0 oy
647 göst.
Diğer kategorisinde (404 puan) tarafından
Kızlar oğlumun kıyafet ihtiyacı var çıkıp alamayacağıma göre geriye bir seçenek kalıyor oda internetten sipariş etmek ama korkuyorum da virüs filan bulasir diye ya sizce kargo ürünlerinde risk varmidir

25 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Ay bunu bende merak ediyorum ebebekyten istettim ama korkuyorum 
(404 puan) tarafından
Bende siparis vericem ama korkuyorum boyu uzadı alt pijamaları hep kısa kalıyor almayada korkuyorum
(984 puan) tarafından
Aynen canım bende istettim ama korktum
-Reklam-
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Paket geldiğinde eldiven ile al balkonda aç havalandır sonra hatır sirkeli su ile yıka sonra elini de yıka güzelce 
(404 puan) tarafından
Guzel fıkır canim bunu uygulicam peşinde makinada yikatirim daha da kalmaz herhalde bise
(15,370 puan) tarafından
Direk makinaya at sirke de koy
0 oy
tarafından
Dün kitap siparişi verdim bugün geldi kargocu eldivenliydi ama bilemiyorum tabi poşeti direk çöpe attım kitabın dışını sildim 
(404 puan) tarafından
Ne günlere düştük:(
(7,127 puan) tarafından
Eldiven takan kişiye geçmesini önler zaten.  o eldiven ile dokunduğu yerde mikrop varsa poşete de geçer .
tarafından
İşte o yüzden attım direk poşeti
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bugün geldi bize kargo.. Evet risk cünkü getiren kişi elliyor kac kişi elliyor.. Eldivenle aldım.. Kapının girişine koydum bebegim uyuyunca balkona arıcam.. Aslında ilk balkona koymam bir kac saat sonra iceri almam gerekirdi.. 
(404 puan) tarafından
Evet havalandırma olayı aklıma gelmemişti gelir gelmez oyle yapayım o zaman
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Kargo geldigi gibi 24 saat balkonda bekletin bn ole yaptim hatta daha fazla beklettim 
(404 puan) tarafından
Tamam canim oyle yapicam sagol
(2,849 puan) tarafından
Ne demek canim
0 oy
(7,127 puan) tarafından
Uzmanlar dışarıdan gelen şeyleri balkonda ya da boş bir oda da cam açarak iki buçuk saat bekletmek yeterli demişti.  
(404 puan) tarafından
Oyle yapicam canim sagol
0 oy
tarafından
Bende kıyafet aldım ayrıca gıda ihtiyacınıda online olarak alıyoruz napalım mecbur poşetleri hemen atıyoruz elimizi yıkıyoruz
(404 puan) tarafından
Aynen gıdaları paketliyse sirkeli bezle siliyorum açıksa sirkeli suyla yıkıyorum ama kıyafeti havalandırmak aklıma gelmemisti
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Az önce zil çaldı kargocu kargoyu bırakıp kaçmış resmen:D ama ben biraz bekletecegim kargoyu balkonda ne olur olmaz :)
(404 puan) tarafından
Hehehe :))) aynen bende balkona asarim artik almasam da kıyafet yok küçük geliyor çünkü:)
(4,102 puan) tarafından
:))))) korgoyu birakip kqcmis mi
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Az önce benim de kargom geldi eldiven ile aldım kapiya bıraktım içeri almadım 
(404 puan) tarafından
Kıyafet mi aldın canim
(1,491 puan) tarafından
Yok balım ya TV ye kırılmaz cam almış eşim
0 oy
(667 puan) tarafından
Canim kargocu geldgnde uzagnda dur adamin hemen ak paketi orda kolonyan hazr olsun paketi sil eline kolonya dok arkasindan yika
0 oy
tarafından
aldiktan sonra ellerini iyi yika . kargo poseti 9 saat kalsin dokunma oldugu yerde sonra ac yika . bsey olmaz heralde 
0 oy
(236 puan) tarafından
Benim ewi kargida  calisiyo bulasirsa onada bulasirdi bulasmadi canm ewyalardan bulasmiyi oylr olsaydi hava alanini.kapatirlardi ama.maalesef kapatmadilar ewim hala calidiyo
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Bisey olmaz canım paket gelince ac paketi hemen çöpe at kiyafetleri makinaya at ellerini yika tertemiz hic bisey 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
eldivenle aç paketi kapıda direk makineye biraz sirkede koy yikansin kuruyunca da utule tamamdır mecbur öyle Alcan mağazalar kapalı 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Illaki o kargo elden ele geziyo risk var canim ama kargoyu alir almaz hemen dezenfekte islemlerine basla iyice dezenfekte et mikroplar olsun o zaman bisey olmaz heralde
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Az önce kargom geldi elinde eldiven vardı ama bende yoktu bebeğim ağlıyor diye hemen elleri mi dezenfekte edip yanına koştum kutuyu da salona koydum boş bulunup valla
0 oy
tarafından
Bende çok merak ediyorum bunun cevabını dün sipariş verdim inşallah bulaşmaz
0 oy
(56 puan) tarafından
Ben almanyadayim dün amazondan paket geldi adam yukariya cikartmadi Corona var diye 
0 oy
(48,090 puan) tarafından
kutusunu silersin kıyafet leri hemen makineye atarsin canim
0 oy
tarafından
Gelince eldiven ile alıp hemen yıkarsın canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 89 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.