0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar 5 aylık bebeğim var doktor çok korkuttu beni. Kızım 1 yaşına girdiği ay tekrar sezeryan olacağım. Benim gibi olup hiç bir sorun yaşamayan var mı? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dikişler hakkında yorum yaptı mi 
(58 puan) tarafından
Hayır hiç bakmadı bile
tarafından
Canım iç dikişler önmli tabiki zorlanızsın. Korundun mu
(58 puan) tarafından
Hayır korunmadim canım iç dikişler derken
tarafından
Canim neden korunmadin acaba hemde sezeryandan sonra
-Reklam-
0 oy
(474 puan) tarafından
Canım eltimde aynı onunki 6 aylık kızı var karnındaki de tam 4 aylık ama doktor öyle birşey söylemedi ben özellikle sordum biraz zaman geçse iyi olurdu ama korkulucak birşey değil dedi onunda sezeryan 
(58 puan) tarafından
Devletteki doktor öyle söyledi ama özel sorun olmaz saçmalamasın dedi
(474 puan) tarafından
Bizimki devletti canım korkulacak bir şey yok dedi merak etme Allah korur canım benim
(58 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum
0 oy
tarafından
Riskli olur diyorlar Allahım yar ve yardımcın olsun bi arkadaş daha var hamile ve onun 3. Sezrryan olcak ve onun oğluda 5 aylık Allah büyük verdiyse o evladı derman olacaktır hiç sıkma canını konrollerine sürekli git ihmal etme tutunursa rabbim yardımcın olsun inşallah ☺️❤
(58 puan) tarafından
Güzel diyorsun da canım benim ortalık virüs kaynıyor nasıl gideyim xbdbdbdbd
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bı tanıdığım bebeği 3aylikken hamile kaldı dikişlerin patlar falan dediler hatta ikinci bebeği iriydi doğduğunda şükür birşey olmadı ama dikkat edilmesi gereken bir durum canım 
(58 puan) tarafından
Yaaa ödüm kopuyor vallaha virüsten dolayı dışarı da çıkamıyorum randevuma gidemedim
(7,441 puan) tarafından
Şu anda sıkıntı yaşamazsın canım bebek büyüdükçe riski artar o zamana kadar doktora gidersin
(58 puan) tarafından
Ağrı çok mu oluyormuş
(7,441 puan) tarafından
Benim tanıdığım hiç bir sorun yaşamadım dedi
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Ben 4 ay sonra hamile kaldim hic sorun yasamadim canim. Sende korkma Allah in izni ile hic bise olmaz.
0 oy
(59 puan) tarafından
Istiyerek mi hamile kaldin cnm....cok riskli diye biliyorum ya sonucta sezeyan dikislisn ve daha kucuk bebegin 
0 oy
(636 puan) tarafından
Kaynamin kizkardesinin gelini de ayni  erken hamile kaldi kiz dayanamadi 30. Haftada doguma aldilar. Dikisleri acildi kızın. En az 2 yil sezeyandan sonra hamile kalinmamali. Kiz neler cekti 30 hafta boyunca.
(1,093 puan) tarafından
Ablama da böyle oldu
(1 puan) tarafından
Bence bu yapıyla alakalı ve olcagi varsa oluyor az önce bir yorum okudum 3.5 sene sonra olmasına rağmen dikişleri acilmis
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 407 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
31 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hafize12345. (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 57 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 401 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkorkmazz (174 puan) tarafından soruldu

377,155 soru

11,287,244 cevap

34,692 kullanıcı

...