0 oy
857 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Ya kızlar az önce üst kattaki kadının çocuğu 3 yaşında inanın öyle bır oynuyor kı bina başıma yıkılacak gibi benm oğlum da 1 buçuk yaşında birden uyandı ağlayarak çok korktu gümbür gümbür gelen seslerden 

Şimdi ben kadına msj attım merte söylesen acaba biraz daha sakın olmaz mı diye kadın Bi anda bağırıp çağırmaya başladı üstten senın ağzını yırtarım bilmem ne 

Dedim eğer aşağıya inersen inan bana seni bıçaklarım ve polısı arıycaktım kadının eşi aradı abla anlayışlı ol anlamıyor laftan 

Şimdi ben yarın ev sahibini aryım mı ben haksız mıyım bilmiyorum sinirden elim ayağım titriyor şuan akıl verin bana ya

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok elinden geleni yap kadın sana saygısızlık yapamaz
(69 puan) tarafından
Ya kadın ne biçim insanmış terbiyesiz hayır ondan korktuğumdan değil aşağıya gelseydi eşim de uyuyordu çok kötü şeyler olurdu biliyorum eşim de çok sinirli
tarafından
Korkuyla alakası yok ki senin elinde armut toplamıyor sonuçta saat kaç olmuş bence polisi bile arayabilirsin yasak yani cezası var
(69 puan) tarafından
Aynen öyle çok sağolun ya
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Kesinlikle ara ev sahibine söyle. Düzelmezse de polisi ara 
(69 puan) tarafından
Yarın ev sahibini aryp söylicem bu ne böyle bide ağzını yırtarım diye bağırıyor ordan pislik
(2,332 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın
0 oy
(118,879 puan) tarafından
Bu saatte rahatsiz edenez sonuna kadae haklisin sen
(69 puan) tarafından
Öff rahatladım azda olsa 3 yaşında yanı çocuğu alıp karşısına dese analar heralde bnm oğlum saat 9 dan sonra uyuyo sabah 9 a kadar bana diyor ki senın oğlun çok ağlıyor birde iftira atıyor utanmaz
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Hem anlayissiz hem terbiyesiz yaa. Ben bile oğlum 8 aylık odasında uyutoruym uyanınca sabahları hatta gündüzleri bile ayaklarını yatağın korkuluklarına ve duvara vurunca hemen gidip çıkarıyorum çocuğu aşağıya ve yukarıya ses gitmesin diye . Ne kadar saygısızmis ... ara tabikide hakkı yok böyle yapmaya
(69 puan) tarafından
Ya evet ben de akşam 9 dedi mi uyutuyorum hemen gündüz olsa tamam da gece 12 yani birde bağırıp çağırıyor
(3,139 puan) tarafından
Canım sen ara madem ev sahibini böyle böyle diye anlat ınslalah ev sahibi insaflı çıkar
0 oy
tarafından
Biz sırf bu yüzden evden cikacaz ama bu corinadan dolayı nasıl olucak bilmiyrim
(69 puan) tarafından
Bizde taşınmak istiyoruz en az 4 bin falan gidiyor ama şu an da maddi olarak imkansız
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Çocuktur durmayınca durmuyor.. hatta dur dedikçe coşuyorlar bir dönem.. bende yönetici ile görüşseniz daha faydalı olur..
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla eltimin ogluda 3 yasinda onada sikayet geliyor cocuk cok ses cikariyor kadin oglunu dayak manyagi yapmis anlamiyor bazi cocuklar oyle malesef tabi ki sen haklisin ama kimsenin kimseti rahatsiz etmeye hakki yok
(69 puan) tarafından
Kuzum ben de Bi anda çocuk ağlayarak uyanınca düzgün Bi dille yazdım ki acaba mertle konuşsan az daha sakın oynasan kadın Bi anda saydırmaya başladı
Bnm yeğenim de var çok ses yaptığı için laftan da anlamadığı için ablam her saniye dayak atyo ben gayet anlayışlıyım kötü birşey demedim çünkü
En nefret ettiğim şey kalp kırmak :((((
(3,669 puan) tarafından
Anladim canim ALLAH yardımcın olsun
0 oy
tarafından
haklısın cok saygisizmiş hakkını ara bence
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum haklısın ama fevri davranma. Tekrarlanırsa eğer ara veya bikaç gün tekrarlıyorsada ara. Ama işe yarayacağını sanmıyorum perkes salgına odaklandı sokağada çıkamıyor çocuklar,o yüzden anlayış isterler. Bizim üst katta öyle annem söylüyor birde ikiz erkek çocukları maç yapıyorlar evde. Ama benil bebekleri uyuttuğum odanın üzerinde yapmıyorlar.
(69 puan) tarafından
2 senedir bu bindayaım ve tam 1 senedir bu gürültüyü çekiyorum
Ha şikayetim de yok benm başıma da gelir ama ben sadece dedim ki mertle konuşsan az daha yavaş oynasa çünkü gece 12 bnmkide küçük Bi uyandım uyku düzeni bozuluyo ee bunun hakkını kim ödiycek peki :((( off çok bunaldım valla eşim de bilmiyor bilse bana mı kızar  karşı tarafa mı bilemiyorum
0 oy
(1,436 puan) tarafından

Ev alma komsu al bosuna dmemisler maalesf böyle tipler cok ust katim kiralik verilyo genelde hp dua edyorum cocklu gelmesn dye:D

0 oy
tarafından

Kadının biraz daha anlayışlı olması gerekiyordu bence , haklı olan sensin tabiki ...

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay seni o kadar iyi anlıyorum ki bizim ki aile apartmanı üst katımda kayinbabamlar oturuyor  eşimin kardeşleri var daha küçükler artık gına geldi sesten benim kızda sessizliğe alışkın hep bölüyorlar  uykusunu kaç kere kızdim onlara ama sonuç gene aynı .sende tepkini koy canim cocuk durmuyor senle bir alakası yok ki insanlar anlayışsız 
(69 puan) tarafından
İnsanlar gerçekten anlayışsız yani kalp kırmak falan oyuncak olmuş milletin elinde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 212 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 275 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 889 göst.
10 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya15 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.