0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Hanımlar lohusa takımı mı yoksa pijama takımı mi iyi diğer günleride düşünerek ben pijama takımı almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

18 Cevaplar

0 oy
(901 puan) tarafından
Aynen öyle canım en rahatı 
(430 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Lohusa takimi kadar gereksiz bisi gornedim ben al 2 takim pijama her zaman kullan 
(326 puan) tarafından
Bencede ben bı pijama bide esofman takımı aldım çok da memnun oldum hemde bir lohusa pijaması takımı parasına iki ihtiyaç gordum
(430 puan) tarafından
Aynen pijama takımıda illa beyaz mi olması lazım konuşalar hep beyaz ya
(326 puan) tarafından
Yok balım ya gönlüne göre al hangisi rahat göründü onu al inan ki bak hastane çıkışında giy eşofmanı ohh mis onu fermuarli al esofmani emzirmede kolay olsun rahatça kullan
0 oy
tarafından
Ben pijama takımı aldm lohusa cok gereksiZ bence süslü püslü ateş pahası 
(430 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşündüm çok pahalılar
0 oy
tarafından
Bugün kız kardeşim için baktım Instagramdan döndüm birdaha baktım yani düşün lohusa takımıydi biraz tüy biraz kürk dikmişler üstüne 200 300den satılıyordu direk takibi bıraktım pijama daha rahat cnm bn doğum yaptım ve halen de o pijamayi kullanıyorum daha rahat 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bin gecilikli alt ust sabaplık vs komple bet almıştım ama doğum sonra 1 hafta ancak giyebildim. Geceliği zadece doğumdah sonra giydim battı hemen alt üst kısma geçtim. Doktor yeterince açıp sıyırmama gerek kalmadah kontrol etmişti kanamayı.Öncelikle alışık değildim bu türz giyinmeye ama heves ettiğim için giymaye çalıştım. Şuan bu akılla alacak olsam normal alt üst alırım. Ama üst kısmını önden düğmeli alman iyi olur,emzirirkende rahat olur aç kapa.
(430 puan) tarafından
Ben sezeryan olcam birde pijama takımı daha iyi olur demi
0 oy
tarafından
Kesinlikle pijama takımı derim 
0 oy
tarafından
Ben 80 liraya 2 lu lohusa takimi aldim. Cok hafif ve sussuz :)) pijama gibi hatta pijamadan daha hafif
(430 puan) tarafından
Nerden aldın canm banada de ama ben tesettürlüyüm
tarafından
Bende tesetturluyum canim.o yuzden 3.parca olan  sabahlik guzel zaten.sahistan aldim dukkanlari varmis kapatmislar oyle denk gelmisti.markasini atayim istersen belki hepsiburada da falan hesaplidir
tarafından
2lu yazmışım 3 lu olacakti canim
(430 puan) tarafından
Zahmet olmazsa söyler mısınız?
0 oy
tarafından

image

bu canim ama gorundugu kadar suslu degil isikli falan cekildigi icin böyle gorunuyor sanirim 
(430 puan) tarafından
O kadar önemli değil canm lohusa takımı olsun adı yeter
tarafından
Emose canim
(430 puan) tarafından
Baktım canm teşekkürler ama dediğin fiyata yok kapandığı için indirim yapmış olabilirler
0 oy
tarafından
Pijama takimi. O kadar para verme bos yere lohusa takimlarina
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Pijama takımı daha rahat canım. Ben her ikisini de götüemüştüm hastaneye ama pijama takımı daha kullanışlı olmuştu 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Valla ben gittim 30 liraya iki tane pijama takimi aldım gece yatarken değişikli giyiyorum lohusa takimi cok gereksiz
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Her iki kızımda da pijama takımı aldım hem rahat hem daha mantıklı 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben geçen gün indirimdeydi 1 pijama takımı ikide elbise şeklinde gecelik oldum kuzum birini son zamanlarda giyerim çünkü doğum yazın. Diger ikisinide doğumda diye koydum kenara. Lohusa takımlarına baktım hem çok pahalı hemde gereksiz bence
0 oy
(223 puan) tarafından
Lohusa takımına 230 TL verdim hıcc giymedim miss gıbı pijama takımı al.. Cokkk gereksiz.. Takımı verdım gıttı  Nasıl aldım dıe cokk pısman oldum 
0 oy
(984 puan) tarafından
Ben pijama takımı aldım canım 
0 oy
(864 puan) tarafından
Pijama al cnm bence hep giyersin
0 oy
(3,617 puan) tarafından
En iyi picama takimi
0 oy
(1,908 puan) tarafından
ben de heves ettim etmemle vazgeçmem bir oldu o ne öyle abiye fiyatına gecelik gram altın alırız o paraya alt üst takım en güzel yüksek bel alt pijama üstünde önden düğmeli tamamdır yeni doğum yaptiginda şıklık değil rahatlık aklına gelicek zaten Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah
(430 puan) tarafından
Amin teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 298 göst.
16 Kasım 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Meryemserap (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 458 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 355 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 517 göst.
22 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,158 soru

11,287,337 cevap

34,692 kullanıcı

...