0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde tarafından

kaç yaşında olursam olayim  hala çok   arıyorum annemi babamı çok ozluyrum . Ailem faklı sehirde ben farklı sehirdeyim çok skldim bunaldım hamileyim 7 haftalık mide bulantılarım fazla  halsizim düşük riskim var . Anneme çok ihtiyacım var :(( ama şu illet virüs yuzundn ne bn gidebiliyorum ne de o gelebiliyor ..:((  çok karamsarm sürekli agliyorm. Geçer mi bu günlerim :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen öyle canım kaç yaşına gelirsem geleyim ben de annemi babamı Kardeşimi çok arıyorum 4 aylık bir oğlum var maşallah kıpır kıpır Hiç yerinde durmuyor Ben de ailemden uzak dayım onlar Türkiye'nin bir ucunda ben Türkiye'nin bir ucundan ayım bebeğime tek başıma Bakmak zorunda kalıyorum hastalandığı zamanlar özellikle Hiç kimsem olmadığı için oturup defalarca Ağlamış lıyım var
tarafından
Bni çok iyi anlıyorsun demi nasıl atlacam kndimi çok çaresiz karamsar bitkin hissediyorum :(( burda da pek tanıdığım yok bir kaç kişi var oda ailenin yerini tutmaz
tarafından
Benimde burda çok tanıdığım yok canim seni gerçekten çok iyi anlıyorum ailenin yerini de hiç bir şey tutmuyor zaten su virüs olmasa alır bebegimi biner uçağa gider bir kaç hafta kalırdım ama malesef gidemiyorum eşim de sürekli çalışıyor evde sürekli mızmız bir bebekle hapis hayatı yaşıyorum resmen bazen burda takılıyorum iyi geliyor ama dediği gibi çok tanıdığım yok burda da
tarafından
Ne gidebiliyoruz ne gelebiliyorlar ne zor demi :(( insanın aileesine en çok ihtiyaç duyduğun anda elin boş kaliyor .. Allah yardımcımız olsun ne diyeyim:((
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından

Canim ben neler çektim ilk 3 ay annem uzaktı herkes uzaktı eşim ve ben vardım elhamdülillah.  Annem arayıp kızım bende senin gibiydim metanetli ol dedikce rahatladım çok şükür. Ve geçti o günler şimdi 25 haftaliğim rahatım allahım binlerce şükürler olsun. Geçer elbet bu günler ama sabır. Inan o midenin bulantılarını hatırlamayacaksın bile <3:D

tarafından
Bir an önce geçse keşke inan çok yoruldum .  Aynı bana herkes uzak  .. günler çabuk geçiyor mu
(847 puan) tarafından
Canim o aylarda geçmiyor sanıyorsun ama inan midenin bulantisi geçtiği gün elhamdülillah  diye şükrediyorsun. Sana tavsiyem kuran hatime başka namaz kıl. Ayakta kılarken midem bulanır hani secdeye eğilirken dersen oturarak kil. Zikir çek. Sübhanallah u ve bi hamdihi. Ah ah çok zor o aylar ama geçince kış gibi oluyorsun çok şükür.. 14. Haftanda geçer canım.
tarafından
Aynen namazımı kılıyorm hatime başladım dua ediyrium. Ama işte insanogluyuz bazen kendimi çaresiz hissediyorum :(( düşük riskim var ya oda bni çok etkiledi.  Teşekkür ederim canm
(847 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı inan tek sen değilsin bu haftalar çok kişi var.
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sabır cnm içini bunaltma el işi gibi şeyler hap dua et 
tarafından
Ediyorum canm dua içimi ferahlatiyor ama bazen dayanamıyorum :((
0 oy
(10,046 puan) tarafından
İnşirah süresini oku canım, elbet geçecek bu süreç 
tarafından
Okuyorum canm dua edin bana olur mu
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Geçer canım üzülme dua etki yaşıyorlar telde görüşebilirsiniz ben annemi kaybedeli 1 yıl oldu :(

tarafından
Basın sagolsun :((( .Rabbim mekanini cennet etsin sevdiklerine sabır versin
(7,935 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yaşın 7 de olsa 70 de aile olmazsa olmaz 
tarafından
Öyle aynen :((
0 oy
tarafından
Geçer canım ama ağlayarak kendini daha çok yıpratıyorsun bebeğinde etkilenir hem bu durumdan daha iyi olman lazım senin hamilelikten dolayıda hormonlar malum  ondan çok duygusalsin  böyle 
tarafından
Hormonlar tavan yaptı galiba :( haklısın canm bebeğimi dusunmeliyim
0 oy
tarafından
Ailesi başka ülkede olanlar ne yapsın
tarafından
Oda zor ama o baba evinin kapısından çıktıktan sonra başka şehir başka ülke vs her şekilde zor oluyor
0 oy
(764 puan) tarafından
Ben aynı şehir de olduğum halde korona nedeniyle ailemi ablamları yeğenimi göremiyorum o kadar özledim ki. Bu süreçte de hep aklıma geldi farklı şehirde yaşayanlar için kim bilir ne kadar zordur diye. Rabbim yardımcın olsun canım. İnşallah virüs bitince ailen gelir ya da sen gidersin. 
tarafından
Bnde çok özledim işte bazen dayanamıyorum ağlıyorum öyle . Amin inşallah dualarınız da bni de unutmayın olur mu :(
0 oy
(119,470 puan) tarafından
Bazi geceler annemi istiyom diye agliyom ben
tarafından
Bende bende :( eşime de birşey diyemiyorum. Annemi özledim vs vs diyemiyorum o da annesini 6 7 yıl önce kaybetmiş . Bazen o diyor bana annemi çok özledim göremiyorum sen yine görüyorsun diyor o öyle deyince ağzımı açamıyorum.   Ailemi özledim annemi özledim diyemiyorum :((

İlgili bir soru bulunamadı

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı

...