0 oy
1,428 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar çok şükür oğlumu 11.45te dogurdum<3Kurban olsun anası onu verene...Çok bal çokkkk<3Darısı tüm anne adaylarına inşallah...Anne olmak isteyen tüm annelerimizede dua ettim dogum yaparken.Rabbim tez zamanda sağlıcakla kucaginiza almayi nasip etsin meleklerinizi insallahhhh<3

Buarada oglum gogsumu inanilmaz vakumluyo ama sezeryan oldum diyemi bilmiorm sutum gelmio kızlar.Surekli emziriorum surekli somuruo ama sut yok.Kayisi suyu rezene nescafe bol su hepsini denedim.Napim baska?

38 Cevaplar

0 oy
(63 puan) tarafından

Rabbım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah süt konusuna gelince alakası yok bende sezeryan oldum direk indi sütüm sen sütün varmış gibi emzir sürekli iner Allahın izniyle sütüm yok diye sakın düşünme Allah yardımcın olsun bebisi kokla benim yerime ilk kokusu başka oluyo sıpaların bizimkiler kusmuk kokuyo :D

tarafından
Mis gibi kokuo teyzesi misss.Acik renk sıvı süt gelmeye basladi insallah daha da cogalir.Allah razi olsun cok tesekkur ederim destekleriniz icin.
(63 puan) tarafından
Ne demek sağlıkla büyüt bebisini inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(2,568 puan) tarafından
Boza aşırı süt yapıyor diye duydum canım bir de tahin helvası ye 
tarafından
Tamm kuzum cok saol
0 oy
tarafından
Duş alma imkanın varsa ılık bi duş al bende sezeryan olmuştum duştan sonra sütüm inmişti bu arada allah analı babalı büyütsün 
tarafından
2.dusumu alicam insallah daha artacak tesekkur ederim amin canm.
tarafından
Artar canim sürekli duş al göğüslerine suyun altında masaj yap
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Hayırlı olsun gözünaydin canım. Sağlıkla büyüsün inşallah. Helva süt yapar diyorlar dene istersen 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hadi gözün aydın Rabb'im analı babalı büyütsün Darısı hamilelerin başına inşallah
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Acele edip Strese girme önemli olduğu için O konudan başlıyorum süt 24 ila 72 saat arasında iner Normal şartlarda herkes de böyle olur yani 3 gün içinde iner sütün yani Doğum yapar yapmaz değil tabii bunu doğum esnasında ki oksitosin hormonu da etkilediği için sezeryan doğumlarda Bu biraz daha geç kalabilir emzirme ile alakalı şu an göğsünde bulunan kolostrum bebeğin için yeterli yoğun kıvamlı olduğu için fazlasıyla çekmek zorunda zaten genelde göğüsler bu dönemde yara oluyor bu çok normal sütün geç kalacak olursa birazcık mama ile takviye yaparsanız sarılık riskinden kurtulursunuz burada çay kaşığı ile vermek gerekiyor Gözün aydın Hayırlı olsun Allah sana bağışlasın
0 oy
tarafından
Kuzum gözün aydın miniği öp benim için❣☺️ incir ye bol bol bide bulgur pilavi benim de sütüm yoktu bunlar sayesinde geldi inşallah gelir hemen☺️
0 oy
tarafından
Canım dus almanda sıkıntı yok bı gün sonra yapablrsen göğsünü yıka bn öyle yaptım yani tatlı ye ve hoşaf felan ic hm bebegnde sarilik pekmezli su iç sut yapiyo hem
0 oy
tarafından
Allah anali babali büyütsün  acısını göstermesin bekle cnm benim 3 gün sonra tam geldi hep sarı sıvı geliyordu masaj yap gögsüne 
0 oy
tarafından

Allah analı babalı büyütsün kuzum ❤️❤️❤️

0 oy
(497 puan) tarafından

Ahhh canım Pinky ❣️

Ne güzel haber bu, sağlıkla büyüsün insAllah. 

Ben normal doğum yaptığım halde 3. Gün gecesi geldi. Ama yine de emzirdim. Sıcak duş ve beyine sutun gelecek bebeğim doyacak msji iletmen. İnan her şey beyinde bitiyor. Şu ye bunu ye denilen hiçbir şey süt yapmıyor :)

0 oy
(236 puan) tarafından
Gelir merak etme ben normal digumla 3 cu geldi seninki sezeryan   gelir merak etne
0 oy
tarafından
Gözün aydın rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin 
0 oy
(249 puan) tarafından
Nescafe sakin icme canim o sutu artirmaz indirmez tam aksine kalitesini ve miktarini olumsuz etkiler. İncir hurma bol su bol meyve tuket. Bulgur pilavi ye bolca sut ve sut ürünü. Surekli de emzir. Bikac gun gec inebilirmis sezeryanla doguranlarin sutu canım. Endise yok stres yok bolca sakinlik ve bolca sarilmak ten temazi mutluluk :))
0 oy
(491 puan) tarafından
bol bol sicak duş al bebegine sütun gelene kadar mama ver kan şekeri düsmesin bnde 8 gun önce sezeryan oldum ilk ücgun sütüm gelmedi 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
En ıyısı sıcak dus bak bide humana süt yapan cay var onu ıc ilk gunler cok gelmez zaten bebege yeterlidir ama emerken gelir ona merak etme.. Ben de gelmıyo gelmıyo dedım bebek hemsıresı geldi boyle sık bak gelcek dedı hakikaten geldi 
0 oy
(2,395 puan) tarafından
Sut pompasiyla cek gelir canim ben onunla getirdim
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün bebişini ❤️ 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 414 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 367 göst.
8 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 1,352 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 689 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,005 soru

11,436,419 cevap

35,004 kullanıcı