0 oy
895 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (18 puan) tarafından
Kizlar ic isleri bakani aciklama yapmış bugunden itibarem kuaforler ara vermis ben 25 haftalii hamileyim sözlendigimden beri agda yapiyorum simdi napicam ben virusden dolayi disarida cikamiyom jiletede vurmak istemiyorum tuylerim sert ve  oyle az degil hormonlarimdan dolayi ben simdi tuy dokucu kullansam birsey olur mu bebege zarari var mi ?

13 Cevaplar

+6 oy
(5,377 puan) tarafından

900 küsur vaka 21 ölü var şimdi kıl tüy mü düşüncez ya kimseyi de kırmak istemiyorum ama jilet yao geç yaşayacakmıyız acaba ben onu düşünüyorum ahhh Allahım ahhh:ermm:

(4,854 puan) tarafından
Allah aşkına bu sorundan 747499 kere soruldu.
Oturup düşünüp akıl etsinler
(5,377 puan) tarafından
Virüs var diye bakımda mı yapılmasın he valla benim aklıma bakım fln gelmiyo bana bşy olursa çocuğum napar kimseye zarar gelmeden canımız yanmadan gitse şu virüs onu düşünüyorum çok hafife alınıyo çok yani sağ salim doğurcak mı onu düşünsün bnce kılını düşünmektense ben sadece bu kişi için demiyorum genel olarak milletimiz bana bşy olmaz kafasında neyse hakkımızda hayrlısı tartışıp kalp kırmak istemiyorum :(
(7,402 puan) tarafından
Yok bende tartışmak icin demedim zaten. Mübarek gecede kalp kirmaya gerek yok. Ama yani bi tuy alındı diye olanlarin umursanmadiginin sanilmasi dogru degil. Emin ol bizde ayni kaygılardayiz. Herkes evladini dusunuyor sonumiz ne olacak kaygisindayz. Zaten kimse7/24 bakim yapmiyor. Bu surec gecene kadar
atiyorim 3 ay surdu.  Sende bayansin beden temizligi yapilmadan durulurmu hic. Onun da günahı var degilmi. Sirf bu soruyu sordu diye boyle yargılaman yanlis oldu. Dedigin gibi hafife alan cok tabi zaten onlar yuzunden artiyor vakalar. Bana bisey olmaz diyenleride goruyoruz. Allah im sonumuzu hayr etsin.:/
(5,377 puan) tarafından
Yok yani tabiki temiz olmalıyız Müslüman olarak da başka türlü yapsın madem hani bu zorlu süreçte bunu sorması garip oldu ne bilim ya hepimizin sinirleri bozuk işte Allah yardmcımz olsun sert çıktysam kusura bakmayın yine de :/
(7,402 puan) tarafından
Estağfirullah canim. Gercekten zorlu bir surec ister istemez geriliyoruz. Seni cok iyi anliyorum. Ama Allah in izni ile hepsi gececek. Dua edip sabretmekten baska elden bise gelmiyor maalesef. :(
-Reklam-
0 oy
(15 puan) tarafından
Olur kimyasal mecbur jilet
(18 puan) tarafından
Ama jilet vurursam eskisi gibi yogun cikar korkuyorum işte
(15 puan) tarafından
Sonra ağda yapa bilirsin ama tüy dökücü çok zarar olur bebeye ben hep jilet kullandım
(18 puan) tarafından
Bilmiom ki hemsireme danisacam eger oda yasaklarsa mecbur jilete vuracam ama karnim o kdr fazla cikmadigi halde bikini bolgemi göremiyorum
0 oy
tarafından
Kiz tek derdin bu olsun.:) hic kullanmadim canim tuy dökücü bi bilgim yok
(18 puan) tarafından
Ah ah keske tek derdim bu olsaa ,) of napicam bennn kaldim oylece
0 oy
(763 puan) tarafından
Tüy dökücü hem zararlı olur hem jiletten bi farkı yok 
0 oy
(554 puan) tarafından
Jilet kalinlastirmaz korkma ben seninle ayni durumdayim arada mecburi jilet yaptim yaptim bende 
0 oy
tarafından
