0 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (1,218 puan) tarafından
ben aldatir yada şiddet uygulursa giderim boşanirim 

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herşey oyle yazıldığı gibi olmuyor malesef. 
(2,596 puan) tarafından
Böcük dayaktan kastın ne.. tekme yumruk sopa demir vs.. mi yoksa sadece bi tokattan ibaret mi.. buysa tek tokatsa boşanmak salaklık hatta aptallık...
(10,039 puan) tarafından
Valla canım ben dayağin buyugude kuçügude oldugunu dusunmuyorum. Dayak eskide kaldi insanlar bilinçsizdi dayak atıp dayak yiyolardı. Bu devirde hangi gerizekalı karısına bir tokat bile olsa atabilir ya. Aklı varsa yapmaz zaten. Ki şöylede bisey var. Kadında çok ustune gitmicek yeri geldiginde susmasini bilecek. Ama ne olursa olsun 1 tokata bile karsiyim. Allaha sukur ayaklarim yere basıyor. Kendi ayaklarimin ustunde durabiliyorum babam yok vefat etti ama arkamda kapı gibi annem var. Çeker giderim.
(2,596 puan) tarafından
Ya gidemeyenler çaresiz olanlar ne yapsın.. sığınma evine gidebilecek cesareti olamayanlar.. dediğin gibi kadında biraz susmasını bilecek.. Raabbim herkesin gönlüne göre versin canım
(10,039 puan) tarafından
Işte gidemeyende gidebilecegini gosterecek ama adam cunku gucsuz gordukce hee bunun zaten gidecek yeri yok diyecek daha çok kafasina binecek. Bak o konuda evet kadın yeri gelince adamın siniri geçene kadar susacak. Yerini bilecek. Çok dır dır edip adamın kafasını yemeyecek. Amin insallah herkesin gönlune gore olsun herşey
tarafından
Adam namussuzluk yaparsa tabikide baş ezilmez lakın kadın namussuzluk yaparsa dövülmeye hakki vardir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aldatırsa boşanırım 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ben evlenmedn once aldatrsa yada siddet uygularsa bosanrim diodum simdi ikisinide yapti ama hic bisi yapamadm oturyorm 
(1,218 puan) tarafından
neden ya boşanmadin ailene arkanda durmadimi
(4,101 puan) tarafından
Bi kere ettim araya cok kisi girdi bide gittigim gun hamileymisim geri geldim tekrsr simdi 3 cocugum var
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Büyük konuşmamak gerek ama aldatilmak yenilir yutulur bişey değildir. 
(1,218 puan) tarafından
siddette öyle ya bide hamile olup siddet goren postlar görünce üzülüyorum
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Cook sukur siddet gormedim  amma aldatilma konusu vardi bisey isbatlayamadim gizlice insataya giriyodur postlarimdada var direk sifrryi istedim vermeyimce anneeme gitdim 1 ay gelmedim bitdi dedim bide kiskancligi vardir onuda kattim gozune surum suruum surundurdum kopek gibi pisman oldu ikinci sans verdim
(1,218 puan) tarafından
suan iyisiniz demi
(1,755 puan) tarafından
Evet canim sukur iyiz
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Aynen senin dediklerini yaparsa boşanırım. Benim kırmızı çizgimdir bu iki şey. Devamlı da söylerim herife zaten :D

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Aldatır döverse ve ailesine karşı ezdirirse 1 dk durmam yani 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Neden böyle boş şeylerle beyninizi yoruyorsunuz..kendinizi şartlandırıyosunuz. Akışına bırakın herşeyi.. maalesef ki hayat bizim istediğimiz gibi ilerlemiyor.. döverse boşarım aldatırsa boşarım diyenleri çok gördüm.. onları yaşadıktan sonra yerinde oturanıda gördüm.. 
0 oy
tarafından
Büyük konuşmamak lazım hiç bir zaman 
0 oy
tarafından

Bende ayni şeyi düşünüyorum Allah saklasin büyük konusmiyim:angel:

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Rabbim göstermesin ya ben büyük konusmak istemiyorum :ermm:

0 oy
(632 puan) tarafından
Aynen aldatir şiddət uygularsa bi dakika kalmam
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum ne yaptığından ziyade benim o an ki ruh halim önemli. O yüzden büyük konuşmayım :) 
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Soakakta kalmadugi surece annesini bizle yasicak diye tutturursa bosarim soyledimde... allah gostermesin ama birakir giderim 2 ayligina getiricekti aldim kizimi bavulu hazirladim ben gidiyorum dedim soz verdi cok kalmicak dedi 5 gun kaldi goturdu..
0 oy
(119,322 puan) tarafından
Aldatirsa tabiki
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Büyük konuşma kuzum kimse bilemez ne olacağını ve rabbim kimseyi yuvası ile sınamasın inşallah
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aynen aldatma ve siddetten giderim siddet gene affederim ama aldatmayi kaldiramam
(3,669 puan) tarafından
Gene de büyük konusmamak lazim tabi
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Aynen bende öyle aldatırsa ve şiddet uygularsa giderim
0 oy
tarafından
Boyle birseyi dusunmek dahi beni cok uzer rabbim kimseye yasatmasin 
0 oy
tarafından
Aldatırsa boşanırım sanırsam normalde de kıskanç bi insanım öyle bi şeyi kaldıramam 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 786 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hmzm (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 954 göst.
0 oy
15 cevap 291 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 864 göst.

379,874 soru