0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar yusuf'a ek gıdaya başladım şu anda bebe bisküvisi ezip veriyorum patates püresi yaptım başka malzemem yokdu içine kendi sütümden ilave ettimde yedirdim elma püresi yaptım icine yine bebe bisküvisi attim verdim başka ne verebilirim canlar bizzat siz tecrübeli annelerden  istiyorum bana bi el atıverin güllerim<3

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kimse ek gıda vermedimi bebişine kızlar yardımmmmmmmmm 

-Reklam-
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Kiz dur daha 3 dk once paylasmissin hemen atar yapma ha anaaa :))
tarafından
Hayırlısı kuzum dikkat et kendine malum ortalık virus kaynıyor. Bu gün gittm dr. 1 bucuk santm açılmam varmş 10 güne fln doğurursn dedi bakalm hayırlısı)))
tarafından
Yumurta sarısı verim ozaman bende çok yaşa
(2,201 puan) tarafından
Ver canim evde ne varsa bebise uygun onlardan verirsin bn oyle yaptim mecburen yapcak bisi yok ;)

Malesef virus var ama napalim calismam lazm :) ay hadi ins ya hemencecik doguruver hehehheh
tarafından
Kız gelmiyor ki gelse doğururm artk zorlanıypm yürüyüsüm bile deyişti penguene benziyom ☺
(2,201 puan) tarafından
Aynen son haftalarda hep bnde oyleylydim heheheh yan yan basardim :))))
0 oy
(13,721 puan) tarafından
Askm ben bu konuda cok beceriksizdim bi bi turlu yemiyodu
tarafından
Benimki yiyo bebeğim ama isde  bu yaptıklarımın dışında ne yapabilirim bilemiyorum
(13,721 puan) tarafından
Yogurt ver
Corba ver
Pure ver
Boyle.. :)

Ona ozel seylerden ziyade corba ver yavru
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Özele gel :))) 
tarafından
Geldim yavrimmmm
tarafından
Banada yazar mısız tarif acemiyim biraz bebeğime ne yapayım bilmiyorum :) 6 buçuk aylık emziriyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben tavuk etini haşlayıp bıcakla incecik kıydım. Biraz yemek suyu karıştırıp yedirdim. Pirinç unu yla muhallebi yaptım. Bazen bende ne yedireceğimi şaşırıyorum. Büyüse dişleri çıksa da biz ne yersen onu yiyebilse. 
tarafından
İsde en zorlu süreç bu aylar ne yazıkki
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Canım sebze çorbası yoğurdun içine elma ve muz püresi bunları verebilirsin 
tarafından
Tamam bunu deneyeyim
(4,759 puan) tarafından
Bazı günlerde elma bazı günlerde muz kat canım bide prinç unu al onu yap kaşık maması olarak canım daha küçük bebeğin arının gece kaşık maması var meyveli onu ver canım akşam 9 gibi
tarafından
Eşime deyimde alsin bari
(4,759 puan) tarafından
Öyle yap canım afiyet olsun kuzuya
0 oy
tarafından

Cicibebeyi sicak suyla islatirdim yogurda karistirip verirdim hem sekerini dengeliyo hem doyurucu oluyo 

Danino verirdim onu cok yerdi 

Corba verirdim 

Meyve ezip yedirirdim 

Sonra azar azar yemeklerin suyundan tattirdim 

Meyveleri sıkıp suyunu icirirdim 

Bunlar geldi aklima 

tarafından
Aaa yoğurdun içine şimdi bebe büskivisi vereyim ben bakalım böyle yiycekmi saol canım kaydediyorum yazdıklsrini cok naziksin
tarafından
Once sicak suyla az bisey isla biskuviyi ezilsin yoksa yogurdun suyunu cekiyo guzel olmuyo sende bi kasik ye bak cok hafif bisey
tarafından
Tamam canım danone de aldırayım benim adama şimdi hastaneyede gidip gelicem ya eşime tarif ederim ben gelene kadar idare eder
0 oy
(119,490 puan) tarafından
Yogurt verdinmi 
tarafından
Yemiyo onu geçen verdim çıkardi geri

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
12 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 668 göst.
0 oy
3 cevap 135 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,769 cevap

34,954 kullanıcı

...