0 oy
1,338 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben 9 buçuk aylık evliyim 38 + 4 günlük hamileyim (İlk günden hamile kalanlardanım)

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iki ay sonraaa nolduki :D
tarafından
Ben iki ay sonra 7 8 haftalık hamile olduğumu öğrendim
tarafından
Bende 8 haftalikti ilk oglum ogrendiimde kucuk te 3 aylik olmus bilemedik :) simdi 8 aylik oglum anaşı yeşin :*
tarafından
Darısı başıma bi.kucağıma alaydım
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 ay sonra kaldım istiyerek ama düşününce erken olmuş biraz ya 
tarafından
Ben isteyerek ilk günden hamile kaldım evliliğim boyunca hamileyim ama keşke biraz bekleseymişim diyorum kendi kendime
0 oy
(847 puan) tarafından
Ilk ay hahha maşallah:)
0 oy
(112 puan) tarafından

3 yıl sonra tedavilerle zar zor yerleştiler bana :D

0 oy
tarafından
Birinci dugunumden once nikahtan hemen sonra cunku kacarak evlendim :D ikinci Daha 6 aylik olmadi 3 seneyi gecti evleneli..
0 oy
tarafından

İlk geceden kaldim :D bende 9.5 aylık evliydim çocuğumu kucağıma aldım 

tarafından
Ahahah bende aynı gerçi henüz almadım kucağıma ama an meselesi yani
tarafından
Kız ben aldım aldım hemen 10 aya girmeden :D hatta herkes Sudan hızlısınız diyordu, şimdi 2.ye hamileyim
tarafından
Yok canım yani.büyük konuşmayayım da oğlum doğsun ikinciyi uzun bir.süre düşünmüyorum biraz oğlumla hayatımı yaşayıp biraz daha büyüyüp öyle ikinciyi düşünüyorum gerçi kocama kalsa ikincisi de hemen olsun diyor arkadaş gibi.büyüsünler diye
(521 puan) tarafından
Ben istemiyorum uzun bi süre şükür eşimde istemiyo..ama yinede rabbim ne yazdıysa görcez
0 oy
tarafından

Calisiyoduk bi seneyi gecti öyle 

0 oy
tarafından
Üç yıl sonra hamile kaldım 
tarafından
Yok kuzum sıkıntılarım vardı o yüzden olmadi iyiki de olmamış su an bile pek hazır hissetmiyorum kendimi
tarafından
Hayırlısı olsun Rabbim onu sana verdiyse vardır bunda bir hayır elbet hazır hissedersin
tarafından
Öyle tabi kuzum çok şükür allaha  ama insan üç yıl rahat takılınca bi korkmuyor değil ☺
tarafından
O yüzden ilk günden yaptim ahahah
tarafından
Mantıklı kuzum rahata alışmadan ☺
0 oy
(701 puan) tarafından
Bir yıl 2 ay sonra hamile kaldım canim
tarafından
İsteyerek mi 1 yıl yapmadınız
(701 puan) tarafından
Evet canım istedikten 4 ay sonra oldu
0 oy
(9,961 puan) tarafından

Dügünden 65 gün sonra haberini aldık:angel: 35 gun sonra falan kalmisim heraldi :D

tarafından
Sizde erkenciymişsiniz
(9,961 puan) tarafından
Istiyodul valla hep ta evlenmeden konusuyosuk yani tek taraflı olmaz işte ben istiyorum sende istiyomusun diye ikimizde istedigimize karar verdik. Yaşlarimizda iyi yani ben 27 eşim 31 yaşında :) evlendikten sonra ilk ay adet olunca bile uzulmustuk :)
tarafından
Yemin ederim bizde öyle ikimizde çok istiyorduk hep konuşuyorduk ilk günden olmuş haberimiz yok ben test yapıyorum negatif çıkıyor hasta felan oldum neredeyse ağlıcam acaba sıkıntı mi var niye olmadı felan diye düşünmeye başladık sonra hasta olmayınca test yaptım çoktan tutmuş bile
0 oy
tarafından
4 sene sonra hamile kaldım ☺️
tarafından
Kendiniz mi istemediniz 4 sene
tarafından
Canım ikinci evlilik ❤ ilk önce birbirimizden emin olalım dedik doyasıya gezelim birbirimize doyalım istedik eşimin var iki benim var iki evladımız kızımda oğlumuzda vardı ama ortak bi meyve için acele etmedik Rabbim şimdi nasip etti ☺️❤ hamileyim bilinçli istekli bir hamilelik ❤☺️
tarafından
Maşallah Allah mutluluğunuzu daim etsin
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(25 puan) tarafından
1-8-17 sene sonra :)
tarafından
Hay maşaĺlah
(25 puan) tarafından
2 kizimız var 16 ve 10 yaşında çok şükür.. Allah'ım kısmet ederse oğlumuz da gelecek eylül başı  insallah
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Evet dedikten 5-6 saat sonra galiba:sgagagagwga
tarafından
Senin iyi ben düğünü yaptim nikâhı 3 gün sonra kıydırdım başka şehirdi gün felan alamamıştık yani evet bile demeden oldu benimki (nişanımda ve düğünümde dini nikah kıyıldı tabi )
(9,961 puan) tarafından
Ooo baya hızlı. Yıldırım bebeği :D
tarafından
Nikâh yıldırım nikâhı olunca bebeğimde yıldırım hızıyla geldi
0 oy
tarafından

İlki 8 sene sonra oldu kist vardı ikinciside 4 yıl sonra oldu istiyodum zaten oda zor oldu ama 3 üncüsü istemeden oldu o da kaç haftalık bilmiyorum hiç

0 oy
(389 puan) tarafından
2 ay sonra isteyerek (benim yaşım küçük ama esiminki büyük diye istedim)
tarafından
En iyisi ya
0 oy
(5,938 puan) tarafından
2 sene sonra canım 
0 oy
(286 puan) tarafından

5 yııılllll:wassat::wassat: arada birde düşüğün.oldu

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Evlendim hic adet olmadim bende
0 oy
tarafından
3 ay sonra isteyerek yaptık iyikide yapmışız:D :D Bir iki ay geçti mi hamile değil misin kız yoksa kısır mısın diyeceklerini bildiğimiz için erken olsun istedik :D
0 oy
(749 puan) tarafından
İki yil dahada gtrmeyi dusunmuyordum nasip
tarafından
Hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 2,523 göst.
0 oy
44 cevap 869 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy