmini kaldırıp gul resmi koydu. Demek istediğim şu ki az önce kendimi ifade edemedim erkekler evliyken şerefsizlik yapıyor gidiyor o onun namusuna kalmış karakterine kalmış bise. Peki evli olduğunu bile bile kadınlar neden yapıyor kadin kadına acı çektiriyor. Notttttt sözüm evli olduğunu bile bile yapan kadınlara  ve evli barklı yapan adamlara. 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben senin ne demek istediğini anladım 

Erkekler serefszz o ayrı ama keşke kadın kadına bunu yapmayıp gelen evli erkeği elinin tersi ile itse kadın dayanışması olsa diyorsun 
(337 puan) tarafından
Allah korusun seni bulmasın canım. Aynen yatıp kalkip beddua ediyorum kızımı babasız büyüttüm şimdi 2. Evliliğimde 2 aylık kızım var onuda babasız büyütmek istemiyorum ama napalim insanlarımız da allah korkusu yok katılıyorum allah boylelerinin belasını versin
tarafından
Eşinle kız arkadaşın ne oldu şimdi
tarafından
Evet hangi cehennemde ne *** yiyolar
(337 puan) tarafından
Eşim evlendi kiz arkadaşımı bilmiyorum canım.
tarafından
Şerefsizler ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Diğer postunuda okudum insanda Allah korkusu yoksa herseyi yapar bunun için gerekçe aramaz 
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Keşke insanlarimizda allah korkusu olsa bu dünyanın obur dünyası ni dusunebilseler
0 oy
tarafından
Burda herkes fikirni beyan eder ama yanlis anlasildimi ayvayi yersin gelsin lincler herseyi apacik yazicaksinki yanlis analasilip tepki alma derim
(337 puan) tarafından
Özel olduğu için yazmak istemedim canım tekrar hatırlamak canımı yakıyor ama yanlış anlasildigim için açıklayıci anlatmak zorunda kaldim
tarafından
Anladim canim Allah yardim etsin ne diyim
(337 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
İkiside büyük serefsizlik yapıyor Allah belalarini versin boylelerinin
(337 puan) tarafından
Amin hakkimi asla helal etmiyorum
0 oy
(12 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım bacım bende öyle bir çıkmaza girmişim ki 
(337 puan) tarafından
Allahım sabir versin inşallah canım
(337 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(7,639 puan) tarafından
Başlığa direkt ahlak yoksunu kadınlar yazmışsın ve sadece kadınlara laf saydirmissin yanlış anlaşılman çok normal
(337 puan) tarafından
Evet ama bana bunu yapan kadınlardan bahsettim ben canım.
(7,639 puan) tarafından
Erkeklere suç bulmamissin o postunda ondan bahsediyorum yoksa her kadın öyle değil tabii ki. Ben elestirmiyorum yaşayan bilir sonuçta ama sadece kadınları hedef aldığın için yanlış anlaşılmış
(337 puan) tarafından
Evet canım orda pek de kendimi ifade edememisim baktım şimdi bir sinirle yazinca benim hayatimdaki bu kadınlardan basetmek istedim ama genel anlasildi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 548 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 361 göst.
0 oy
24 cevap 801 göst.
20 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 457 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ceylinnnn (17 puan) tarafından soruldu