0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (1,223 puan) tarafından
ben aldatir yada şiddet uygulursa giderim boşanirim 

33 Cevaplar

0 oy
(1,790 puan) tarafından
Ben hic büyük konusup şöyle olursa giderim falan demicem Alalh korusun corum çocuğum var artik bireysel yasamiyorsun cocuk olduktan sonra onun hayatı senin hayatından daha degerli oluyor
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Aldatirsa 1 deil 5 cocum olsun asla affetmem 
0 oy
tarafından
Bana ihamet ederse siddet uygularsa giderim  ama o hataya pek duscegini sanmiyorum
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hiç bi zaman Allaha büyük konuşmak istemem.. O anki durum şartlar neyi gerektirirse onu yaparım diyeyim..
0 oy
(1,001 puan) tarafından

Offf okdr cok sebep varki bosanmak icin:Dtabi simdi bebisim dogmadi belki dogarsa deyisir ama en onemli asla bunu yaparsa onun yaninda durmam dedigim seyler beni aldatirsa farketmez simdiya evlilikten once bu bir mesajlada ola bilir siddet uygularsa tabi bakiyo ne icin uyguladina

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Herhangi bir koşulum yok belki de bn düzeleceğim böyle şeyler konuşmak yanlış bna göre onun bi koşulu olmaz 
0 oy
(10,080 puan) tarafından
Dayağa karşi asla affım yok. Annemde aynı şekilde hep der ben bir fiske.bile yemedim. 3kız kardesiz sizde asla böyle bisey yasamayin der bize. Eşimede ablamin eşinede soylemistir. Ben kizlarimin arkasindayim dayak asla olmaz çeket alirim diye. Bende durmam 1 saniye bile. O kimki bana el kaldiracak. Ne hakkı var buna
0 oy
tarafından
Bekara bosamak kolay lafi gbi.. Yasamayana söylemek cok kolay gelir. Kinadigin yerden kirilirsin her zaman. Rabbim yasatmasn yinede
0 oy
tarafından
Asla büyük konuşmak istemiyorum aslaaaaa
0 oy
tarafından

Oturup bunu düşünmedim 

0 oy
(114 puan) tarafından
Herşey öyle kolay olmuyor ıkisini de yaşadım  ama çocuğun için birşey yapamıyorsun 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Allah göstermesin aldatmayı affedemem
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Aldatırsa tek kalemde silerim

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 789 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hmzm (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 967 göst.