0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Iyi geceler canlarım 

Ben kizim dogdugundan belli jenny willy kullaniyorum bezi suan 7 aylik 1 ay oncesine kadar hic sizdirma yapmiyodu ama ek gidaya gectik geceli her kakasini yaptiginda zibinina beline kadar geciyo. Bezden mi yoksa ek gidadan dolayi mi bezi degistirsem cozum olur mu ?

10 Cevaplar

0 oy
(965 puan) tarafından
Bezler çok kalitelidir bizde kullanıyoruz doğdu doğalı şu an beş aylık ek gidadandir çok yapıyorsa bez ne etsin ki canım .d
tarafından
Kiz bezin onde hicbisey yok hepsi belinde :D
(965 puan) tarafından
Allah Allah .d o nasılmış kizzz
tarafından
Bezin arkasi dolu komple resim attirma bna gece gece :D
(965 puan) tarafından
Abu yok atma gi ikinci bı kakayu kaldiramam az önce kızım baya batirmis ti ortalık kakaya kalkmıştı .dddd
tarafından
Benmki de bugun 2. Kakasini yapti az once degistirdm .dd
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Küçükken oturmuodu şimdi oturunca geriye geriye gidio :) bide kaka artışı olmştur ondan cnm
tarafından
Bende bezden saniyodm ya :D
ama biktm valla hic abartmiyorum kakasini her yaptiginda bi tane zibin atiyorum gunluk 1 zibin gidiyo
(1,455 puan) tarafından
:) şöyle kaka yaptğnı hissetmek lazm hemen müdahale şart
tarafından
:D sessiz yapiyo kuzum muneccim degilim bak az once sesli yapti hemen degistirdm fkdkdkk
(1,455 puan) tarafından
Heheh bnmki koku salıo hemen :)
0 oy
tarafından
Canim ben molfix kullandım prima kullanım pempers kullandim hepsi sizdirdi bebde jeny wilyye gectim oda sizdirdi kakayi yani bu benim cocugumun cok yapmasindan kaynakli oldugu kanaatine vardim
tarafından
:D bende bezden saniyodm hic degistirmeym barii
tarafından
Yani aslinda bimin bezi kotu değil ucuz falan ama guzel
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Ek gıdadandır canım o benim, oglan 17,aylık ve hala Jenny willy kullanıyorum bir sorun yasamadım 
tarafından
Ne zaman duzelirse hergn bi zibin atiyorm :/
(2,724 puan) tarafından
Haklısın ek gıda zamanları bıraz sıkıntılı cunku bazı ek gıdalar ishal yapıyor sıvı ek gıdalar cok kakaya sebep oluyor az sabret canım gecıcek illaki. Sosyal medya fenomeni Eylül öztürk de Jenny willy kullandığını soyledı cok ıyı bez dedı. Dmeek Kı ucuz ama kaliteli :)
0 oy
(571 puan) tarafından
Canım benmkide nerdeyse altıya girecek bende kullanıyorum jeniy vily son 2 üç haftadır sızdırıyor bezin suçu yok ama oğlum dolduruyor torbayı cişle yani bezde sorun yok ben aylardır kullandım yoktu bı sorun
tarafından
Bende de daha once hicbi problem yoktu kuzum ya
(571 puan) tarafından
Bebekten oluyo cnm bnm yani boşuna bez degisme
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bezi bol baglamıs olabilirsin demicem :) o yeni annelerde oluyor.. Ya mesela ablamda prima 3numaraya kadar iyi 4numara hep tasırıyor. Derdi.. Öyle bişi olmus olabilir 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Bence dırt yapıyordur ondan sızar 
0 oy
tarafından
Bezi küçükse olabilir bir boy büyük al
0 oy
tarafından
Bezin arkasını katla öyle dene bide canım 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Biz de Molfix kullanıyoruz oluyo arada valla özellikle kakasını yaparken prima da denedim o da öyle oldu bilemedim napıcamı

İlgili bir soru bulunamadı

380,884 soru

11,403,556 cevap

34,941 kullanıcı

...