0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından
65yas üstü sokağa çıkma yasağı getirildi kızlar bu gece 12de baslicak kronik hastalığı olanlar da cikamicak 

15 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Rabbim yardımçımız olsun inseAllah
(6,919 puan) tarafından
Sevindim hem onlar adına hemde Bizim adımıza  heryer yaşlı doluydu dunleniyolardi
(632 puan) tarafından
Evet ya .Azerbaycandada oyle olursa nə guzel olur
-Reklam-
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Saçmalık.. herkese gelmeliydi.. 65 yaş üstü istesede çıkamıyor ki dışarıya.. o yaşta nasıl çıkıp gezsinler
(1,509 puan) tarafından
Kiz sokaklar 65 yas ustu dolu babama baba cik a diyorum dinlemiyo ya deli etti beni dunden beri tartisiyorum dilimde tuy bitti
(4,932 puan) tarafından
Burdada yaşlılar hep dışarda.
Banada yasak geldi gerci çıkmıyorum da
(2,596 puan) tarafından
Allah Allaah banarazı denk gelmeedii.demek
(7,441 puan) tarafından
istese de çıkamıyor mu canım yaslilari eve sokamiyorsun ev ev gezmeye gidiyorlar sokak sokak geziyorlar bide anlatıyorsun anlamıyorlar haberleri izlemedin mi zaten yasayacagimizi yaşadık oleceksek oluruz diye dalga geçer gibi konuşuyorlar sen yasamissinda milletin yaşam hakkını ne hakla almaya calisiyorsun resmen öyle sinir oluyorum ki sen ölmeyi hak ediyon dayı diyesim geliyor tobe ya :-)
(1,509 puan) tarafından
Canim ben sinir delisi oldum zaten bu konuda cildirtti babam beni ya sana bisey olmaz tamamda ama karsindakine olabilir diyorum su an o kadar sinirliyimki kendime gelmeye calisiyorum Allahim butun anneleri bebeklerinden bebekleride annelerinden ayirmasin
0 oy
tarafından
Valla bende sevindim canim biz evde oturuyoruz onlar fellik fellik geziyor 
0 oy
tarafından
Oh be nihayet. Valla biz gencler kimseye bulasmasin bize bulasmasin diye çıkmıyoruz amcalar disarda dolaniyor
0 oy
(9,158 puan) tarafından
Dinlemeyip çıkanlara ne yapıyorlar pekii
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Keske tumden gelse o yasak iyice yayilmadan 
0 oy
tarafından
Takilsinlar evlerinde hele de Ankarada hep mi yaslilar olurdu yavv nereye gidiyosunuz hep bi ulus turu yapip geliyorlar
0 oy
tarafından
Yarabbim bu mubarek gunde acilarimizi dindirsin insallah  daha fazla can almasin acitnasin
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Herkese getirilmeli bu yasak. 

İzinle dışarı çıkmalı insanlar.. 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bnde çok sevindim keşke biraz daha yaş sınırı düşseydi de  herkes evinde otursa şu hastalık gidene kadar ya 
0 oy
tarafından
Bence 55 ve üstüne getirilmeliydi ama bu da iyi oldu kimsenin hayatımızı tehlikeye atmaya hakkı yok 
0 oy
(2,654 puan) tarafından
Ay nihayet geç bile kalınmıştı 
0 oy
tarafından

Yasak geldide buna uyacaklarini zanmam benim annem il disinda bu aksam gelecekti ertelemis yarin belki dedi kim ne kadar durdura bilir

(6,919 puan) tarafından
Bu gece 12 de baslicak
tarafından
Farketmiyo ki canim yasak geldi diye kadin evinemi dönemiycek
Mecbur dönecek 18 saat yol gelecek
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Allahim sonumuzu hayir eylesin su mubarek aylar hürmetine gidisat hic iyi deil antepin ilcesinde ozel bi hastanesinde 2 yasinda bir bebekte virus cikti bir yasli adamda öldü:((cok korkuyoz ya
(6,919 puan) tarafından
Rabbim  yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Kayınpederim kalp hastası baypassli kronikmi oluyor acaba 
(6,919 puan) tarafından
Kalp hastası sonuçta tehlikeli
(5,436 puan) tarafından
Evet bnde öyle düşündüm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 625 göst.
10 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 352 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 551 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 638 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,243 soru

11,320,778 cevap

34,765 kullanıcı