0 oy
719 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,358 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Emzirme döneminde iştahım aşırı açıldı ama cidden aşırı. Bende akşam yemeği yerken yani yemeden önce mutfakta bi tur yiyorum gizlice sonra eşimin yanında az yiyormuş gibi oluyorum hahaha :) çok utandım şu an :D sizde yaptınızmı hiç böyle? 

19 Cevaplar

+2 oy
(1,455 puan) tarafından
Devamlı yaptğm bişi :) hahah
(1,358 puan) tarafından
Hahaha Allahım yaa :)
(1,455 puan) tarafından
Doğru 5 te yiom bi tabak :) kocam gelince 6 bçk 7 de bidaha yiom snra diom ki çok yiosun hayatım
-Reklam-
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Bebek senden besleniyor normal canım bende de öyle oluyor du
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hahahahaha yalnız olmadığıma çok sevindim 
(1,358 puan) tarafından
Hahahaha bendee :)
(10,411 puan) tarafından
Bendensin  göbek aldı başını gidiyo hhehehe
0 oy
tarafından
Pilavı bile ekmekle yiyen biri oldum hem de iki tabak..gözüm doymuyor sanırım :)
0 oy
tarafından
Offf ben hic ac duramiyorum nolacak bu halimiz
0 oy
tarafından

Hahahah :D seni gidi seniiii 

tarafından
Eşinin yanında az yiyor sonra ne buluyorsa gömüyor koca demiyor mu nerde ekmekler :)))) hahahaahah
tarafından
Aslinda iyi fikir aaa benim esimde aynen öyle yapiyo biraz dukkanda yiyo birazda eve gelince yiyo cok yiyemiyorum istahim yok diyo bende diyorum itiraf et hadi yemissin belli  :))))) hemen dökülüyo  :)))
tarafından
Hahahahah aynı benim ki valla :)))) bazen diyorum iyice ye gel ben iki yımırta kırarım diyorum o zaman yemiyorum senle yerim diyor la vicdansızın oğlu ona da mı göz diktin diyorum :))) zalımın kızı diyor ayrı gayrı olmaz hahahah
0 oy
tarafından
Bnde tatlı yiyorm yaa eşim bı kilo almis geçen vallahi yedim son iki diliminde ayıp olmasın eşime diye bıraktım kutuda yoksa yerdm:)
(1,358 puan) tarafından
Ayıp olmasın diye :))) hahaha sesli güldüm ya
0 oy
tarafından

Ben hamile değilim ki ben niye öyleyim acep :D

0 oy
tarafından

Vay bu tlfn aynı yorumdan iki tane olmuş sen öbürüne cevap. Ver beybiiiii:D

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ol yapmadm ama emzirme doneminde bende cok acikirdim ozellikde cok susardim. Cok fazla yemek yerdim ama emzirdigin icin sute gidio cogu ondan acikiyosun zaten ama ekmegi cok tuketme  dogum kilolari verilioda emzirme donemi alinan kilo kolay verilmiyor :)
0 oy
tarafından
Ahahahha buna çok güldük yok canım eşimle biz kim daha çok yer diye yarışıyoruz resmen bir oturuşta 3 ekmek yiyoruz ah ah nolcok bu göbüşler bilmiyorum. 
(1,358 puan) tarafından
Ben yesem onu yanında benide yeseydin diye dalga geçer eminim :D
tarafından
AhahHhahahHha sen en iyisini yapıyorsun bende öyşe yapmayo düşündüm şuan.
(1,358 puan) tarafından
Evet en mantıklısı :)
0 oy
tarafından

Çaggallll seni ne fenasın haaaa:woot: demiyor mu bu kiloyu nasıl alıyorsun 2 gram yiyerek :D galiba eşine de troid bezlerim hızlı çalışıyor diyorsun :D

(1,358 puan) tarafından
Kız yok benide geçtin diyo yaa of :)
tarafından
Hahahahhha sende bundan sonra yanında 2 kaşık bişey ye adam kafayı yesin bu karı yemiyor nasıl şişiyor diye bir jajajjaj
0 oy
tarafından
Bnde ilk baslarda istahim azdi simdia asiri yiyorum 100 e dogru gidiyom.d
(1,358 puan) tarafından
Doğumdan snr 2 ay benimde iştahım çok azdı ama son 1 bucuk aydır homini gırtlak oldum
tarafından
Aynrn bende valha suan yiyom mesala .d
(1,358 puan) tarafından
Bende az önce pilav üstü yedim haha :)
0 oy
(119 puan) tarafından
Normalde benim koca yiyeni sever  ve ben ona gore hep az yiyorumdur masallah kilomda var yani yemeyen biride degilim sor kendine ben bissey yemem
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Bende yaoarm haahah ne olcak bu utangaclik hakimz of::)
0 oy
(15,833 puan) tarafından
Benim de kapandı ya nasıl çok yemeye çalışıyorum ama midem bulanıyor 
0 oy
tarafından
Bende de altı başını gidiyor heryerim yedikçe yiyesim geliyor sanki hiç yememisim gibi.ama eşim beni yiyo diye bittikçe alıp getiriyo habire . 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnde oleydim baktim baya kilo aldim hemn diyete basldim yemiyorum suan ve guzel kilo veiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 412 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 756 göst.
17 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 419 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (193 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,334 cevap

34,739 kullanıcı

...