0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha 29 haftalığız 8 aylik olunca falan dis çekim yaptırmak istiyorum ama kıyafeti bulamıyorum nerden alicam fikriniz varmı siz yaptirdinizmi nerden aldınız kıyafeti bide bedenimide bilmiyorum 69 la hamile kaldim en son 1 ay once 84 kiloydum hangi beden almam lazim nasıl yaptiniz siz

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Postun yukarı çıksin diye yazıyorum

tarafından
Teşekkür ederim ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yalnış anlama da canm çekim mi önemli sağlık mi? Biliyorum heves edıyorsunuz ama bu durumda dış çekim ne bilim yani ben yaptırmadm yaptırmıcam da canmdan önemli değil sonuçta
tarafından
Özel olarak kameraman tutup ahım şahım bisi yapmicaz üç kisi gidip kafamiza gore bi kac resim cekicez sadece öyle kalabalık bi ýerede gitmiyoruz  biz kendimizi korumaya aldik zaten daha doğrusu çevremizdekiler kimseyle görüşmüyoruz gitmiyoruz başkasında gelmiyo hem o zmana belki duzlicekte ortalık bilemeyiz
(2,047 puan) tarafından
Ne alaka ileriye anı kalıyor hepsi hamilelik baslı basına streslı bi dönem zaten böyle şeyler moral motive oluyor ınsana bu gnler geri gelmeyecek
0 oy
(131 puan) tarafından

Bu durumda nasıl bunu düşünebilirsiniz şaşırdım gerçekten önemli olan sağlık :'( bian önce kurtulalım şu illetten bebeğim için çok korkuyorum 

tarafından
Biz elimizden geldiğince önlem aldik annemde kayinvalideminde evi evime 5 dakika araba oldugu halde gitmiyoruz kkmsenin olmadigi bi yerde bi kac foto cekip gelmenin bi  zarari olmadigini dusunuyorum zaten özel alarak kameraman tutmicaz kalabalık ortamda değiliz
Nasip kismet ama başka çocukta düşünmüyoruz o yuzden ickmdizd ekalsin istemedim
(131 puan) tarafından
Sende haklısın insan içinde bişey kalsın istemiyor ama insan korkuyor yinede rabbim bağışlasın sana bebeğini çok mutlu olun
tarafından
Sağol canım Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah  elbette korkuyoruz ama bu günlerde bi daha gelicek bu çocuğu bidaha karnımdada tasiyamicam elimizden geldiğince kimsenin saglini  tehlikeye atmadan bitiricez insallah maske eldivende olucak
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bende aldım elbise taç felan ama yaptirmicam.. benim evimin yanında badem ağacı var kendimizin. Orda bir iki poz çekmeyi düşündüm sonradan ondan da vazgeçtim. Allah gönlüne göre versin kuzum 
tarafından
Bende oyle yapicam ameraman tutmicez inşallah ya bağ evinde yada kimsenin olmadığı bi parkta bahçede falan kendi fotolarimizi kendimiz cekicez
0 oy
tarafından
Canm biz yaptık moda labiodaki mavi melek elbiseyi aldim ben.Cok guzel modeli.Bedenleridr her hamileye uygun olarak tasarlanmis.Renkleride cesitli bakabilirsin.Bebeginin cinsiyeti ne bu arada?
tarafından
Ne güzel valla elbiselere baktım çokta güzeller bizde yasak flaan gelmezse kimsenin olmadigi sakin bi yerde cekinicez inşallah
tarafından
Rica ederim canm mavisini giydim ben cok guzel oldu discekimimiz.Kardesimin profesyonel makinesi vardı o cekti cok sakin yerlere gittik dağ orman göl gibi kimsenin olmadigi yerlerde.Dogumdan 3 gün once cekildik;)Ne gerek var diyenler virusten dolayi diyor ki haklilar.Biz oyuzden fotocuyu iptal ettik.Yoksa bence dogum oncesi cekim muhakkak olmalı inanılmaz bi hatıra canm:)
tarafından
Allah size bagislasin hayirli uzun versin  inşallah Rabbim
Dogumdan 3 gun once planli gibi kiz masallah zorlanmadinmi ben 1 ay kala düşündüm  zor olur diye  Bizde kendimiz cekicez simdi de kimseye gitmiyoz annemde kayinvalidemede virüs bitene kadar ara verelim gelip gitmeyelim dedim evdede  iki kişiyiz fotoları çeksin diye  fazladan  eşimin kuzeni olur gerekirse maske takar giderim yeterki olsun doğmadan  bi anısı kalsin
tarafından
5 gun oldu dogum yapalı canm hemde;)Tavsiyem karniniz cok ciksin oyle yapin zira benim hep karnim vardida firsat olmadi  calisiodum canm ben.Ewi temizle buzluga biseler at hazirlik yap et derken sadece son 3 gune yetisebildik;))Bana agir gelmedi canm cok kilo almadim hantal odemli deildim Ocakta bi dugunde giydigim elbiseydi bu zaten.Olduda.Yani sen agirlasacaksan erken yap canm.Bizim dogum tarihi belliydi bide sezeryan olacagim icin.
tarafından
Masallah valla sana  ama Ben hamileligimi karnımın büyümesiyle anladım 69 la hamile kaldım 1 ay önce 84 kiloydum dahada 2 ay var doğuma o yüzden bi ay kala yapıyım diyorum nolur nolmaz son ana kalmasın şans yok zaten :)
0 oy
tarafından
Arkadaşlar yazmışlar bende yazayım lütfen çıkmayın evinizden daha kaç kere denilecek acaba:/ önlemimizi aldık diye çıkıyor herkes evden senin dediğin gibi ve öyle öyle çoğalıyor maalesef ki.. 

