0 oy
897 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlar diyelimki eşinizle kavga ettiniz ama o haksız siz haklisiniz küstünüz konusmuyosunuz ve bu durumda sırf onu sevdiğiniz için siz yanına yanaştığınız oldumu ? (Ben dayanamıyorum kus kalmaya ama haklı olupta onu barışmaya ikna etmek eziklik hissettiriyo:(3 hafta oldu kuseli onun geleceği yok mecbur ben barışmaya adım atıcam

26 Cevaplar

0 oy
(1,001 puan) tarafından
Eskiden o yaklasirdi ama son kavgamizda ben sonuna kdr hakliydim postlarimdadad baka bilirsin 2 haftaya yakn kusluk oldu ama dayanamadm yine ilk adimi ben atdim :(
-Reklam-
0 oy
(518 puan) tarafından
Evlendigimde ilk aylar öyleydim 10.yildayiz umurumda değil,öyle alıştırma nazlı erkek hiç çekilmiyor al karşına konuş ama naziyla oynama
0 oy
(12,861 puan) tarafından
3 hafta aynı evde küs kalmak mı biz 1 saat küs kalamayız haklı haksız demeden ya eşim ya ben yaklaşırız sonra birbirimizden özür dileriz bu bile çok olmuyor çok şükür bu durumda git gönlünü al konuş canım uzatmayın daha fazla 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Uffff bizi anlatmışsin . Eşim aşırı gururlu bir buçuk yıldır evliyiz. Tartissak da o haklıdır herzaman.  Ben birgün trip atsam o on gün atar trip konuşmaz asla. En son yine konuşan ben olurum
0 oy
tarafından
Alışınca yanaşmaz tabi eninde sonunda senin pes edecegini biliyor 
0 oy
(820 puan) tarafından
Hicte adim atmam vallaha herseferindede o gelir ben bkraz inatciyim bu konuda asla konusmam yemek yemem odama cekilirim muhatap olmam ve sonuc gelir hep ozur diler:)

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 144 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bahar15. (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 897 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Arsel (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu

381,352 soru

11,416,671 cevap

34,968 kullanıcı

...