0 oy
393 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Biz bu ay bir kere korunmadan diğerlerini korunarak iliskiye girdik ama hiç birinde içeri vs bisey olmadi hatta korunurken (prezervatif) ile her ihtimale karşı geri çekilme de yaptık ama hala regl olmadım 10 gün geçti 2 gün önce test yaptım negatif çıktı ondan birkaç gün öncede test yapmıştım oda negatif çıktı ama çocuğa hazır olmadığımız için maddi ve manevi panik yaptım hamilemiyim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
kan verin çok şüpheleniyorsanız doktora zaten gidin hamile değilseniz adet söktürücü yazar 
(2 puan) tarafından
Bundan birkaç ay önce benim regl duzensizdi kist varmış doktor ilaç verdi sonra 2 ay 3 ay duzene girdi bu ay yine tekrarlamis da ondan gecikmiş olabilir mi doktora da şimdi corona falan var disari çıkmıyorum ondan dolayı pek gitmek istemiyorum.
(1,908 puan) tarafından
kist olunca hamile kalmak da zorlaşıyor zaten canım ama adet olmam lazım sağlık ocağına gitmelisin
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim biraz daha bekliyim hala olmazsa giderim canım teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mustehcen icerik olarak ne yazmis kadin anlamiyorum acik acik naptigini anlatmamis uyari vermek icin vermeyin ya.

Test yaptir olmazssa dk görün. 
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim test yaptık 2 kere 10 gün gecikme var suan biraz daha beklicem birkaç gün daha olmazsa gene test yapicam bakalım.
0 oy
tarafından

Herkes gibi soru sormuş kadın  bu uyarı niye anlamadım 

(1,822 puan) tarafından
Ahaha uyari verme ozelligi yeni acildiysa onu denemistir :) bende de yeni acildi sayilir ama henuz deneyemedim ya ama bi denemek istiyorum :D
tarafından
Ama olmazki uyarı verirsin ama siyasi olur kavga olur hakaret olur kızcaz bişeyde paylaşmamıski müstehcen bi ara denersin sende ama haklı olduğun zaman yada tartışma anında
(1,822 puan) tarafından
Yok kiz deneyecek olsam simdiye denerdim zaten ne gerek var yani uyari verince ne gececek elime. Ama gercekten normal bi soru sormus kiz ne sorular goruyoruz edepsiz yorumlar goruyoruz ses etmiyolar hoslarina gidiyo oyle seyler ama buna hemen uyari cok haklisin valla
tarafından
Ne denirki tatlım işde neysee susayım bari:)
0 oy
(7,173 puan) tarafından
Birilerinin canı sıkılmış herhalde uyarı vereyim demiş 
0 oy
tarafından

Sonucun negatif çıktıysa hamile değilsin , 

Ama kan testi yap tamamıyla için rahatlasin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 374 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mustafayağızannesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 519 göst.
0 oy
11 cevap 389 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde Ceylan_tuz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 382 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Hulya sen (9 puan) tarafından soruldu

377,877 soru

11,310,321 cevap

34,744 kullanıcı

...