0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben 7 aydır midemdeki mikrop ile uğraşıyorum bir çoğunuz bilir ilaç tedavisi falan da görüyorum 7 aydır hiç normal tuvalet yapmadım hep ishal şekilde gelirdi ve azıcık da kanlı gelirdi 7 aydır böyle devam ederdi dün gece iki kere tuvalete çıktım ikisinde sadece kan aktı dolu dolu tuvaletin deliğini bile taşıracak derecede çok kötü oldum 10 dk sonra midemdeki ağrı gitti ama korktum böyle oldu diye

Hastaneye git o zaman dediginizi duyar gibiyim hastanede virüs car zaten mikrop yüzünden bağışıklığım kuvvetli değil eğer ben virüs kaparsam zaten direk allah korusun ölürüm bu yüzden de hastaneye gitmek istemiyorum acaba başına böyle birşey gelen var mi yada yakınının başına gelen

Özür dilerim   :(

11 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım niye özür diliyorsun ki hepimizin başına  gelebilir. Midende parazit var galiba ama bu şekilde mi atılır vücuttan bilmiyorum. Tanıdığın doktor varsa onu ara ya da aile hekiemini arayıp sorabilirsin durumunu değerlendirmesi için.
tarafından
Evet parazit var belki bilmeyen vardır diye mikrop dedim 7 ay dır ilaç tedavisi görüyorum yaklaşık 18 gün sonra ilacın bitiyor bittikten 15 gün sonra doktora gitmem lazım ama virüs vae korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen bu yuzden mi bu kadar zayıfsın canım bence başka doktorlara görün iyi doktor lara yani vürüs var diyede sagligimizdan olacaz valla. 7 ay hiçmi igleşmedin 
tarafından
Yok ben kendimi bildim bileli zayıfım bünyem yagi kabul etmiyor anne karnında bile anneme yaramış yedikleri bu 7 aydır var sadece ama zaten 40 kgydim bunun yüzünden 38 e düştüm 7 ayda
tarafından
Yaaa bak işte boyle devam ederse daha çok kilo vere bilirsin canım bence git ya
tarafından
Ama virüs bulaşır da fark etmezsem ailem benim yüzünden zarar görsün istemem
0 oy
tarafından
Mide kanamasında böyle bir şey olur ama bilemiyorum çok geçmiş olsun
tarafından
Mide kanaması mı ama öyle olsa ben çok acı çekmez miydim 10 dakika sonra geçti ağrılarım
tarafından
Seni korkutmak istemem ama mide ağrısı ile birlikte kanlı dışkı ya da sadece kan mide kanaması belirtisi daha önce yaşayanlardan biliyorum ama bence önlemlerini al ve özel doktora git
0 oy
tarafından

Hemoroid varmı sende eğer hemoroid varsa iç hemoroid 100/90 eşimdede var çoğu kez tuvalet sonrası aşırı kanama yaşıyodu ameliyat oldu  yine aynı oldu değişmedi ama onun dışında başka bir sorun varsa bilemiyorum belki yardımcı olacak çıkar inşallah ama geçmese gitmek zorundasın 

tarafından
Yok sadece mikrop var 7 aydır ilaç tedavisi görüyorum her tuvalete gittiğimde damla damla zaten gelirdi ama bu sefer sırf kan geldi
tarafından
Canım gitmen lazım bu önemli olabilir gitmen lazım
tarafından
Korkuyorum rahime virüsten çok korkuyorum bana geçmesinden değil ben kendimi çok önemsemem ya bilmeden ailemden birine geçerse
tarafından
Ama daha önemli bişey olursa yinede sen bilirsin ama gitmende fayda var
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Ya canım böyle Bi durumda tabikide doktora git. Bende enfeksiyon var hamileyim mecbur gittim. Doktordan gelince direk banyoya girdim üzerimde ne var ne yok herşeyi makinaya attım kendimde yıkandım ve eve ilk girdiğimde ellerimi nereye dediysem oraları deterjanı suyla sildim. Yani içerlerde çok büyük yaralar açılmış ki öyle kan akmış iç kanaman olabilir veya ne biliyim böyle Bi durumda evde bekleme canım. Düşüp bayılan gene seni acile götürecekler yani hastaneden kaçış yok en azından sen kendindeyken şu an git. Bilincin yerin eolduğu için kendinden haberin olur kimin ne yaptığını nerene dokunduğunu bilirsin oranlarını kolanyayla silersin git lütfen hastaneye. 
0 oy
tarafından
Midem bulanmadi ama çok üzüldüm illa bir çözüm yolu vardır da keşke ihmal etmesen ben doğum yaptıktan 1 ay sonra zorlanma oluyordu ve ardından kan geliyordu çok değil senin ki gibi böyle zaten bizim sorunlarımzda farklı doktora gittim kansızlık var sende dedi bir ilaç yazdı bnm midemi o kdr çok ağırtiki iştahım kesilmişti ilacı bıraktım tekrar doktora gttim damar yolundan ilaç verelim dedi sonra yeni doğum yaptım emziriyorum deyince vermedi şuan zorlansam yine öyle olur ama dedigim gibi seninki çok farklı Allah korusun kolon kanserine çevirmesin sonra bak
tarafından
Bende ondan korkuyorum midemde mikrop var ikinci ilaç tedavim bitmek üzere ama gitsem bile doktor yine ilaç verir yine ilaca baslar diye de gitmek istemiyorum bilmiyorum işte hastaneye hele ki şuan da hiç gitmek istemiyorum
0 oy
tarafından
Maske ve eldiven varsa takıp git lütfen bekleme. Virus ivin sagligindan korkuyorsan buda cok onemli bir saglik sorunu.hastaneye kadar hep kolonta sür eline bir yeri elleme dikkatli ol. Ama gitmen gerekiyor bekleme lütfen
0 oy
(471 puan) tarafından
Anlıyorum virüsten korkuyosun ölürüm diyorsun ya mide kanaması yada ciddi biseyse bundan sana bise olursa.  Önlemini al ve doktora git. eldiven tak hicbise olmaz. Gelince bütün kıyafetlerini yıka sende yıkan. 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Cok gecmis olsun Allah sifa versin. Bnce onlemini al doktora git
0 oy
tarafından
Canım virüs kronik hastalığı olan ve yaşı gecik olanlarda ölümle sonuçlanıyor eger kronik bir hastalığın yoksa önlemini al ve git doktora zaten günün gelmişse ha virüsten olcez ha başka Bi şeyden ama birden bire bise olur düşersen evde seni duyanda olmaz kapını acanda 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Benimde midemde mikrop var ama hiç kanam olmadı Allah korusun tabiki ** biİm komşu da kan geliomuş rabbim uzak etsin kanser çıktı git hastaneye maske tak eldiven tak ama yinede git kanama normal değil
tarafından
Ne zamandan beri var peki sende mikrop
(1,186 puan) tarafından
En az 7 yıldır

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bosverin (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 456 göst.
0 oy
3 cevap 419 göst.