0 oy
936 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 7 aylik kizimi mutfakta temizlik yaparken yanima getiriyodum suan camasir makinesi calisiyo yurutecle yanina yaklasip gozunu ayirmadan donmesini seyrediyo her cocukta olur mu bu? Yoksa allah korusun otizm belirtisi filan olabilir mi.???

30 Cevaplar

+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Valla ben bile hala izliyorum dermişim :D gayet normal canım ilgisini çeker merak eder

tarafından
Oh iyi ya cok korktum :/
(12,513 puan) tarafından
Korkma canım :))) ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(70 puan) tarafından
Normal bi durum ilgisini çekiyor otizim  bu zamanda anlaşılmaz 1 yada iki yasinda
tarafından
Peki belrtileri ne olur biliyo musun
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Ben hala izliyorum :D

Köpük köpük yıkanması hoşuma gidiyo. 

tarafından
Bitek benm hosuma gitmiyo heralde :D:D
0 oy
(822 puan) tarafından
Yok kız olur mu öyle şey sesi dikkatini çekiyodur benim kızım bi yaşında makinaya ne zaman çamaşır atsam yürüteçle koşar gider bide konuşur kendince u u u u eder sürekli 
tarafından
Iyi ya icim rahatladi valla :))
(822 puan) tarafından
Dert etme canım tam tersi dışardan gelen uyaranlara tepki vermesi daha güzel bence
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Kız ben be bazen bu yasta izliyorum hoşuma gidiyor :D onunda ilgisini çekiyordur canım ondandır endişelenme 

tarafından
Bitek benm mi hosuma gitmiyo ya :D
(3,078 puan) tarafından
Ahahaha otur izle kız kalkamıyor insan sonra  :-D :-D
0 oy
tarafından
Al bizden de o kdr ağzı açık bön bön bakıyor bizimkide hem dönüyor hem ses olunca dikkatini çekiyor işte
tarafından
Hic gozunu ayirmiyo kizz
tarafından
Bizimde aynı en sevdiği şeyleri gösteriyorum oralı bile olmuyor dile gelse anne bkle birazdan gelecem der :)
0 oy
tarafından

Canim bazen bende izliyorum ama 33 yasindatim bebekler merak eder bakar ama tepkisiz kaliyosa uzaklastir surekli goz kirpmadan tv yada baska seyler izlemesi otizm sebebi Allah korusun yegenimde gozunu kirpmadan tv izlerdi hic tepki vermezdi camasir makinesinin yaninda bakar kalirdi doktora goturduk otizme yakin bu tarz duumlar uzaklastirim konusun goz temasi kuun dedi erken seninki daha oyuncak verin eline ilgisini baska seylere verinki gitmesin makinanin yanina op kuzuyu yerime <3

tarafından
Tesekkrler kuzum opuyorum❣
tarafından
Sen nasil oldun bu arada iyimisin
0 oy
tarafından
Kuzum oğlumla beraber oturup bende izliyorum inan çok zevkli:)))
tarafından
Deli analarız biz kuzum:))
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Izlemeyen çocuk yoktur kzum korkma :)
tarafından
Ay icim rahatladi :))
0 oy
tarafından
Yeğenim otizim hastası canım. Çamaşır makinası dönerken bakmazdı farklı şeyleri oluyordu. Ama çamaşır makinası izleme otizim belirtisi olabileceği gibi ilgisini çekmişte olabilir ama izlemesine izin verme derim 
tarafından
Ilk defa denk gldi kuzumm
0 oy
tarafından

Kız bazen benim canım sıkılır bende giderim makinada yıkanan çamaşırları izlerim 

tarafından
:D bi ben izlemiyomuşum yaa
tarafından
Sende izle çok keyifli ☺☺❤
0 oy
tarafından

Kız arada bende izlerim.Kopurmesini gormeye bayiliorum mesela:DCok uzun izlemiosa sorun deil bence.

tarafından
Cidden bi ben izlemiyomuşum .dd
0 oy
(857 puan) tarafından
Yeri geliyor bizimde dikkatimizi çekiyor köpükler felan ilginç gelmiştir ona :) 
tarafından
Heraldee :))
0 oy
(112 puan) tarafından

Valla benimki bakıyo ama korkup ağlıyor döndükçe:D

tarafından
Yok kiz bu dikktlice seyrediyoo .d
0 oy
tarafından
Benim kızım 5 aylık o da izliyo
tarafından
Normalmis o zamnn :))
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Bizimkide 7 aylık oda makine çalışırken inceler valla hatta ışıkları filan dikkati ceker ama bi 15 20 saniyr anca sonra nerde karıştırılacak yerler var onları bulur :))(
tarafından
Yaramazz snin kii
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bazen ben bile bos bos otururken gozum takiliyo izliyorum camasirlar nasil donuyo diye :) ama butun cocuklarin dikkatini ceker camasir makinasi korkma sadece camasir makinasina bakiyo diye otizmli olmaz baska belirtileride varsa onlara bak 
tarafından
Baska belirtisini bilmiyom ki ya
(1,822 puan) tarafından
Bende bilmiyorum canim detaylica arastirmak lazim
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah dikkatini çekiyor benim 14 aylık gidip düğmeler ile oynuyor ya 
tarafından
Herkes de bi camasir makinesi sevdasi varmisss :))
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Ben küçükken oturup çok izlerdim neden izlerdim bilmiyoeum ama otizmli değilm :)

tarafından
Tam sknti yok :D bi ben mi izlememisim vayyy arkadass
0 oy
tarafından
Normal canim ablamın oğlu da çok seviyor izlemeyi
tarafından
Saol cnm yorumlari okuyunca rahatladim :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 121 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,507 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 272 göst.
0 oy
2 cevap 62 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu