0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

Kizlar 38 haftalik hamileyim cocukmun besikni simdilik buyene kadar yataq odama koymak istiyorum hem sicak icin hemde kaynanam diyececkki sen git odanda uyu ben cocuklaa uyurum cunki ben bulari bir kez yasadim kizimi besikdreuyutuyordum birde gidib bakiyordum kadin cocuku yerde uyutmus kendisiyle olurmu boyle sey o daha kucucuk yerde yatmak ne kadar dogru hemde ezlir falan bir fikir verin bana ne yapiyim bu kayananm gelipde bizde uyumasin kalmasin biraz uzun oldu simdide tesekkur ederim yorumlarniz icin

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canim esine soyle o konussun annesiyle yada sen uygun bir dille soyle

(4 puan) tarafından
Gorumceme soyledim diyorki annemle konusacam karismasin cocuka bakalim cok kotuyum
tarafından
Iyi bari gorumcen akli basinda biriymis Allah yardimcin  olsun
(4 puan) tarafından
Evet kendinin 2 cocuku var hic qarisdirmadi kaynanasini kendi bakti
tarafından
En iyisi karistirmamak zaten cok meraklilarsa yeniden dogurup kendileri baksin rahat bıraksınlar bizi de bebeklerimize kendimiz bakalim
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Canım zaten bebiş ilk zamanlar sürekli uyanıp edicek zaten en uygunu yatak odanızda olması beşiğin bence

0 oy
(355 puan) tarafından

Sonucta ilk gebeliqin deqlmis yani bebek bakmasini biliorsun tecrubelisin mesela bunu uyqun bi dil ile soyleyebilirsin bnce. Hadi ilk 1hafta hastanirsin kalinirda sonrasinda sen yapabilirsin sonucta anneliqi biliyorsun. Ben mesela hic bilmiorum 

0 oy
(240 puan) tarafından

Canım benim oğlum 1  yaşında hala benim odamda yatıyor beşiği yatağa yapıştırdım hem gece uyandığında bakmak daha rahat uyuşmadığı zaman sallıyorum zaten karnını doyurdummimu daha o kadar sıkıntı vermiyor gece uykumuz akşam yatıyoruz sadece gece 3 de süte kalkıyor sabah 8 30 da uyanıyor bence yanında uyusun, benim oğlan artık büyüdü ona baza aldık beşik te bebeğe kaldı şimdi hayırlısıyla 2 ay sonra kardeşi yatacak ben şimdi bazayla yatağı birleştirdim zaten çocuk büyüdükçe sorumluluk çok oluyor bizim sorunumuz çocuk şimdi dış kapıya kadar açıyor heryeri kilitliyorum ben olur ya gece sabah uykusu kalkıp gider nerede bulacam ben bu çocuğu yanımda olması daha güvenli diye düşünüyorum  bebeğim de öyle bakalım benim oğlan bebeğe rahat verecek mi 

İlgili bir soru bulunamadı

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...