0 oy
904 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Canlarim bende hicbirsey bir gram degismedi ben zaten ev kuşuydum komsuluga bile cikmam hic binde bir bebegi olan bi arkadasimin yanina gidersem o iki aya bir:D Arabayla gezmeyide sevmiyorum hiç zaten araba tutuyor evde tüm gün temizlik çocuk yemek :D sizde degisen seyler var mi?:angel:

27 Cevaplar

0 oy
(976 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Dünya değişti ben değişmedim :D hep evdeydim zaten. Öyle alışmışım ki insanların neden dışarı çıkmak için çıldırdıpını anlayamadım. Evde akşama kadar işim bitmiyor zaten 

(1,777 puan) tarafından
Seni en iyi cevap seciyorum al benden de o kadar aynı kendimi görmüş gibi oldum sende :D
(976 puan) tarafından
Ben de sende kendimi gördüm canım :-) teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bisi değiştirmedi öncesindede hep evdeydim şimdide :)
(1,777 puan) tarafından
Al benden de o kadar farkettim de ben hep karantina altina aliyormusum kendimi :D
tarafından
Aynen bende senin gibiyim :)
0 oy
(48,634 puan) tarafından
güneşi gördü mu elayi alip cikiyodum hic olmazsa annemlere gidiyoduk simdi ela da sıkılıyor
(1,777 puan) tarafından
Kiz hic olmadi balkona falan çıkın çocuğu hava aldir☺
(48,634 puan) tarafından
bizim ön tarafta balkon yok canim arkada boydan var ve dar demirleri saglam değil korkuyorum alcak cok gecen gun su almaya gittik :) arada açık görüşe cikiyoruz annemler cok yakin ama korkuma gitmiyorum
0 oy
tarafından
 Bn 3 aydr evdeym soğuktan çıkmadık gezmeyi tozmaxi çok sevrm inşlh biterse eşim oğlum Bn gezeriz ya
(1,777 puan) tarafından
Ay ben bide çocuk la bir yere gidince cok pişman oluyorum ne kadarda olsa mizmızlanıyor burnumdan geliyor çok yoruluyorum o yüzden evde kendi başına bırakıyorum rahat rahat orümcege falan biniyor☺
0 oy
tarafından

Ayni bende oyleyim gurbette tekim gidecek biyerim yok oyle konu komsu arkadas evinede gitmem tek marketleri carsi pazari gezerdim o kisitlandi o kadar 

(1,777 puan) tarafından
Ben çocuk olduktan sonra markete de gitmiyorum esim alip geliyor o derece dışarıdan uzagim :D cocugu evin onunde yarim saat gezdiriyorum güneşli gün de o da bizim evin kenarini turluyoruz yani uzaga gittigimiz gene yok yazın bahceye gidecek ama mecburen bebek :D
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bizi çok etkiledi biz gezmeyi seven Bi aileyiz kızım da seviyor dışarıyı ama uzun zaman oldu evden çıkmayalı :(
(1,777 puan) tarafından
Gezmeyi seven evet zor olur evde kalmak ablamda benim tam tersim sürekli gezmek ister :D
(3,750 puan) tarafından
Evde otur otur sıkılıyor insan şu Virüs kimseye artık zarar vermeden  bitsede gezsek artık
0 oy
tarafından
Benim düşük riskim vardı kasımdan beri evdeydim hala evdeyim . Yeni yeni markete falan gitmeye başlamıştım artık gidemiyorum 
(1,777 puan) tarafından
Gecmis olsun canim inşallah saglikla kucağına alirsin benim adim da sultan bu arada☺
0 oy
(864 puan) tarafından
Değişen tek şey eşimin evde çalışması ve beni daha çok kizdirmasi 
tarafından
Kıyamam sana Allah yardim etsin durumun kötü
(864 puan) tarafından
Sağol cnm
(1,777 puan) tarafından
Benim eşim bahcemizde çalışıyor hergun evde durmasi hiç iyi olmaz temizlik falan yaparken ayak bagi olur :D
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Psikoloji m bozuldu daha ne değişecek:'(