Kıyafeti hamile reyonlarına bak internetten lcw de felan güzelleri var . Ben çektirmedim dış çekim bedeninde büyüğünü alacaksın 
tarafından
Kimseyle görüşmüyoruz kimsenin canını riske atmıyoruz kameraman yok kalabalık ortamda değilizbaska çocuk düşünmüyoruz şimdiye kadar istediğim herşey içinde kaldı nisan kına düğün vs bunun öyle olmasını istmeiyorum 3. 4. Kişileri de götüremeye çalışıcaz  canları  riske girmesin  diye eldiven maske takip kimsenin olmadığı yerde bi kac resim bi zararı olucağını düşünmüyorum  markete hastaneye gider gibi bi kaç resim çekip gelicez
0 oy
(2,578 puan) tarafından

imagepatırtı dan aldım dış çekim için bunu canım tabi erken doğum yaptım nasip olmadı ama :D

tarafından
Nasip buymuş demekki  bebeğin sağlıklıdır inşallah gerisi önemli değil karnına yastık koyar gene çekersin elbisen çok tatlı duruyo bu arada
Bende yapamazsam diye korkuyorum ortalık kötü asak gelirse olmaz heralde aslinda önlem alıcaz kameraman falan yok bos bi yerde istiyoruz ama bakalim icimde kalmaz insallah
(2,578 puan) tarafından
Sağlıklı canım çok şükür 2 aylık olduk teşekkür ederim tedbir aldıysan birşey olmaz açık alanda Allah'ın izniyle
tarafından
Allah size bagislasin  hayirli guzel uzun ömür versin inşallah
 Maskeyle eldivenle düşünüyorum yeterki olsunda diyom:)
(2,578 puan) tarafından
Aminnn sen de sağlıkla kucağına al inşallah için de kalmasın yap tabiki bir kaç poz değil mi
tarafından
Sagol Allah razi olsun Öyle valla yapacam Allah izin verirse
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Canım bende netten baktım hamile elbise diye çok güzel modeller çıktı karşıma özellikle sarı mavi renkler hoşuma gitti sen baktın mı Google da 
tarafından
Evet baktim canim gercekten cok guzel elbiseler var ama fiyati da cok ucuk bi cok sayfa gezdim 500 lira 1800 lira en ucuz sordugum elbise 400 liraydi hatta bi resim  aticam bak olurmu
(1,491 puan) tarafından
AA bak buda çok güzel sanada çok yakışır eminim
(1,491 puan) tarafından
Kız bende gizem in attığı resmi sen attın sandım :))))
tarafından
Şimdi attım canım:))
(1,491 puan) tarafından
Hayır canım ya çok pahalı gerek yok bu kadar yüksek fiyata
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benım nikah elbisem prenses model tarzıydı beyazdı onu giydim çekimde de beyaz bas örtü yaptım üzeirne de kızımla kendime aynı desenli tac yapmıstım onu takmıştım canım hiç masraf etmedim bi uzun tül aldım o da 15 tl falan tutmustu fotograf makinemizde vardı kendimiz yaptık eşimle ve harika oldu gercekten 
tarafından
Maşallah valla fiziğin çok güzel o zaman  ben 40 bedenim ama 46 beden bile omuzlarından gecmiyo doğru dürüst kıyafetim yok olsa onuda almam  ama hamilelik bozdu beni  
Bizde kameraman tutmicazsakin bi park bahçe gibi yerde bi kac foto yeter bana telefonlada cekeriz masraf edemem şu durumda elimde olsa elbisede almam ama icimde kalsin istemiyorum nisanimdan dugunume kadar en guzel anlarim hep dert oldu icime hamilelikte  guzel bu anim kalsin istedim
(2,047 puan) tarafından
Canım normal günlük kıyafetle doğal pozlar yapın o zaman cok güzel oluyor, instagramda sedasozak var o öyle yapmıs bak ona cok hos doğal olmus onun gibi yap önemli olan anı kalması bos yere masrafa gerek yok
tarafından
Benim kocam cok degisik inan su 1 aydir guzel geciyo evlilik   yoksa çok öylede olurdu bak 7 aylik hamileyim yemin ederim bi tane beraber güzel fotomuz yok bunada zor ikna ettim zaten
0 oy
tarafından

image

0 oy
(2,410 puan) tarafından
Modalabiodan aldim canim hem kaliteli hem uygunda fiyati guvenilir sitede hamile cekimleri icin anne bebek kombinleri icin kiyafetler var cokda şık hem tesettur hem aciklar icin
tarafından
Evet canım cok tesekkur ederim ❤ bi arkadaş daha orayı tavsiye etti sağolsun baktım çokta güzel kıyafetleri varmış gerçekten
(2,410 puan) tarafından
Onemli degil canim
0 oy
tarafından
İsallh güzel bidey bulursun benim şimdi tek düşündüğüm şey  ... Bu virüs biran önce bitse başka hiç bişey düşünmüyorum bu durumda bişey bile yapmak gelmiyo insanın içinde .......
tarafından
Bu günler bidaha gelmicekki canım kameraman olmicak kimseyle temas etmicez evde kalabalık olsa onları düşünür gitmezdim ama eşimle benim akrabayla gidip gelicez  içimizde kalmasın eldiven maskece olucak zaten
tarafından
Haklısın canm böyle bi duruma geldik  rabbim yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 55 göst.
8 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milkasu (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 422 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,739 soru

11,508,555 cevap

35,165 kullanıcı

...