0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (355 puan) tarafından
Oqlumun teyzeler oqlumun kalp ile ilqili skntisi war yarin kontrole qidecez kan deqerlerine bakilcak oqluma dua edin nolur bu 3aylarin hurmetine siz hamile teyzelerinden dua istior oqlusum.. Oqlum daha 4aylik adi Alparslan nolur Alparslanimida duaniza ekleyin we yarin qece oqlumn sonuclari quzel cikti die post acmak nasip olsun bna smdiden Allah razi olsun..

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allahım ya Şafi ismi hurmetine şifalar versin canım  
(355 puan) tarafından
Amin amin ecmain Allah razi olsun
-Reklam-
+1 oy
(397 puan) tarafından
Allahim insalah hayirli haberler almayi nasip etsn cnm kuck pasamiz insalah iyidir
(355 puan) tarafından
InsAllah Allah razi olsun
+1 oy
(2,064 puan) tarafından

Allah şifa versin inşallah iyi çıkar kıyamam ona çok küçük :(

(355 puan) tarafından
1Aylikken hastanede yatti kuzum 10qun cok zor donmler qecirdik benm sutum kesildi aqlamaktan smdi ayaklarim hic o hastaneye qitmek istemior yine kotu bisey duyarim die:(
(2,064 puan) tarafından
İyi düşün iyi olsun cnm inşallah
+1 oy
tarafından
Ay kıyamam ya rabbim şifasını versin kuzunun 

İnşallah iyileşir annesi dualarımız seninle 
(355 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Dualarmz oglunla ins hic bseyi ckmaz 
(355 puan) tarafından
InsAllah insAllah rabbim oqlumun yuzune baksin insAllah
tarafından
amin amin ins
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Ne sıkıntıs var kuzum kiyamam  ya :( rabbim safi ismiyle şifa versin insallah
(355 puan) tarafından
Anlatsam inanmazsin belki ama anlatmk istiorum belki birilerine ders olur. Oqlum 1aylikkn cok hafif oksuruqu wardi bnde cigerlerine inmesin die hastaneye qoturdum. Dr kan tahliline bakti tropolinleri cok yuksek cikti yani qrip wirusu kalp kasina yapismis we kalp kasi hasar qormus hastaliqin adina mykardit diolar iste 10qun hast yattik bi turlu kan deqerleri dusmuyor en son 1ay once qittim yine yuksekti smdi yarin qidicem iste ins dusmustur deqeri..
(2,423 puan) tarafından
Kiyamam ya minicik bedeniyle :( rabbim en tez zamanda onu iyi etsin inşallah kimin duası kabul  olur belli olmaz inşallah en kısa zamanda sağlıkla sana bağışlasın rabbim. Evlatlarımızı korusun çok üzüldüm
(355 puan) tarafından
Amin amin ben doktorun odasinda dunyam durdu bian dondum kaldim ama cok sukur yinede.. Rabbim hicbi anneyi ewladiyla sinamasin
(2,423 puan) tarafından
Aynen öyle bu hapşırsa günümüz hasta diye düşünmekle geciyo tahmin edebiliyorum ama sabır tedbir tevekkül  sen elinden g3l3ni yapıyorsun  rabbim de emeğinin karşılığını versin umarim
0 oy
(4 puan) tarafından
İnşallah iyi sonuç alırsın cnm benim bebegime anne karnında ölü dediler sende bize dua et cnm
(355 puan) tarafından
Ayyy rabbim sana baqslasin ins nasil öldü dediler yani
(4 puan) tarafından
Kalp atışı 2 hafta önce duymuşduk bugün gittik alamadılar yarın tekrar gideceğim cnm dua edin
(355 puan) tarafından
Ins cihazlari falan bozuktur ya uzuldum smdi ins oyle bisey yokturtur cok zor cunku biliyorum rabbim kimseyi yormasin kac haftaliksin
(4 puan) tarafından
8 haftalık hamileyim
0 oy
(461 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım ♡
(355 puan) tarafından
Amin aminn ecmain
0 oy
tarafından
İnşallah bişey olmaz canm rabbim büyük rabbim safi ismiyle şifa versin yavruna 
(355 puan) tarafından
Amin amin insAllah Allah razi olsun
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Rabbim şifa versin insalllah hiçbir şeyi yoktur canm
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin canım iyi haberler almanı nasip etsin inşallah.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah temiz çıkar kuzum 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
InsAllah canim aksam guzel haber postunu bekliyoruz. Rabbim sifa versin yavruna dermansiz dert vermesin. Umarim geçici birseydir. Sende kötü dusunme sabirla dua et. Ana yüreği dayanmasi zor gelir ama Rabbimden gelen herseye raziyiz elden bisr gelmez. Kurban oldugum Allah im tum hastalara sifa versin.icindede senin yavruna.
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ayetil kulsu okudum canim..rabbim yardimciniz olsun inwallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 361 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...