Ben tüy dökücü kullanmıştım sorun yapmıyor canım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla cnm allahtan benimbenim ablam daha ince kuafor dukkani vardi hamile kalmis bilmemis bebegi oldu karninda sonra tekrar hamile kaldi birakmak zoru nda kaldi tum maltemeleri hala evde benim tum ihtiyacimi ablam yapiyo kiz kardesimde ablamin yaninda calismisdi bir sure ida biliyo ya kardesime yada ablama yaptiriyom herseyimi bir tanidigin yakinin biliyosa ona aldir hem bi sure kapandı kuaforler yazik jilete alisdirma sonra agda yapamasin ozun tutmaz
0 oy
(538 puan) tarafından
Kuaförünü eve çağır. Evde yapsın. Yada kendin malzemeleri al ablan falan varsa yada kocan yapsın 
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Bu durumda sag kalirmitiz onu düşnelim simdi kilin sirasi degil cnm:(
(4,102 puan) tarafından
:)) neden bu kadar kizdin ki
(1,822 puan) tarafından
Kizmadim canim belki yazim seklim kizmis gibi duruyordur ama haksiz miyim evet zor surecler geciriyoruz belki ölüm her an kapimizda ama bunun bu hastalikla bi alakasi yok ki ölüm zaten insanoglunun her an kapisinda ama bunu sadece hastalik salgin olunca aklimiza getiriyoruz o kadar. Normal yasantimiza bi sekilde onlem alip devam edecegiz kil tuyde alcaz yemekte yapcaz gulcezde aglayacazda ama oncelikle onlem alacaz durum bu
(4,102 puan) tarafından
Dogru sylyosunda byle vakalari gorunce insan ister istemz dusunyor acaba ne olur nasl olcak die onu demk istdm ki mecbur hayatimizada devam etmemiz lazm dogru diosun
(1,822 puan) tarafından
Allah ölümünde hayirlisini versin canim. Oyle bisey ki bu o kadar koronalinin arasinda gezerken sana bulasmaz bisey olmaz belki ama ayagin tasa takilir duser ölürsün Allah imanimizla ölmeyi nasip etsin gunu saati sasmaz zaten dogdugumuz gun yazildi alnimiza olecegimiz gun kimse degistiremez viruste degistiremez o tarihi
(4,102 puan) tarafından
Aynen oyle cnm hakkimzda hayrlisi olsun
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Tuy dokucunun jiletten farki yok ki ha jiletle almissin ha tuy dokucuyle ayni sey ama tuy dokucu kimyasal kullanmani onermem
0 oy
tarafından
Tüy dökücü kullandim bana alerji yaptı her yerim kızardı kokusu agir yapma bence kendin dene ağdayı canim çam agdasi kolay oluyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu kadar sıkıntı arasında tek derdimiz kıl tüy zaten bacım. Malzemesini al kendin yap evde .
0 oy
tarafından

Yahu sanki allah korusun sanki  ülke işgal altında gibi atarlanmislar arkasdaslar yani virüs varsa var ölelim mi ölüm zaten var bir gün herkese tedbiri alıp hayata devam ediyoruz mecbur yani bu kadar atarlanmis arkadaşlar anlayamadım 

Bu arada ben hamile iken tut dökücü krem veya toz olanini kullandım bi sorun olmadı çok şükür canim
(2,598 puan) tarafından
Ya zaten farkediyor musunuz bilmiyorum ama biri ilk postta atarlandığı zaman ondan destek olarak herkes atarlanmaya başlıyor bu tüm postlar da öyle :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 451 göst.
21 Mart 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 287 göst.
0 oy
1 cevap 194 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.

374,649 soru