0 oy
577 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (170 puan) tarafından
Müftünun eşiyle kızında tespit edilmiş tokat merkeze göndermişler of ya korkuyorum hemde deli gibi çünkü dogumum geldi napicam 37+5 :(((

11 Cevaplar

0 oy
(7,177 puan) tarafından
Canım bin kişiyi geçti artık hangi şehir söylensin olmayan şehir kaldı mı ki 
(170 puan) tarafından
Cok büyük bir yer degil ya biraz daha geç gelir diye kendimi teselli etmişim:(
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Müftü ise eşi de kızı da kesin umre den gelmiştir 
tarafından
Bu umrecilerden derdiniz ney cindede umremi yapiliyordu cikti
Dine olan sayginizi bozmayin insanlari suclamayin
(7,441 puan) tarafından
Ben dine saygimi bozmuyorum bı derdimd e yok nasıl anlamak istoyorsan öyle anla umrumda değil. ayrıca bu ülkede kendiliğinden çıkmadı virüs ne zaman dışardan gelenler oldu o zaman yayıldı evet Çin'den diğer Ülkelere yayıldı sonra da Türkiye'ye gelenlerden. Ayrıca şunu da söyleyeyim genelleme yapmak istemiyorum ama umrecilerin halka saygısı oldu mu karantinaya aldılar otobüs tutup kaçmaya kalktılar gitti biri polisin suratına tükürdü bende varsa sende olsun diye yurtlarda tutuyorlar diye kümes gibi yere bağladılar bizi dediler böyle düşünen bir insanın yaptigi ibadet neresinde kaldı acaba hiç bunu sorgularınız mi biraz tarafsız düşünün bazı şeyleri değilse insan olanla derdim yok.ben niye gitmiş umreye de demedim ordna kapmistir diye fikir yürüttüm
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ya alışmak lazım artık onlemimizi alırız takdir Allah'ın   korsakta engel olabiliyozmu  
0 oy
(701 puan) tarafından
Soylenmemesi daha hayırlı çünkü İtalya'da hukumet vakalarin nerde olduğunu açıkladığı icin millet baska şehirlere kaçtığında o kadar vaka ve olum öldü. Allah korusun. 
0 oy
tarafından

Ümrecilere soylenenlere  

image

0 oy
(2 puan) tarafından
Herşeye inanmayın bence bende Tokat'ta oturuyorum bı kere kulaktan dolma şeylere inanmayın
(170 puan) tarafından
Canim zileden gönderildi arkdasim hemsire acil bölümünde bu yüzden eminim emin oldgim biseyi paylasmam burda
0 oy
(2 puan) tarafından
Ayrıca yurt dışından gelen herkes karantinaya alindi o yüzden imkansız Tokat'ta olmasi
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım dua et valla bol bol heryerde vardır diye dusunuyorum 
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Kesin mi nerden duydun canım 

Rabbim yardımcımız olsun 
(170 puan) tarafından
Gozumle görmedim  ama arkdasim zilede acil bölümünde hemsire bugun nöbette biraz önce soyledi :(
(12,510 puan) tarafından
Hmmm:(((((
0 oy
(1,302 puan) tarafından
İyi düşün iyi olsun canim zaten vakalarin oldugu hastaneye normal hasta falan almiyolar burda dogum icin baska hastaneye gidiyosun insallah ordada oyledir
0 oy
(214 puan) tarafından
Tokat ilçede mısınız bende Tokat'tayim
(170 puan) tarafından
Evet ilçedeyim canim
(214 puan) tarafından
Bizde öyle duyumlar aldık olduğuna dair

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 813 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy