0 oy
635 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Öncelikle merhaba herkese bunu yazacağımı hiç düşünmemiştim 5. Yılımızda evlendik uzak mesafe ilişki olmasına rağmen aslında iyi yürütüyorduk şöyle ki öğrenciyken burs parasını harcamaz biriktirir yanıma gelirdi neyse uzatmiyim 18. Gün önce doğum yaptım bugün telefonunu kurcaladim ve kullanıcı adı açmış gir dedim girdi ama ya ne bilmiyorum falan dedi kurcalamicam sandı herhalde yabancı chat programlari var ordan yabancı kızlarla konuşmuş kendi ismi kendi resmi değil onlara evli olduğunu ve benimle yatmadigini söyledi ve ilişkiye düşkün olduğunu benim de olmadığını söylemiş ve bunu tam bir ay önce yapmış yani benim doğumdan 10 gün önce yapmış hatta karım uyuyor karım görmesin gibi laflar da yazmış ne yapacağımı bilmiyorum ailesine söylesem mi söylemesem mi kafam karışık yardımcı olun konuşmuyorum kendisiyle şu an hesabını bile sormadım vereceği cevabı biliyorum beni ittin diyecek ne yapayım yaa

7 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Biz onlar icin okadar fedakarlik yapalim ama onlar ...zevkine duşunsunler yani hersey o mu anlmyorum gercrkten bu gibi doyumsuz insalara ne yapsan bos ailesine sylemekle tehtit et bakalim ne dieck
(8 puan) tarafından
İşte ailesi beni haksız çıkartacak diye korkuyorum ama burnu surtsun de istiyorum
(4,101 puan) tarafından
Zaten kimse oglunu atip el kizini hakli bulmaz sen sadece tehtit et esini ne dieck bi o konsmalari ekran kaydi al kendine yollla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence soyleme kimseye seninde bi kadinlik gururun var hic sesini cikarma kendi haline birak ne yaparsa yapsin bosver sakin ol hatta tepkisiz kal bu ona en guzel cevaptir bi soz vardir ne kadar bagirirsan bagir sessiz kalan birini asla yenemezsin diye..
(8 puan) tarafından
Aslında bende böyle düşünüyorum çünkü kaynanam çok fena benk bile haksız çıkartır oğlunu haklı cikartir beni istemiyordu zaten oğlu ısrar etti diye evlendik şu an sessizim konuşmuyorum ama doğum yapacağım hafta bunu yapması çok zoruma gitti
tarafından
O kadar haklisinki hic bir kadin bunu haketmez sende haketmedin asla ama iyi olmus derler inanki seni suclarlar yuzune idare et soyle boyle derler ama arkandan kadinligini bile yapamiyo derler bosvermek daha guzel bebegine odaklan Allah onu asla yanina birakmaz sen hiic merak etme canim benim
(8 puan) tarafından
Zaten en ufak kavgamizda annesi bosanin o zaman diyordu söylersem daha kötü olur ama burnu surtsun istiyorum nasıl yapabilirim
tarafından
Dediim gibi kocani en iyi sen tanirsin ama yok saymak lazim baskada ne yapabilirsin iyi dusun nasil ve neyle yanar cani
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ayrılmak istemiyorsan ailesine söyleme.. Bu kadar akıl verebilirim.. Eger ki ayrılmayacaksan ailesine söylemen herseyi daha rezil bir duruma getirir zaten psikologlarda böyle öneriyor.. Ailesinin bilmesi artık beni herkes böyle biliyor ben böyle bir adamım dedirttirir ve daha cok yapar yada acıktan  yapar.. 
(8 puan) tarafından
Oda doğru burnu surtsun istiyorum nasıl yapabilirim peki şu an konuşmuyorum kendi konuşmaya çalışıyor ters cevap veriyorum
(66 puan) tarafından
++++++ veremediğim için bende buraya verdim. Aynen katılıyorum arkadaşa.
0 oy
tarafından

Rezilik ve ahlaksızlık ...

Bacım insanın kaninda varsa edepsizlik ister severek evlen ister görücü usulü ile evlen her türlü edepsizligi yine yapar...

Kimin yüzü eşten yana gülmüş ki 
Kim eşten yana rahat bir nefes almış ki ,
Katledilen kadınları mi desek 
Eziyet görüp dövülen kadınları mi desek,
Yoksa kendi eşlerini mal gibi görüp anne baba kardeşlerine ezdiren eşleri mi desek...

Hepsi birbirinden beter ve berbat ...
Eşimi al.karsina konuş uygun bir dil ile duzelirse konuyu kapat duzelmezse annesini ara anlat ...
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun...
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Oncelikle  gecmis olsun diyeyim ne yazikki 

Ailesine sölemek konusu tartsmaya acik bi konu. Ailesi ogluna akil verecek duzeyli bir sekilde anlatacak biri degilse ve esin bu konusmalardan ders cikarmiyacaksa solemen gereksiz olacaktir. He ama ailesi guzl konusur esmde bu konusmayi ciddiye alir vee ders cikarir diorsan guzel olur.

Senin icin ole demesi hos olmamis tabi. 

Öncelikle oturup esinle konus tabiki basta inkar edecektir belki 2 gun belki 3 gun ben yazmadm etmedm su bu yalanlar..  fakat sen  verdigin mucadelenin karsiliginin bu olmadigini. Sex acisindan beni  yetersz goruyorsan bunu  bana solemeliydin ayrica ben saglikliyken solemeliydin  hamile halimle sana yardimci olamiyo olmam normal vs gbi konus. Once seni anlamasini sagla snrasnda  yaptigi seyin onur kiriciligini ve guven yiktigini felan. Cnku bu sizin aranizdaki bi mesele   . Ama konusman ins ise yarar ve kirdgi guveni geri yerine getirir.. umarim tekrari olmaz  

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 650 göst.
0 oy
8 cevap 393 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 291 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Cicek19 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 261 göst.

379,805 soru