0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından
Kizlar malum okullar tatil eşimin diğer oğlu bizde ve dün bana bunları anlattı anlatigi gibi anlatıcam canlar 

Babam annemle ayrılmadan başka kadınla görüşüyor du adı hülya beni babam aldı hulyala gezmeye götürdü beni onun kucağına oturttu dedi benim annem babama para gönderdi onun çocuklarına bayramlık aldı bana almadı ben o bayram gezmedim benim babam  o kadınla annemin odasında birlikte  olmuş dedi gözlerimle gördüm dedi benim babam annemi dövdü dedi cimaladi dedi ve bunları bana dediğinde ben her demesine eminmisin diyorum evet eminim diyor ve birde o kadının fotosunu gösterdi 

Ama bunlar hepsi yalan eşime anlattım eşim benim yanımda konuştu aklıma öyle geldi öyle anlattım dedi sonra ağlamaya başladı sen benim üstüme geliyorsun dedi ben anlamıyorum ne yapmaya çalışıyorlar bizi ayırmayami calisiyor anlamiyorum birde lohusayim kizlar çok üzülüyorum Bu duruma esimle evlenmeden önce bana başından ne geçtiyse hepsini anlattı bunlarla alakası yok kizlar haa bu arada öyle bir kadınla görüşmüş ama eski eşinden ayrıldıktan sonra görüşmüş cnm çok sıkılıyor kizlar

5 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Geçmiş gecmis de kalmış  sana iyi davranıyor ve aldatmiyo ise eski karısına ne yaptığı şahsen beni ilgilendirmez ve gidip kocama da anlatmam çocuğa kızar çocukla aran bozulur  hiç kafana takma sorma bile 
(344 puan) tarafından
Cnm zaten öyle geçmiş geçmişte kalmış ama ben eşime demesem bile bu çocuk annesine gittiğin de farklı şeyler söylüyor bu ilk degilki eşimin bilmesi lazım diye düşünüyorum çünkü çok yalan söylüyor cnm çok sonra beni kötü yaparsa ben ne yapicam sonradan eşime anlatsam eşim niye o zaman anlatmadın derse o zaman ben suçlu kalırım cnm
(12,777 puan) tarafından
Öyle de şimdi de çocuğa karşı doldurmuş gibi olursa çocuk daha da kinlenir Bi pedegog vs konuşsaniz
(344 puan) tarafından
Valla çocuğu görseniz pedolog yanında halt yemiş gibi olur cnm ben artık yoruldum bumu olacak şunu olacak demekten yıldım valla
-Reklam-
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Ya geçmiş gitmiş bişey canım. Çocuğun doğru söylediği ne malum? Belki eannesi çocuğu öğretti sen bunları düşünme eşinle mutlumusun ona bak. Ortada bişey yok şu an eşinle olan huzurunu kaçırma  
(344 puan) tarafından
Orası öyle beni geçmişi ilgilendirmiyor ama bu ilk değil eşimin bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum ve inanki çok yalan söyleyen bir çocuk
(2,159 puan) tarafından
Ha eşine söyle çocuk böyle böyle diyor de ama asla eşinden şüphe ettiğini gösterme eşine
(344 puan) tarafından
Anlattım cnm eşimde şüphe duymuyorum ama bunlara tepki vermeyince midem  bulanıyor izin vermemeli böyle şeylere
0 oy
tarafından
Çocuk seni ve bebeği babasından kıskanıyordur yaş olarak küçük veya ergenlikteyse bide kuruyordur kafasından. Elinden geldiğince takma hatta ona geçmiş ile ilgili şeyler anlatmasına izin verme geçiştir bi şekilde iyi veya kötü bi şeyler duymanın sana hiç faydası yok can sıkıntısından başka. Ayrılan anne baba çocuklarının gelgitleri olur idare et ama hiçbişi sorma geçmişle ilgili ona bence 
(344 puan) tarafından
Cnm inanki hiç birşey sormuyorum kendi gelip anlatmaya çalışıyor ben biliyorum diyiyorum baban bana gerekenleri söyledi diyorum yo yo babam sana her şeyi net şekilde dememiştir diyor ve sonra diğer eve gittiğinde bu farklı şekilde anlatıyor eşim inanmıyor ama yinede tedirgin oluyorum
tarafından
Seni yalancı moduna sokuyor aranızı kötü yapmak için. Ses kaydı yap gizlice yada videoya çek onu o an eşine göster. Sert bi şekilde uyar bana anlatma diye babasıda uyarsın. Konuşmaya başlayınca gerekiyorsa kalk başka odaya git vazgeçecek bi zaman sonra
(344 puan) tarafından
Zaten yaptığı o ben direk eşimin yanındada diyorum miraç bana bunu dedi diye hemen ağlıyor veled resmen şeytan gibi yaa tobe tobe
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Muhtemelen çocuğun annesi öğretiyor bunları gayet açık bence
(344 puan) tarafından
11 yaşında cnm ola bilir cnm nasıl olacak yaa gitmesini bekliyorum gitsede eşimle rahat bir konussam
(2,891 puan) tarafından
11 yaşındaki bir çocuk bu kadar detaylı uyduramaz anlattığı şeyler de bana Ezber gibi geldi Buradan okuyunca bile oluyor zaten böyle şeyler Benim bir arkadaşım da böyle ikinci evlilikler ilk evliliklerinden ikisini de çocukları var bütün çocukları aynı eve aldılar Bir de ortak çocukları Oldu evde 5 tane çocuk var adamın yanında gelen iki çocuğu sürekli arkadaşıma iftira atıyorlar gece orada da birbirlerine şiddet uygulayıp bir yerlerini kanatıp morar tıp sonra babalarına karın yaptı diye gösteriyorlar mış
(344 puan) tarafından
Ayy allahim beterinden saklasin neler var yaa ayy buda yaparmı yaa valla çok tedirginim
(2,891 puan) tarafından
Korkma yalnız kalmamaya çalış sadece
(344 puan) tarafından
Oyla yapayim cnm
0 oy
tarafından
Kac yasnda cocouk
(344 puan) tarafından
11 yaşında cnm
tarafından
Eşinle konuşmalisn bence  bu konuyu
(344 puan) tarafından
Konuştum cnm herşeyi anlattım hatta eve geldiğinde sen ne anlattın diye ablana diye sordu oda havadan sudan konuştuk dedi eşim ne konuştuğunu söyle dedi hemen ağlamaya başladı sen benim üsteme geliyorsun dedi eşim bile şok oldu
(344 puan) tarafından
Ben eşime de kızıyorum cezalandirmiyor yaptığına göz yumuyor inanki midem bulanıyor artık bu durumlara

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 666 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
1 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 458 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı

...