0 oy
745 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Sözde evinizde kalın çağrısı yapıldı millet piknik yapıyor geziyor ben evden çıkmaya korkuyorum daha günlük bebeğim bir diye eşimin ailesi bana deli gözüyle bakıyor çıldırıcam resmen bır de üstüne kimseye gelmeyin dedim hepsi bana küs kaynanam zaten Bu sabah eşimle arama bombayı attı gitti bebegını elletmiyor eve gelmeyin dedi kimse konuşmuyor bizde öyle şeyler yok falan filan eşimde Bir ton laf etti gitti 

23 Cevaplar

+1 oy
(2,448 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Doğduğunda başladım 15 aylik oldu hala kimseye opturtmem hoplatip ziplatmalarina müsaade etmem. Bana göre her tehlikeli, yanlış harekette uyaririm.  Esimde ses etmiyor alıştı artık. Bizde çocuk büyüttük dediklerinde de müsade ederseniz bizde büyütücez dedim artık kimse bisey demiyor şükür zırt birt gelmiyorlar. Alttan alma hiç bir şekilde seni insan yerine koymuyorlsr çünkü 
(143 puan) tarafından
Ayyyyu ymnle şimdi ağladım sabah dediklerini yediremedim kaynananın onlar saat kaç olursa olsun zırt pırt gelirler ben gezmeyi sevmiyorum neymiş bu eve gelin gelmişim kurallara uyacakmısım neymiş utandırmısım herkes bana küsmüş onlarda öyle bişey yokmuş eşim de dedi aylık olsun oğlum alıp aşağı götürecekmiş falan filan eşimde Tabi anasının arkasında şimdi oturdum deli gibi ağladım emziriyorum ben ya bana nasıl bunu yaparlar Bu çocuk benım benım ya ister sevdiririm ister elletiririm daha hiç biri gelmesin özellikle kaynanam
(2,448 puan) tarafından
Keske aileyle evlenilmedigini bu insanlar idrak etse.  Sen eşinle konuş onlar hep konuşacak sana şöyle yapiyosun böyle yapıyorsun diye. Ben geldiklerinde hep emzirmeye giderdim uyuturdum bebegimi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende hicbi sknti yok butun sknti anlayissiz insanlarda icini rahat tut
(23 puan) tarafından
Aman bosver küssünler ne kadar az insan o kadar huzur esinlede guzel guzel konus deki cocuk hasta olsa allah korusun gunlerce hastnede kalir hem zarar gorur hemde bi ton masraf falan yaparsi  zaten erkeklere masraf deyince geri adim atiyorlar de ikinizin iyiligini düşünüyorum ben
(143 puan) tarafından
Tutayım kuzum ya eşimle kotu olduk alt üst oturuyorum hepsiyle birde
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Valla ya ne anlayışsızlar var hiç dikkate almıyorlar sabah hülya Avşar da spora cıkmış herkes dışarı cıksın diye de yayınlıyor birde 
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Sırf şu uyuzlar için sokağa çıkma yasağı geldiğinde görürler  günlerini 
(1,633 puan) tarafından
Bu gidişle yasak gelir inşallah millet dükkanı kapattı diye tatile cıktıklaını sanıyor galiba
(143 puan) tarafından
Keşke Ama yok valla sıkıldım resmn
0 oy
(3,741 puan) tarafından
gercekten piknige giden var mi , ben anlamiyorum gercekten o kadar uyariyorlar
(143 puan) tarafından
Vallahi var bizim burda herkes yürüyüş yapıyor geziyor kızlar bir Ben mı bu kdar korktum
0 oy
(474 puan) tarafından
Aman bırak küssünler virüs bulaşınca akıllanır herkes bende dedim sakın bana  gelmeyin diye 
(143 puan) tarafından
Haklıyken haksız olduk iyi mııııııı daha 20 günlük bebeğim var kızlar yA
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Sen deli değilsin bacım, dışarı çıkanlar gerizekalı net..
0 oy
tarafından

İyide sen kötü bir niyetle dememisin , bırak seni kötü anladıysa boşver ...

