0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından

Kaynım geceden beri çok ateşi varmış baya kötü dedi Kayın Babam az önce hastaneye götürdü test yapılacak inşallah bişi çıkmaz ya daha 17 yaşinda inşallah griptir aynı apartmanda yaşıyoruz hepimiz .cok korkuyorum inşallah bişi çıkmaz ya :'(:'(

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim insallah değildir sende yazarsın burdan  haber ver :(
(3,078 puan) tarafından
Haber bekliyoruz canım arasınlar sizede iletirim hemen
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu aralar herkes hasta. Bendede grip ve bogaz agrisi var. Virus e denk geldigi icin insanlar korkuyorlar. Eniştemin kardeside atesler icinde yatiyomus. Hastanede test yapilmis cikmamis cok şükür. Gecmis olsun insallah değildir.
(3,078 puan) tarafından
Ay iñsallah dediğin gibi basit bir griptir canım ya
+1 oy
(984 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah sonuçları bizede bildir 
(3,078 puan) tarafından
Tamam canım gelsinler hemen yazicam buraya
+1 oy
tarafından
Test sonucu çıkana kadar ortaya gitme kimse kaynına yaklaşmasın hatta onda çıkarsa hepinize test yaparlar inşallah bişi yoktur rabbim ailesine bağışlasın daha küçük 
(3,078 puan) tarafından
Yok evden çıkmıyorum canım evvelsi gün eşya bırakmıştı bama kapıdan. Birde eşim dükkanda devamlı yan yanaydı onla oyuzden çok korkuyorum 8 aylık kızım var ve 4 aylık hamileyim Allahım korusun bizleri  :-(
tarafından
Allahım izniyle bişi çıkmaz kuzum inşallah
0 oy
tarafından
İnşallah çıkmaz geçmiş olsun cnm ❤️
(3,078 puan) tarafından
Insallah canim cok sagol ya
0 oy
tarafından
Ya çok üzüldüm canım benim dahada küçük ya of inşallah biesey olmaz bize haber ver lütfen birde ateşi dusmemismi
(3,078 puan) tarafından
Yok canım  düşmemiş geceden beri  :-(
0 oy
tarafından
Daha çok geçmiş canım inşallah basit bir griptir
0 oy
(12,513 puan) tarafından

İnşallah bir sey yoktur :'(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
8 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 287 göst.
25 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 435 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 731 göst.
17 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,376 cevap

34,813 kullanıcı

...