0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar dis jelini sürerken bogaizna kaçıyor birazi bisey olur mu ya bir bilginiz var mi içim rahat etmedi sormak istedim<3

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canim bizde diş derdi çekiyoruz haftalardır diş jelini aldim ama 1 kere kullandım eczacı fazla kullanma ilerde bebekte hastalık yapıyormuş yuttuğu için hem de tadı acımsı 

Pırasa sapı ver rahatlattı baya benimkini
tarafından
uyuttum kiz çok şükür de sen gibi bizi kim uyutcak :Ddddd
(22,070 puan) tarafından
Ay benim yatasim yok niyeyse alışkanlık :DD
tarafından
Bende ya illa gece çocuk uyuyunca burda takılacam öyle uyicam bağımlılık yapıyor bura insana :D
(22,070 puan) tarafından
Kiz ben burayı nasil keşfettim varya  bu program bende bayadır yüklüydü ama böyle biyer olduğunu bilmiodum birgün keşfetmeye başladım burayı gördüm ama u ye olmadan baya bi dolandım 2 hafta falan :D deri u ye l olayim dedim anam giriş o giriş smdi gözümü aciyom bura gözümü kapatiyom bura :DD
tarafından
kız yeminlen aynı bende hamile bölümünu biliyordum orda takıldım bayağı sonra burayi keşfettim uye oldum giriş o giriş artık  diğer taraflara hiç bakmiyom :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde bir kere sürdüm limon yer gibi yüzünü ekştiyordu valla en iyisi taze yeşil soğan ver eline hem koksun hem dişini kaşısın
tarafından
öyle yaparım artık cnm iyi birsey degilmis zaten sağol cevabin için
tarafından
Aynn cnm rica ederim :-*
tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Dış jelini çok onermiyolar canım çok ağrısı yoksa sürme bence
tarafından
kuzum ağlamıyorda çok huysuz 4 dis birden çıkarıyor damaklarini bir görsen çok fena ağzına elletmiyor zaten bende iyi olur diye aldırmıştım da bilmiyordum vermem birdaha zatne tesekekur edrim ilgin için ❤
(1,397 puan) tarafından
Surceksende çok az sur mercimek kadar çok geçmiş olsun♥️
tarafından
tamam kuzum çok sağol ⚘
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım dış jeli çok sağlıklı bişey değil.bence verme.diş kaşıyıcısı kullan.buzluğa at eline ver sonra.pırasa ya da taze soğan ver.havuç ver.çok zor bir durum biliyorum Allah yardımcın olsun ama güzel telâşlar Allah zorunuzu kolaylaştırsın inşallah sorunsuz çıkarır dişleri.
tarafından
öyleymiş bilmiyordum kuzum ya 4 tane birden çıkarıyor damaklarini bir görsen çok fena ağzına elletmiyor zaten çok huysuz bende biraz iyi gelir diye aldırmıştım ama bir daha kullanmam bilmiyordum ilerde hastalık yapıyormuş 2 kez kullandım zaten canım Allah razı olsun güzel  dualarin ve ilgin için ❤
(777 puan) tarafından
Ah kuzum o kadar iyi anlıyorum ki seni.benim oğlum en son 8 tane birden çıkardı pert olduk.zorluğu çeken halden anlar inşallah çabucak geçsin güzel günler gelsin ❤❤❤
tarafından
oww 8 tane nasi l çıkarttı ya neler çekmiştir o yawrucak bizde cok yoruluyoruz ama ben çocuklara çok açıyorum ya Allah ağrısız acisiz cikartmyi nasip etsin inş hepsine amin canım Benim ins c umlemize ❤
(777 puan) tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
tarafından
Diş jeli çok sağlıksız diyenler olacak :) 

Öyleki doktor onayliyosa ve zararlı bir urun olsa üretimde olmaz .

Bu zamana kadar 7 dış çıkardık . 

Aldığım dış jelinin yarısina gelmedim bile .

Bu tarz ağrı kesiciler her zaman olmamak ile birlikte 

Çocuk uyumaktan zorlanıyor ise ve uykusu var ise kullanabilir. 

Kuzum korkmadan

Boğazına kaçacak kadar cok mu sürüyorsun benim bildiğim kırmızı mercimek kadar az sürülür ama 
tarafından
Evet kuzum iyi değil mis diye duymuştum bende ama 4 dis birden çıkarıyor ağzına elletmiyor huysuz bend eiyi gelir diye aldırmıştım sadece gece yatmadan yatmaya kullandım 2 kez zaten cok mecbur kalmadıkça kullanmam aslindaparmagimin ucuna azcık koyuyorum ama çocuk elletmediği için azcik sürüyorum birazını da yutuyor kırmızı mercimekten fazla ki benim ki ya mecbumecbur kalırsam çok cok az sürerim kuzum teşekkür ederim ilgin için ❤

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 239 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.