0 oy
296 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (857 puan) tarafından
Kızlar patates salatası nasıl yapıyorsunuz havuç koyanda var mış nar ekşisi koyuyor musunuz 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Havuc koymuyorum nar ekşisiz de patates salatasi olmaz diye düşünüyorum 
(13,698 puan) tarafından
Bende o reklam cikmiyo ya.
Sjsj
tarafından
Ula siz ne fenasiniz ya :D valla bu devirde iyilik etmeyecn bacim . La ilknur sen nerden buldun bizi la :D
tarafından
Bende de çıkmayı o toto:D
(13,698 puan) tarafından
İlknur ds bizden sjssj
Normali bizi bulmaz zaten kirik kafa,kirik kafaya yanik sjsj
tarafından
Ahahahah kız her yerde karşımdasınız siz beni buluyorsunuz ben değil ajjajjaj
Körler sağırlar birbirini ağırlar işte sen çok normal sanki anormal :)))) sjsjsjajs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ewet cnm havucta cok guzel oluyor kara lahanada :) ve ewet bol nar eksili yaparim bn yiyen bir daha ister hep :)
(857 puan) tarafından
Of ellerine sağlık kuzum :)
tarafından
Koyarak dene cnm mutalaka rendele guzelce harka oluyor.
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Patateslwri çok yumuşak olmıycak şekilde haşlayıp dogruyorum yağ tuz pul biber naneliyorum  sonra soğanımı doğrayıp sumak ve limonluyorum birazda tuz içine de maydanoz sonra hepsini birlestiriyorum ohh mis  ben sadece böyle yapıyorum ama  Içine isteğe bağlı dere otu havuç mor lahana veya aklıma gelebilcek başka şeylerde koyabilrsin yinne isteğe bağlı nar eksisi
0 oy
(474 puan) tarafından
Canım ben 5 patates haslıyorum 2 de yumurta varsa yeşil yoksa kuru soğan içine karabiber kırmızı pul biber eğer varsa limon yoksa sirke koyuyorum öyle hosumuza gidiyor
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Patates Maydanoz Marul Dereotu Limon zeytinyağ tuz bazen soğan da koyuyorum arada tursu da koyuyorum icine. Nar ekşisi sevmiyorum ben o yüzden koymuyorum 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Marul maydanoz taze soğan o yoksa kuru soğan mor lahana doğruyorum havuç rendeliyorum ve nar ekşisi koymuyorum. Limon sıkıyorum çokta güzel oluyo ☺️
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Istersen koyarsın damak tadına kalmış 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 Ben hiçbir şeyi karışık sevmem Nar ekşisi falan damak tadına bağlı ben havuç da koymam sevmem her şeyi sade severim Bence patates ve lezzetini veren bol zeytinyağı ve toz kırmızı biber dir

İlgili bir soru bulunamadı

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...