0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde tarafından
4 aylik oğlum uykudan uyandı bende onun beni görmeyeceği yerde oturmuştum açtı gözünü beni göremedi anne dedi ap açık anne dedi ya ne ağladı ne birşey ağlıyor olsa tesadüf hece ledi diyecem de durup dururken anne dedi nasıl mutlu oldum 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Maşallah canım sevindim adına :)
tarafından
Devamiii gelir mi bilmem hep annem babam diye seviyorum
-Reklam-
+1 oy
(128 puan) tarafından
Evet canım benimde bebeğim dort aylik oda böyle agkadiginda sanki anne diyor gibi ablaminkide öyle bak işte senin bebeğin de anne diyormuş hatta eşim de  sanki anne diyo gibi dedi :)))) şimdi bazıları için inanmayacak dört aylık bebek anne der mi diye
(748 puan) tarafından
der keşke benimkide dese buba buba diyor durmadan velet :)
tarafından
Ağlarken ağızların dan istemsiz çıkartır.larr çoğu kez benim  de olmuştur ama bu defa ağlamadan dedi
+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Yemin ederim 75 gunluk 3 gündür anne diyor pazar gunu eşimle kahvalti yapıyorduk oğlum bana bakti bakti anne dedi şok olduk bugün 4 kere anne dedi 
tarafından
Internette baktım diyen  bebekler var
(5,938 puan) tarafından
Ben şok oldum şok ve 76 günlük  surekli diyor aglarken gulerken
tarafından
Evet bide bastıra bastira
+1 oy
(355 puan) tarafından
Bnmde oqlum 4aylik bazen sanki banada anne dior qibi qelior ama kndi kndime diorum uydrma die senide okuyunca acabami dedim smdi. 
tarafından
Internette baktım varrrrrrr
+1 oy
(534 puan) tarafından
Benim 2 aylim bebegim de anneeee diye ses cikariyor bilincli mk bilincsiz mi cikariyor bilmiyorum ama vevremdekiler de diyor anne diye agliyor diye cok guzel  i sey :)
0 oy
(725 puan) tarafından

Brn olsammmm bunu kimseyle paylaşmazdım annenin nazarı vardır maşallah deyin:D Bak Allahın mucizesine sübhanallah

0 oy
tarafından
simdiki bebisler cok fena :) benim kizimda gece emmek icin kalkinca memeyi gevc verince kizarak diyor sanki :) aglarken cok diyordu konustuklarinda napariz bilemem artik
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Benimde oğlum öyle diyor 3 aylıktan beli şuan 4 e 2 gün sonra diyecek ağlayınca enne enne diyor gibi  çok hoş daha söylemelerine var allahın izniyle anne diyip arkamızdan kosacaklar
0 oy
tarafından
Benim kızım da öyle ağladığı zaman anne diyo 

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 1,262 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Sv tht (93 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 939 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 345 göst.