0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (1,164 puan) tarafından

Artık gerçekten sabrım bitti bu gün hastalığım bitti ve duşa girdim berk uyuyo o sıra da çıktıktan sonra uyanmıştı ve babası bakıyodu sonra eşim dır bende  gireyim de üstümdeki pisliği atayım dedi girdi çalıştığı yer toz içinde Çok çabuk boynu falan kir oluyo neyse eşim girdi duşa kaynanam ne dese beğenirsiniz bak gündüz gündüz yapıpta bizim gözümüzün önünde banyo yapmayın :woot:Şok oldum dedim bişey yapıldığı yok benim hastalığım bitti için girdim fatihte yıkanayım dedi girdi gördün dedim o kadar sinir oluyorum ki artık ama çok az kaldı herşeyin patlamasına :angry::angry:

Ona kaldı sanki her poh

18 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
Ay böyle insanlara **** oluyorum ya utanmadan şu lafı edebiliyorlar sanane kardeşim git o zaman gözün görmesin aynı evde mi yaşıyorsunuz canım
(1,164 puan) tarafından
Aynen ya evet canıö aynı evde yaşıyoruz
(354 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor valla şu lafları duyunca sinirim tepeme çıkıyor patavatsız insanlar mahremiyetten haberleri yok
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

E yuh yani, insanda bir utanma olur bu kaynanaların dilinin ayarı hiç yok yahu tövbe estağfurullah 

(1,164 puan) tarafından
Hemde hiç yokkk hiççç
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Yani ne bileyim böyle şeylerden bahsetmesi de ayıp bile bence
(1,164 puan) tarafından
Ayıp, tabikide yaa
0 oy
(142 puan) tarafından
Mahremiyetten haberi yok herhalde kaynananın onane ? 
(1,164 puan) tarafından
Yok galiba canım
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ay kari kocasiniz ister gece yaparsiniz ister gunduz ona mi soracakmissiniz ay su sacma insanlar delirtiyor beni
(1,164 puan) tarafından
Benide. Çok delirtiyo :(
(1,822 puan) tarafından
Yani bide ayni evde oturunca gecede olsa gunduzde olsa illaki mecbur dusa giriyosun onlar bunu goruyo duyuyo ama soyleme bari sus demi o yuzden birlikte oturanlara sabir diliyorum gercekten hic oturmadim cok sukur oturmakta istemem
(1,164 puan) tarafından
3 sene olcak nerdeyse ama sabrım kalmadı evlilik zaten yolunda değil
(1,822 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim
0 oy
tarafından
Yuhhh ya oda soylnirmi bu  koca karılar da hiç utanma kalmams asil
(1,164 puan) tarafından
Aynen ya onun yerine ben utandım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay yok artık ya  sanki o işi yapınca duş alınıyor sadece  
(1,164 puan) tarafından
Galiba kendisi o şekilde yapıyo
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Tobe yarabbim deseydin senden izinmi alcaz o is icin ay vallaha guldum hakkini helal et terbiyesiz kadin ya 
(1,164 puan) tarafından
Yok canım sorun değil gül izin gerekiyo galiba
(2,104 puan) tarafından
Bende birlik otururken bi kere baskina ugradik anahtar icerdeydi allahtan kapiya vurdu gec actik esim gyindi acti ben yatak odasindaydim anladi hemen evden bse aldi kapiya ckti oturmaya gtti ☺️☺️
(1,164 puan) tarafından
Öyle kaynanaya can feda kız :)
(2,104 puan) tarafından
Kiz ben o tavizi vermedmki hele bi bana oyle bse deseydi ☺️ normaldede kapida oturuyodu evden bse alcakti baskina ugradik iste ☺️☺️☺️ kaynatam yok sadece o vardi brlk yasioduk ama sorunlar oldu 8 aydir ayriyiz
0 oy
(442 puan) tarafından

Oğlun durmuyorsa ben ne yapayım deseydin gözü dışarda mi kalsın anaaa diyeydin o utanmadan söylüyorsa salla gitsin :silly: ya da oğlun guzelligime dayanamıyor ne yapalım de cildrt o seni değil sen onu çıldırttı de hem saygı hem delirmece  bişey derse de sen derken normal ben deyince anormal öyle mi de bi de saçlarını savurt işine bak :D 

Yani iş ne durumda bilmiyorum ama bosverin bere hayat kısa 

(1,164 puan) tarafından
Hahahahahaa işte ben diyemiyorum hep alttan alan taraf oluyorum o yüzden de mutlu olamıyorum
0 oy
(2,693 puan) tarafından

Terbiye sıfır kaynananda ne kadar ayıp ya:O

(1,164 puan) tarafından
Aynen herşey sıfır ki terbiye olsun bi tek
(2,693 puan) tarafından
Benım kaynanam gilde oyleydı kuzum takma kafana. Ben hıc umursamıyordum demekkı kendileri oyle yapıyordu zamanında da bızden de umuyorlar
0 oy
tarafından

ahaha ayn8 benim.kayanana ... bizde bigun afersin basimizi yikadik esim.ise gitti havluyu s eridm kurusun diye tabi ben aksamdan dusumu aldim esim sabah aldi dus havkusunu s erdim.kaynanam ned derse begenirsin"ancak kicaya yatmaya yariyon demeez mi . banyo yapiyorsunuz demwwz mi ... aradim.esimi ben babamin evine gidiyorum.dedim dur dedi sakin ol bi dedi ne oluyor dedi . bend eherseyi anlattim esim eve geldi annesine kizdi ... swn kadindan ne istiyoun banyo yapariz yaomayiz sanane ben bu kadini niye aldim.hwrseye kqrisiyon dddi kizdi :D

0 oy
tarafından
Evli ciftsiniz böyle birşey olsa bile kimsenin haddi değil kaynanan çok boş boğaz biri galiba birbirinizin haelalisiniz onane
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Madem rahatsiz olyor ozamn size ev alsin koysun sizi:angry:eşine deseydin

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ay su bel altı soruları soran insanlara çok ayar oluyorum ya. Eşimin halasida evlendigimizin sabahı geldi. Kaynanam gelmedi yanımıza. Kaynanan gelmedi ben geleyim bari nasıl geçti diyor. Tüh bilseydim akşam burda kal derdim dedi eşimde. Sustu gitti en nefret ettiğim şey bu tip saçma sapan konular. 
0 oy
(592 puan) tarafından
Ay yok artik ne kadar ayip bir sey insan utanir yahu. Oyle bir sey olsa dahi soylenir mi pes bir de kayinvalide olacak..
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Hey allahim ya boyle geri kafali insanlardan tiksiniyom resmen yaaa gorgusuzzz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 140 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
+6 oy
20 cevap 541 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde - YaZ - (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...