0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar biraz özel olucak kusura bakmayın ama canım çok yanıyor nedn olabilir böyle bilmiyorum. Doğum yapalı 9 ay oluyo normal doğum yapmıştım ic dış dikislerim coktu. Doğum yaptığımdan beri afedersiniz kabız olunca zorlayınca rahmim şişiyo sanki yani normalde yumuşak ama zorlanınca çok fena şişiyo ve iç kısmında ağrı oluyo :( kusura bakmayın tekrardan hakkınızı helal edin nedn oluyordur böyle doktora sormayı da utanıyorum bu arada şuan tekrar hamileyim 5 aylık :( 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora gidip muayene olmalısın dikişlerin falan baktırıp derdini anlatmalısın.. zaten hamileymişsin kontrolün geldiğinde mutlaka sor
(1,114 puan) tarafından
Utanıyordum hep ama can yakıyo çok ayağa kalkarken ağrı daha çok artıyo
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence doktorjna sor burda sana verilen cevaplar ne kadar doğru olur bilmiyorm ama , doktor en azından ilaç fallan verir ...

(1,114 puan) tarafından
Anldim cnm teşekkür ederim inşallah
0 oy
(3,024 puan) tarafından

:woot: ne rahmin sistigini nasil anlihorsun

(1,114 puan) tarafından
Ya orası sert taş gibi oluyo şişiyo yani anlasilmicak bişey değil taharet alırken
0 oy
(605 puan) tarafından
İltihap kapmış olabilir kuzum yada enfeksiyon kendini üşütmemeye bak bu yüzden de olur diye duymuştum benimde bu 4. Gebeliğim bende çok şükür hep dikişsiz doğum yaptım ama bu sebeblerden olur die biliyorum bu arada hemen hemen aynıyız bende 10 ay öncesi doğum yaptım 6 aylık hamileyim :))))
(1,114 puan) tarafından
Valla bilmiyorum üşüttm mü usutmedim mi ama iş dikislerde sorun var galiba :( ama kan idrar tahlili yapıldı enfeksiyon flan çıkmadı içten bişey mıdır acaba
0 oy
tarafından
Doktora gitmen şart muayene olman lazm iç dikişlerin de problem vardır belki 
(1,114 puan) tarafından
Belkide cnm doğumdan önce hiç öyle olmuyordu çünkü en kısa zmanda gitmeye caliscam inşallah

İlgili bir soru bulunamadı

380,485 soru

11,392,157 cevap

34,900 kullanıcı

...