0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar balık yedim ardındanda ayran içdim midem aşırı bulandı birde midemi bozdu bişey olurmuki :ermm: 

9 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
balık tazeyse bişey olmaz ama mideyi rahatsz eder bende balık üstüne sütlü kahve içmiştim kusmadan rahatlayamistim 
tarafından
Demekki ondan midem bulanıyo durmadan
-Reklam-
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Kız yemeseydım ınsallaj bısı olmaz 
tarafından
Anammm ne bileyim kızz sonradan çark etti aman beee
(2,860 puan) tarafından
Kus barı çıkar
tarafından
Sanırım öyle olcak
(2,860 puan) tarafından
Hem rahatlarsın
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Bende yoğurt yedim bsey olmuyor eğer balık cok cok bayatsa  rahatsız eder
tarafından
Yeni almışdı aslında eşim tazeydi
0 oy
(2,639 puan) tarafından
Ya genelde balık lokantasındada ayran getiriyorlar yanına. Yanı hassas ise miden tutmus olabilir canım. Ama fazla oyle zehirleme yapmaz 
tarafından
Canım balık tazeydi eşim yaptı hatta hani ilk defa boyle oldum bir daga üzerine ayran içersem ne olsun
(2,639 puan) tarafından
Miden hassas demekkı korkma zehirlemz asla sadece mideni tutmus tur dokunmuştur. Bence de ıcme tutuyorsa :(
tarafından
Tamam canım ben 2 yıl önce mide küçültme ameliyatı oldumya ondan hic biseyi ksbul etmiyo galiba :(
(2,639 puan) tarafından
Ay gecmıs olsun. Benım, de oyle reflu hastalığım var cooook yasak yiyecek listem, var bazen dayanamayıp yiyorum ozaman da cok kotu oluyorum ya
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Balık taze ise hiçbirşey olmaz canim
tarafından
Kızz taptazeydi balık canlı gibiydi öyle diyim ama neden böyle oldu anlam veremedim kendime bendemi tuhaflık var balıkdamı bilemedim
0 oy
tarafından

Bilmem ki olsaydı ben şimdi çoktan yolcuydum :D inşallah bişey olmaz senin miden hassas ise belki ondandır ne olur ne olmaz çıkar istersen 

tarafından
Herif yolda gelsinde öyle yapacam cocuklar kusmaya bile izin vermiyo :)
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Balık ayranla değilde süt lê içilirse zehirler oda balık bayatsa ayranda sıkıntı olacağını sanmıyorum 
tarafından
Birazdaha iyiyim ama bi an fena oldum
(1,018 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm korkma bsey olmaz ınşallah
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ben bi kac yil once disarda balik yedim arada bi iki saat gectikten aonra balik yedigimi unutuo balli sut ictim ve ben araliksiz 17 saat kustum ictigim bir yudum suyu bile kusuyodum bogazim yirtildi resmen cok kotuydu insallah sende bisey yoktur kus istersen bi 
tarafından
Canım şimdi iyiyim ama maffetti tabi
(1,822 puan) tarafından
Aman canim dikkat et

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Merve_01 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (942 puan) tarafından soruldu

377,104 soru

11,285,559 cevap

34,689 kullanıcı

...