0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Aaaaayyyyyyyy annemlerle, kaynanamlar bir araya gelince beni daha strese sokuyorlar, daha içim daralıyoooo ;) oğlum için yok böyle tatlı, yok şöyle ben daha çok seviyorum, yok benim oğlum, yok benim torunum ay ay daha sinirlerim bozuldu, kalktım markete gidiyor bahanesiyle sigara aldım içtim o kadar darladılar beni, ne zaman kalkiyorlar acaba diye düşündüm :silly: kalkarken sevinçten kalbim güm güm attı. Arabaya bindiler üstümden büyük bir yük kalktı. Ayyyyyy ekşınnnn gibiler, niye böyle daralıyorum yüzüm beyaz oluyor. Çünkü babam birşey dese kayınbabam alınıp daha çok benim torun benim şeyim diyor, kayınbabam birşey dese babam benim torunum şu bu diyor sinirleniyor. Ay Yarabbi ya 

5 Cevaplar

0 oy
(13,709 puan) tarafından
Hmmmm.. 

İyi, güzel.
(13,709 puan) tarafından
Mlkcglyn susarsin mi lotfin sjsjjs
Hersey ortaya dokulmez sjsj
tarafından
Ben pek anlatamadım durumu ama gelsen yaşasan o an kendimi damdan atarsın :D
(571 puan) tarafından
Kız ALLAH seni Merve varya :))))
(13,709 puan) tarafından
Ay ben ne yangınlar gördüm sjsjjs
Ne için atym kendimi damdan sjsjs
 Benm canim tatlidir sjsj
tarafından
Benimde görmediğim yangın kalmadı shdnejdjd bunlar sırf düğün istedikleri gibi olmadı diye düğünüme gelmediler o kadar yarışıyorlar birbirleriyle benim düğünümü zehir ettiler, nikahımı zehir ettiler, sence daralmam normal değil mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bugünde okuduk senin yaşamını devam et :D 
tarafından
Hiç sorma :D benim yaşamda stres bitmez yaşaman lazım kız içinde olup
0 oy
(4,549 puan) tarafından

Sizin değil sadece benim oğlummmmm diye bağır tamamdırrrrr hepsi susar :D

0 oy
(91 puan) tarafından
Bizimkiler bi araya gelmiyo bacim
0 oy
tarafından

Bu virüsde evine misafir mi kabul ediyosun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 462 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 474 göst.
27 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Ozlem goksal41 (1,302 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,554 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,374 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...