0 oy
tarafından
Ya sorma canım. Az önce çamaşır asmak için balkona çıktım kiii korka korka çıktım acaba çamaşır assam mı dışarıya diye kırk kere düşündüm. Bi çıktım anaam herkes dışarda çocuklar top oynuyo yaşlılar kol kola geziyo kadınlar bebeklerini arabaya koymuş geziyo şaka gibi bugün biizm buranın pazarı var pazara göndermedim eşimi marketten aldırsam korkuyorum ellemeye kafayı yicem milletimiz ne kadar rahat 
0 oy
(350 puan) tarafından
Valla sende hiç bir sıkıntı yok canım bırak ne halleri varsa görsün benim kaynanada dün aradı gelmiyorsun hiç diyo virüs var çıkmıyorum 6 gündür dedim ay valla hemen de sana bulaşır diyo Bnde eşime söyledim oda sakin çıkmayın dışarıya dedi hiç umrumda bile değil valla çocuğumun sağlığı daha önemli 
(143 puan) tarafından
Valla benim eşimde öyle dıodu sözdeeeeeeeee
(350 puan) tarafından
Olsun canım sen onlemini al boşver
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yasak çıktı  bugün piknik mangal keyfi yasaklandı. Yakalanirsalar para cezası var  
(143 puan) tarafından
Kimin umrunda kuzum ya
(6,919 puan) tarafından
Valla canım paranin gitceni biliseler İnan tuvalete bile girmezler
0 oy
tarafından
Sorun sende değil laf anlamayan karşında ki insanda .eşinle de konuş bebek için faln de ihmale gelmez de
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bu kaynanaların hepsini kireç kuyusuna gömmek lazım neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum yaşlılar risk grubu değil mi
0 oy
(3,515 puan) tarafından
O eşinin aklına tükürsün Tüm Türkiye. 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Gereksiz insanalr hepsinin köküne kibrit suyu kocan da dahil ailesini düşünmeyen insanlar.kuserlerse kussunler sagligimdan önemli değil hicbirsey üç beş insan hayatımızdan eksik olur 
0 oy
(12,502 puan) tarafından
İnsanda anlayış, düşünce olmayınca 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla insanlar cok anlayissiz ve vurdumduymaz dun gece burda asker eglencesi yapildi kac saat bugunde hava gunesli millet disarda sesleri gelior esim meydandan gelmis tıklim tiklim insaar disarda dior bide cumartesi pazari var her zmnki gibi cok kalabalikti dedi 
0 oy
tarafından
Çokta fifi etsin onlar çocuğundan kıymetli mi 

Ay boşver allahına söylesinler söylesinler bakacaklar konuşan yok onlarda susacaktır elbet kaynanam il dışından geldi benim eşim çocuğumu elletirmedi üstünü başını yıkamayana kdr 
0 oy
(230 puan) tarafından
Böle anlayışsız insanları duydukca cıldırıyorum Bi tane de su an benim evimde var görümcem okul tatil diye 2 cocuguyla geldi salıdan beridir Bende ler yarın gidecekler kafam şişti yeminle genclere bişey olmaz diye tutturmuş bide az önce de kayınpederim le konustum kendi anasına bakmıyor ben calısıyor um baba anneme ben gel demiyor musum dedim o dısarı cıkmasın mümkünse 85 yasında kadın tvler bas bas bağırıyor cıkmayın diye dedim. Evden cıkıp eve gelecek bişe olmaz diyo hey Allahım ya
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bzi balkondayiz suan birsuru cocuk oynuyo suan bilinciszlik zirvanada yjne

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 17 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masal07 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (503 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RecoCo Minikco (2,460 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.
3 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

374,692 soru

11,207,769 cevap

34,511 kullanıcı

...