0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından

Arkadaşlar hiç granül sabun kullanmadım. Hastane çantası hazırlayacağım. Dalinin granül sabununu aldım. Sadece şeyi merak ediyorum. Çamaşır deterjanı yerine granül sabun koyacağım tamam ama uni baby ninde yumuşatıcısını aldım. Yumuşatıcı koyayım mı koymayayım mı bunu hiç bilmiyorum. Granül sabunlarda yumuşatıcı kullanılıyor mu 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende aldım burda bekleyeyimde kulanmak gerekiyor mu gerekmiyor mu merak ettim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullandm canm ama kullanmasanda olur
(69 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Ben 1 yıldır sadece granül sabunla yıkıyorum hiç yumuşatıcı kullanmadım. Ama kullanmak istiyosan kullanabilirsin tabii ki 
(69 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Bilmiyodum kullanılıp kullanılmayacağını. Bazıları granül sabun doğduktan sonra lekeleri çıkarmıyor yazmış doğru mu acaba
(1,635 puan) tarafından
Evet çoğunlukla çıkarmıyo ama diğer deterjanlar da bebeğe alerji yapabiliyo. Benim bebeğim alerjik bi bebek olduğu için normal deterjan kullanmaya korkuyorum mesela. Granül sabun deterjan gibi eriyip gidiyo merak etme. Doğduktan sonra lekeler için önce beyaz sabunla elinde çitile öyle at makineye olmadı
(69 puan) tarafından
Tamam çok sağolun teşekkür ederim
(1,635 puan) tarafından
Bişey değil
0 oy
(1,491 puan) tarafından
İstersen kullan daha yumuşak güzel kokulu oluyor 
(69 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hastane çantasına deterjan gerek yok kii canım granül sabun zaten güzel kokar genel de yumuşatıcı kullansan da olur kullanmasan da 
0 oy
(35 puan) tarafından
Ben de dalin granül sabun kullanıyorum ilk ayda sadece onnu kullandım ama şimdi bazen dalin yumuşatıcı da kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Ben yumuşatıcı aldım da kokusu bebişimi rahatsız eder diye Bikaç kullanımdan sonra bıraktım. Zaten çamaşırları ütüleyince yumuşuyo
0 oy
(38 puan) tarafından

Granül sabun kullanıyorsan yumuşatıcı şart değil canım dalinin kendi kokusu da çok güzel zaten. Allah yardımcın olsun sağlıcakla al yavrunu kucağına inşallah

(69 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
0 oy
5 cevap 455 göst.
0 oy
2 cevap 46 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.