0 oy
647 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
kapalı
Şimdi nasıl başlasam bilemedim. Aşırı derece iyi, ne desem hiç hayır demez. Kızıma hamileyken ayakabi ipimi bile bağlıyordu. Doğumdan korkuyorum diye yoktan para bulup özel doktorda sezeryan yaptırdı. Şimdi kızım 5 aylık. Benden çok o annelik yapıyor. altını değiştiriyor, mamasını yediriyor gece o bakıyor banyosunu birlikte yaptırıyoruz. Bana aşırı derecede bağlı. Şuan 2 aylık hamileyim beni öpmeden sevmeden 5 dakika durmaz. Canım bir şey istesin hemen gidip alır. Parayı hiç umursamaz. Ben şuan yine korkuyorum doğumdan çünkü ilki sezeryan olduğu için bunda araya fazla girmedi devletteki doktor riskli dedi. Korkuyorum diye beni tekrar özele götürcek. Sokakta yürürken çantam ağır olunca o taşır. Hiç kavga etmez. Babası çalışıyor onun yerine 2 yıldır benimle uğraşıyor ona alışmam için. Bazen ben kavga ediyorum onunla. Sonra üzülüyorum haksızlık yapıyorum sanırım 
notu ile kapatıldı: Soru tekrari

9 Cevaplar

0 oy
(1,001 puan) tarafından
Masallah kiz boyle kicayla kavgami edilir :D evin ortasina koyup kafasina pervane gibi donmek gerekiyo kardesim bu zamanda boyleleri zor hele dun bi bacimiz post acmisdi ******** kocasi kizi ne hale getirmisdi
(6,919 puan) tarafından
İyi  inşallah   Sabah rüya postu vardı
(1,001 puan) tarafından
Ya bende dunden beri hep bakindim onun postuna rastlarm die yok ama simdi ismiyle bula bilsem ozelden ulasmaya calisicam
tarafından
İsmi mirayın annesiydi ben de aradım ama bulamadım :(
(1,001 puan) tarafından
Su kullanicilar varya orda bula bilirsiniz arayarak ben buldum 2 ci veya 3 cu bolmundeydi kalpli olan
tarafından
Bn buldum eşi telefonunu ara sıra alıyormuş ondan gidecem falan diyor garibim :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne güzel canım her yerde herkese anlatma nazara gelirsiniz. 

Benim eşimde öyle çok şükür seviyorlar çünki ondan inşallah hiç değişmez eşim ilk bi kaç ay öyle blr değişti ama sonradan çok şükür iyiyiz az önce bana duvar sildi çamaşır astı herkes karı ağızlı der he ne olacak o benimle yaşanacak siz değil der <3

(58 puan) tarafından
Vallaha benim ki hep iyiydi xbsjdbdb Allah sizi ayırmasın canım ❤️
tarafından
Amin canım hepimizi inşallah
0 oy
tarafından
Şükür benim ki odundur hödüktur ama cok düşünür allah basimdan eksik etmesin.
0 oy
tarafından

Kız farkettim de aynı postta başlıkları değişik olarak 2 tane paylaşmışsın :D kocan aklını başından aldı galiba 

0 oy
tarafından
Öp başına koy inan ki dün burda bi arkadaş vardı iki  saat ağladım ona ya kocası kolunu kesmişti garibim napacağını da bilmiyordu hala çıkmıyor aklımdan bnce sen kocanın bir dediğini iki etme yazık ya çok iyiymiş Allah razı olsun eşlerine saygı duyan erkeklerden 
0 oy
(474 puan) tarafından
Benimki de aynı bizim ilişkimizde ben agrasif olan tarafım yapım böyle sanırım oda ilgili mesela markete hep o gider ama hep benim sevdiğim şeyleri alır kendi ağzına meyve sürmez ama evimizde en az 2-3 çeşit meyve bulunur benim canım ister diye televizyon kumandası sürekli bende olur mesela ailesinden biri benimle ilgili olumsuz birşey söylesin hemen engeller onu her yerden ben bekarken çok çektim evlenince yüzüm güldü kii benim 6 sene çocuğum olmadı onda hiç sıkıntı olmamasına ve çok çocuk istemesine rağmen bir kere ne yüzünü astı ne lafını yaptı bana o yüzden memnunum eşimden Rabbim herkesi yuvasında huzurlu mutlu yapsın kurban olduğum Allah ım yanlış yollarda olan eslere hidayet nasip etsin aminn
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Maşallah    Rabbim kem gözden korusun  şunu anlamadım babası çalışıyor o benimle uğraşıyor alışmam için demişsin  niyeki anlamadım
(58 puan) tarafından
Benim hamileliğim çok sıkıntılı geçti annem babam yok benim kimsem olmadığı için hep o ilgilendi
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Benim eşimi anlatmışsın canım hepsine kocaman MAŞALLAH. Ben adamı biraz hamilelik stresinden darlıyom küsüyom bağırıyom ama o yine de alttan alıyor sağ olsun sjxjsjs. Vicdan azabı çekme ama olur bu dönemlerde böyle şeyler. Kolay değil sen de hemen hamile kalmışsın tekrardan zor yanii :) 

0 oy
(2,159 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın. 

Sende eşine anlayışlı davran kızma kırma. Çünkü burda aldatılan ama gidecek yeri olmadığı için yaşadıklarını yutan çok kadın var ve daha neler neler.

Allah razı olsun karısına en güzel şekilde eş olabilen adamlardan. Çünkü günümüzde soyu bitmek üzere bu tarz adamların. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso gezer (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 474 göst.
0 oy
26 cevap 515 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Aksel94 (7 puan) tarafından soruldu