0 oy
580 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (447 puan) tarafından
Kizlar biriyle iddialasmistim sezaryen olacagimi duydu gobegin asla gitmeyecek normal ol falan dedi sanki keyfi sezaryen oldum boylelerini öldüresim geliyor ve 6 ay oldu gobek mobek kalmadi simdi de diyor ki 2.yi bi yap o zmn görürsün kendisi normal dogurmus gobegi var benim yapim boyle dedi sizce doğru mu yaaa

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kenafir gozli diyeydin bana da aynısını dediler yaa sinir oluyorum sezeryan neden bu kadar tepki sanki bana da yarım annesin dediler :angry:

(13,717 puan) tarafından
Yaaaa yaaaa, sen bilmezsin ama onlar bilirler mutlaka.
Biz ne biliriz ki zateb biz malz, onlar olmasa bi bk deglz .

Nefret insanlar ya
tarafından
Aynen öyle ne denir ki kimsenn ağzı tutlmuyo malesef olan konuşuyo
tarafından
Sezaryenden snra kendi acimizi unutup bebek derdine düşüyoruz onlarda saniyo ki hic canimiz yanmiyo
tarafından
Bunu bazı insanlara anlatmak zor malesef bu konuda biride çocuk görmeye geldiğin de dogmun nasıl geçti zorlandnmi felan dedgnde eşi diyoki o dogrmadi Mehmet doğurdu diyo hani para verdi ya hastaneye ben acı cekmems oldum eşim çekmiş oldu malesef çevrede bu yapıda insanlar var
(157 puan) tarafından
O narkozun etkisiyle olan baş ağrısı bile bence herşeye değer acı çekmemişsin diyen halt eder
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Ablam iki kere sezeryan oldu şuan 45 kilo:D karnı dümdüz 

Ben iki buçuk ay önce normal doğurdum :P5 kilo göbeğim var resmennnn:D

(447 puan) tarafından
:))))))) deli
0 oy
(2,704 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yok be canım, onun gitmediyse hoşuna gitmemiştir senin giden göbek takma kafana 

(447 puan) tarafından
Kiskanclardan nefret ediyorum
0 oy
tarafından
Yok cnm doğru degil bunye meselesi.

Bende ilk gebeligimde çok kilo aldım herkes az ye dedi doğumdan sonra veremezsin dedi inan bütün kilolar gitti.ablam iki doğum yaptı sezaryen göbek hiç yok bünye meselesi dediğim gibi kişiden kişiye değişir
(447 puan) tarafından
Ben de oyle düşünüyorum cnm
0 oy
tarafından

Bilmiyorum ama benimki 6 senedir ne kadar zayiflasamda gitmedi :(

(447 puan) tarafından
Genetiktir belki
tarafından
Olabilir
0 oy
tarafından
Linç yemicegimi bilsem göbeğimon fotoğrafıni atardım ne bi çatlak ne bi sarkma ne kalan bi kilo ne de göbek sezeryan izim bile çok az kaldı o laf edenler çok biliyo
(447 puan) tarafından
Bende de ayniii kiz gibi :)))
0 oy
(1,240 puan) tarafından
7.ay bakvalarim bile var spor diyet yaptiktan sonra alakasi yok ;) haftada 4 gun spor saglikli beslenme gobegim yok vucudumda sarkmadi dogum kilomu verince onu diyenler cok biliyorlarrrr 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
O vucut yapisina gore degisiyor canim eger vucudun gobek yapmaya musaitse gobek kalir ama degilse kalmayabilir kisiden kisiye degisiyo o
0 oy
tarafından
Soyle sana inat 7ntane doguracam :D delimi ne ya oyle bişey yok kiz korkma benim bir ayda  gitti göbek 
0 oy
(354 puan) tarafından
Alakası yok yapı meselesi bence kesinlikle seni kıskandığından konuşuyor :))) 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hiç alakası yok ve canım takma kafana he he de geç
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Yapı meselesi cnm o işler
0 oy
tarafından
Benim kaldi gobegim ya. 57 ile hamile kaldm suan 55 kiloym ama göbek duruyo
0 oy
tarafından

Fena kıskanmış senii;)insandan insana degisir. Sezeryanlilarin gobegi kaliyor diye bisey yok. Ablam ikinci sezeryanini oldu sifir göbek. Ben normal dogurdum koca göbek:D

0 oy
(984 puan) tarafından
Kıskanmaaa deseydinn ahahah :)) 
0 oy
tarafından
He ya he diyeydin bnde sezeryan oldum biliyoruz normal doğum en iyisi en sağlıklısı ben iyi ki sezeryan olmuşum 1 haftada ayağa kalktım ne ağrım var ne sızım 8 ay 15 gün oldu göbeğim de yok kime ne ya istediğim yerden çıkarırım gereksizler 

İlgili bir soru bulunamadı

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...