0 oy
361 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ayaklarım ödemden patlayacak gibi doğuma son on günüm bileklerim  yok resmen ne yapmalıyım 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Soğuk suya sok canim rahatlarsin ama dogummdan sonra iner
tarafından
Buz da koyuyorum yok  olmuyor doktora söyledim 13 ü geçerse tansiyonun gel dedi tansiyonum normal ama zaten ayın ikisi randevum bekleyeyim
-Reklam-
0 oy
tarafından

gulbaharinda oyle olmustu tansiyonu yuksek cikti erken dogum yapti 35 haftalik yarin bi tansiyonuna baktir

tarafından
Tansiyonum 10/5 falan benşm canım hep düşük taşırım ben normal vücuduma göre allah yardımcımız olsun
0 oy
(106 puan) tarafından
Benim bildiğim tuz yememen lazım benim de öyleydi tuz çok fena valla 
tarafından
Tuz yemem canım ben hatta yemekleri bile tuz az koyarım eşim sevmediği için hamile kaderi mi bu bilemedim
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Ayaklarımı yüksek bi yere koyup bir saat falan dinlenince iniyor benim şişim canım istersen sen de öyle yap. Bi de su iç bol bol
tarafından
Fil gbi su içiyorum  oda sakıncalıymış  ödem varken vücutta. Allah yardımcımız olsun
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Tuzlu yiyorsan onu azalt. Ayaklarını önce tuzlu suda beklet sonra dik tut ayaklarını havaya kaldir kan akışı değişsin bana çok iyi geliyordu
tarafından
Yarın bekletilir artık canım bugun buz koydum ama yine sonuç aynı
(1,114 puan) tarafından
Ben hafif soğuk tuzlu suya koyuyordum cnm
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Bende ayaklarımı ve  yuzumı oyle hıssedıyordum allahım diş etlerım bile şişmişti dogum yaptıgım gun evrim gecırmıs gıbı hıssetmısstım aynaya bakınca ıste bu ya gercek sevgi bu falan diyordum kendime hemen o gun indi ve cok rahatlamıstım :) soguk sudan baska ne ıyı gelir bılmıyorum
tarafından
Diş etlerimde öyle kenacort  sürüyorum diş eti kremi berbat durumdayım
0 oy
tarafından

Aynı skntı bende de var ayaklarm şiş parmağmı bacagıma bastırında çukur oluyo :D benimde hoşuma gidiyor)))  çaresini bulamadm Dr. Soyledm son günlerin doğumdan sonra düzelir dedi

tarafından
Aynen bana annem  de doktorda öyle dedi azalt suyu çok ödem yapmasın vucdun  dedi
0 oy
(70 puan) tarafından
Eşine masaj yaptır önce sonra buzlu su yap ara ara şok çıkar ayağını bana cookk iyi geldi bu
tarafından
Dokununca çok acııyor canım buz koydum ama dur bakalım
0 oy
(121,507 puan) tarafından
Soguk tuzlu suda beklet
tarafından
Teşekkür ederim yarın deneyeceğim
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Geçmiş olsun en korktuğum şey :(

tarafından
Teşekkür ederim. Allah kötüsünfe  saklasın
0 oy
tarafından
Bendede çok aşırı ödem  olmuştur soğuk suda beklet biraz rahatlarsın ama çözüm değil doğumdan bir hafta sonra falan inmişti sislikler
tarafından
İnşallah  canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 267 göst.
0 oy
4 cevap 132 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kanserle.mucadele (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy