0 oy
893 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlar diyelimki eşinizle kavga ettiniz ama o haksız siz haklisiniz küstünüz konusmuyosunuz ve bu durumda sırf onu sevdiğiniz için siz yanına yanaştığınız oldumu ? (Ben dayanamıyorum kus kalmaya ama haklı olupta onu barışmaya ikna etmek eziklik hissettiriyo:(3 hafta oldu kuseli onun geleceği yok mecbur ben barışmaya adım atıcam

26 Cevaplar

0 oy
(571 puan) tarafından

Yanaşmam ben haksız bile olsam haklı çıkarırım kendimi :)))):D

(35 puan) tarafından
Kesşke bende ole olsam:(((((
(571 puan) tarafından
Öyle büyük kavgalarda ikimizde yanasmayiz sonra bı sekil konuşmuş buluyoruz kendimizi kuzum
(381 puan) tarafından
Aynı bennnn:) haklı cıkmak için elimden geleni yaparım ve haklı cıkarım :) :)
(571 puan) tarafından
Kesinlikle :)))
-Reklam-
0 oy
(255 puan) tarafından
Net cvp veriyorm

ASLA! 
(76 puan) tarafından
Dayanamadigin sey ne esinle barismanmi kus kalamiyorsun ne guzel kus kalmak zaten dinimizce haram hele esinden ayri yatmak melekler sabaha kadar lanet okur o insana
(35 puan) tarafından
Yok küssek bile asla ayrı yatmayız ama eşim biraz fazla gururlu mecburen ilk adımı hep ben atıyorum
(76 puan) tarafından
At be guzelim ne olacak bende oyleyim valla :)
(327 puan) tarafından
attikca oda atmamaaya devam etcek bir sure sonra sende yorulacaksin
(76 puan) tarafından
Haklisin :)
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Genel olarak  24 saat soylenirim onu etkisiz hale getiririm 

Sonra konuşmuyor diye gene soylenirim.

En son hic bsey yok gibi devam ederiz :D

(35 puan) tarafından
Benimki biraz fazla inatçı 3 hafta oldu
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hiçbir kavgada haklı çıkmadı kuzum ;D haklida olsa bı şekilde haksız olmuş oluyor sayemde;D ama yanaşmam hiç kendi gelir dolanir etrafimda
(35 puan) tarafından
Benimki inatçı asla gelmez biraz egosu fazlada.3 hafta oldu kuseli
(2,575 puan) tarafından
Çok şükür inadı yok ikimizde değiliz kuzum ama benim eşim berbat derecede kindar..
0 oy
tarafından
Aradan Bikaç saat geçince ben yumuşuyorum küs kalmayı sevmiyorum gidip sataşırım vururum filan o da anlar barışmak istediğimi ama bazen böyle ciddi vururum yani:) 
(35 puan) tarafından
Bende dayanamıyorum bazen beni üzecek kelimeler kullanıyo ona rağmen yanasıyorum.
tarafından
Öyle maalesef bazen dengesiz konuşmalar oluyo Aklı esiyo özür diliyor aklı esiyo dilemiyo konuya göre değişiyo ama genede eşimi seviyorum ya kimse dört dörtlük olmuyo
(35 puan) tarafından
Doğru diyosun cnm o an sinirle insan ne dediğini bilmiyo .mecbur benim öküzün yaklaşacağı yok ben bugün barışmaya adım atıcm:))
tarafından
Vala benim barışma yöntemim sataşmak eşim anlıyo zaten duramadın demi diyo kafa dinliyodum diyo:)
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Onceden nisanliyke  falan cok yaptim amaa evlendikten sonra asla ilk adimi ben atmadim
(35 puan) tarafından
Benim eşim çok inatçı asla yaklaşmaz beni bekler egosu tavanda da kendisinin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Allah' korusun çok ciddi bir şekilde tartışma olmadı  5 dk susariz sonra kaçak bakismalar.   Sonra gel buraya deriz ve sarılır karşılıklı özür dileriz eşler arasında asla birbirine karşı gurur olmaz olursada. İllak bı taraf çok fazla yıpranır 
(35 puan) tarafından
Eşim çok gururlu cnm ya hep benim yanaşmamı bekler 3 hafta oldu kuseli mecbur ben bugün barışmaya calıscm
(6,919 puan) tarafından
Çok Yannis bı davranış zamanla sende tukeniceksin. Bu tavrından dolayı.
(35 puan) tarafından
Ama cnm eyer ben yanaşmazsam bu küslük uzun sürücek 3 hafta oldu.Bugun bubu kendisinede soylicem
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hayatta yanaşmam o adım atsın napalim
(35 puan) tarafından
Bende öyle diyodum ama 1 ay olucak.napıym öküz işte adam olmz ben yanasıcm:)
0 oy
(119,340 puan) tarafından

Ben heo hakliyim bende bi inat var ölsem yanasmam garibim esim yanasir hep :D

(35 puan) tarafından
Keşke bende inat olsam:(Ama eşimin üstüne inat tanımam :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Genelde benden önce eşim adım atar dayanamaz. Yarım saatten fazla küs kalmadık hiç. Seviyorsan adım atmalısın herkes bir şansı daha hak eder. 
(35 puan) tarafından
Ağır kelimeler kullandı üzdü beni ilk kez ama napıym o anlık sinirine vericem.
(7,935 puan) tarafından
En azından Bi trip at ne zaman özür dileyecek özür cümlesini kağıda yazıp vereyim mi de :-)
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Valla haksızda olsa küslük yakışmıyor bize yani konduramıyorum ben. Kocam sonuçta konuşuyorum çözüyoruz 
0 oy
tarafından
Yok bende inat var çok fena 
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Ben bi kere bile gitmedim o hep ilk adimi atar kuslukten nefret eder o yuzden elinden geleni yapar barismak icin tabi ben hakliysam:D

0 oy
(2,596 puan) tarafından
Hangimiz haklı yada haksız olsak yanaşırız birbirimize. En çokta eşim. Yoksa evlilik yürümez. Hep söylerim gururun bi zaman sonra evlilikte yeri yok
0 oy
(34 puan) tarafından

Ölüm var ölüm bırakın şu gururu ya Allah aşkına o gelince nolck sen gelince nolck çocuğunun babası ya sonuçta  kavga ettiğimizde hep ben giderim Yanina sonra barışırız bi dakikanınızin kıymetini bilin 3 haftadır konuşmuyoruz diyosun ne oldu konuşmamışsın ;)

0 oy
tarafından
Uç hafta ne kiz maşallah benimki en fazla iki saat durur
0 oy
(742 puan) tarafından
Valla bende bi inat var haklı olsamda  olmasamda gidip yanaşmam mecbur o gelir ji zaten küs  kalma süremiz en  fazla yarim gün  
0 oy
(496 puan) tarafından
Hiç adım atmam biraz küs kalmak için çabalarım surat asarım ama benim ki dayanamaz haklı da olsa haksız da olsa eşim gelir ilk konuşalım der 
0 oy
tarafından
Ya nasıl üç hafta küs kalabiliyosunuz aynı evin içinde? Ben en fazla bi kaç saat küs kalırım sonra mutlaka yanaşırım ya da o yanaşır 
0 oy
(738 puan) tarafından
Hakliysam asla yanasmam tutarım kendimi o gelir eni sonu en fazla ne kadar bekleyebilir ki ama aynı evin içinde üç hafta nasıl ayrı kalmaya dayanabiliyorsunuz cidden kız :)

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 141 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bahar15. (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 888 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Arsel (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...