(1,777 puan) tarafından
Niye ki noldu :(
(1,491 puan) tarafından
Kız bunaldım artık dışarı çıkıp gezmek tozmak istiyorum kapandık kaldık daha doğum olmadan bitse gitse bari inşallah şu bela
0 oy
tarafından
Zaten çocuklarla çok çıktığım yoktu şimdi de aynı şey işte 
(1,777 puan) tarafından
Çocukla bi yere gidene kadar gitmiyeviirim daha iyi 2 yasina girene kadar hastane harici carsiya inmicam sanırım :D
tarafından
Bende hastane hariç Bi yere pek gitmiyordum zaten
0 oy
(13,668 puan) tarafından

Psikoloji... :D

(1,777 puan) tarafından
O ne zaman düzeldi ki benim ki hep bozuk :D
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Her hadta anamlari görürdüm arkadasa giderdim bisey lazim olsa cikardim simdi çöp bile atamiyorum 
(1,777 puan) tarafından
Kiz çöpü at cık hemen yakinsa
(3,669 puan) tarafından
Yakin eseim hallediyo
0 oy
(84 puan) tarafından
Bizi cok etkiledi.. Birincisi calisirdim hafta in 4 günü oglum da krese gidiyor du.. Ikisi de kapatti.. Is ten sonra da oglumla nerefeyse hergun cikardik ya parka ya biisklet surmeye. Hafta sonlari muhakkak havanat bahcesi veya ormana gezmeye giderdik.. Oglum. Hergun soruyor neden cocuklarin oldugu yere gitmiyoruz diye :) bu arada oglum 3 yasinda ve Ben 25 haftalik hamileyim. Almanyada kaliyoruzz
(1,777 puan) tarafından
Oo senin yerinde olsam benide cok etkilerdi eminim :/
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Vallahi bahar gelince insan kendini dışarılara atmak istiyor . Planlarımız vardı ama olsun su virüs bir bitsin hayırlısıyla 
(1,777 puan) tarafından
Ne planin vardı kiz :D
(3,139 puan) tarafından
Burda müzeler falan var bir park var bahçe falan var oralara gitmeyi planlıyorduk ikinci çocuktan önce birde piknik falan
0 oy
(759 puan) tarafından
Arada bi kayınvalideme gidiyodum kızımla yürüyüşe çıkıyoduk geri kalan zamanda evimde temizlik iş güç şimdi kaynanam ve dolaşmadan vakitide temizliğe harcıyorum 
(1,777 puan) tarafından
Ayy ben kaynananin yanina gitmiyorum hic zaten evler dip dibe kendi hergun bende :/
0 oy
(984 puan) tarafından
Ne değişecek hep evde hep evde :) sadece yasak olduğunu bildiğim için deli gibi dışarı çıkmak istiyorum :))) 
(1,777 puan) tarafından
Benim şimdi de hic canim istemiyor :D
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Vücudumun ruhumun psikolojimin kimyası biyolojisi matematiği herseyi değişti yemin ederim. Hangi aydayız kaçıncı gundeyiz günlerden hangi gün bunları bile unuttum :( 
(1,777 puan) tarafından
Ahahhaha ben onların hepsini çocuk doğunca unuttum canım bi tek çocuğun kac aylık olmasina kac gün var onu hesaplarim yer yön zaman duygumu kaybettim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben de değişen çok şey oldu Hiçbir yere çıkamıyorum 5 eltim var Kaynanam var arada onlara giderdim her gün okula gider gelirdim bahçede zaman geçirdik şimdi bahçemin rengarenk Gülleri Açmış bir kere dışarı çıksam da onların resmini çekip sizleri paylaşsan yazın bahçe bu kadar güzel oluyor ki ama işte 20 gönder eve tıkılıp kaldım sonumuzu hayretsin
(1,777 puan) tarafından
Eviniz size aitse bahceye in canim nolacak ama apartmanda kalabaliksa bilemem tabi
0 oy
(798 puan) tarafından
Parka markete anneme gidemiyorum okadar bide kaynana 
(1,777 puan) tarafından
Kayanana gidemedigin gün en iyi gündür :D
(798 puan) tarafından
Salgin zamani kötü konuşmak istemiyorum:)
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hic bisey değişmedi hep evdeydim zaten
(1,777 puan) tarafından
Aynen bende hep karantinadayim zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy