0 oy
510 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (847 puan) tarafından
Az onca sağlık ocağını aradım benim bölgemdeki diyarbakir merkez hiç bir sağlık ocağı kapalı değil lütfen sağlığınızi arka plana atmayın dedi. Maskenizi eldiveninizi takin. Belki siz belki bizde var virüs bilemeyiz bizde önlemimizi alıyoruz dedi. Hemşire hanım çok haklı. virüs var diye acil aşılar vs kontroller ertelememeli önlem bizden tevekkül allahtan inşallah.

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Elhamdülillah çok şükür , 

Tabiki muayeneler , doktor kontrolü, aşı,bunlar ihmal edilmemeli

(847 puan) tarafından
Insallahhh..
-Reklam-
+1 oy
tarafından
asıları aksatmamak lazim bizim hemsirede arar mutlaka gel der 
(847 puan) tarafından
Evet canım inşallahhh
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Biz bugün gittik 6.ay aşısını olduk 
(847 puan) tarafından
bende 2. Doz tetenoz asim icin gidicem inşallah cuma günü onun icin aradım
+1 oy
tarafından
Valla 30. Haftaya girmeye 3 gun kaldi en son 1 hafta yatistaydim enfeksiyondan

Sonra randevu verilmedi bende bi sıkıntı olmadığı taktirde kaydimi esimin çalıştığı hastaneye alip doguma giderim ancak
tarafından
Zaten sağlık ocagina gidip kalp atisi dinliyorum hareketlerini sürekli takip ediyorum vitaminleri düzenli alıyorum. Tarama ayrıntılı vs halloldu bi sıkıntı olmazsa gitmem artik
(847 puan) tarafından
Insallah canım. Bende tetenoz 2. Dozda cuma günü gidicem rabbime emnaetinjz
tarafından
Hmm ben 2. Oldum 3. Su çocuk doğduktan 3 ay sonra ve 4. 5. De birer sene aralikla olacak
(847 puan) tarafından
Hımm rabbimin izniyle inşallah sağlıkla oluruz inşallah.
+1 oy
(230 puan) tarafından
Bana da az önce hemsire. Msj attı kızamık aşısı var yarın gel diye gelmesem olmaz mı dedim önemli ası zaten buralar sakin gel dedi mecbur gidecez artık sağlık önemli
(847 puan) tarafından
Aynen canım benim inşallah.
0 oy
tarafından
1 yaş aşımız vardı bizimde 2 gün sonra dün aradım hemsireyi acelesi yok 1 2 hafta riskli sonra vururuz dedi
(847 puan) tarafından
Yani acelesi yoksa tabi ertelenebilir. Aciller icin geciktirmeyin bu sefer daha kotundurum çıkar desi hemşire sağolsun.
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Aynen bugun kizimin asisi vardi arayip cagidilar yarin gelim yagmur var dedim napin ne edin yarini gecirmeyin dedi bende yagmur hafif durdu sardim sarmaladim kizi gittim asimizi olduk
(847 puan) tarafından
Aynen canım benim bana da öyle dedi hemşire hanim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
, Benimki de aradı bugün Doktor aramış özellikle 20 gün önce kan vermiştim bir daha gelmedin insan sonuçlarını merak eder guatr olmuşsun dedi acayip moralim bozuldu
(847 puan) tarafından
Canim bence ertelemen kayınvalidenin kırın mirinindan daha kötü olur. Tehlikeye atma canimm
(2,891 puan) tarafından
Getirme dedi Ne yapayım canım zorla koyamam ki
(847 puan) tarafından
Hemsire dediyse doğrudur ben kendi keyfi amaclı gitmedin sandım canım yazdığından öyle anladım . Allah sağlık versin
(2,891 puan) tarafından
Yok canım kaynana çocuğu getirme dedi ben oğlum şimdi hastaneye götürüp risk alamam mecbur babasını bekleyeceğiz
(847 puan) tarafından
Tamam canım inşallah
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bizde haftaya salı aşıya gidecez sağlık ocağı açık mı bilmiyorm gitmeden birgün önce arayacam 
(2,891 puan) tarafından
açık sağlık ocakları
(847 puan) tarafından
Açık canım hepsi hemşire hanım ertelemeyin dedi
(3,750 puan) tarafından
Tamam cnm tşkler
0 oy
tarafından
Benim bu hafta ayrıntılı ulturasonum vardı eşim rahatsız diye gidemicem haftaya kaldı. Bi de asım var ikisine de gideceğim. Tedbir almak gerekiyor ama bazı şeyleri de aksatmamak lazim
(847 puan) tarafından
Tabikide insallahh

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 160 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 252 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
23 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemgozeee (330 puan) tarafından soruldu

379,477 soru

11,360,105 cevap

34,838 kullanıcı

...