0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kızım televizyonun prizlerine taktı kafayı kabloları sakladık ama bu sefer de kabloları koyduğumuz kabı çekiyor duvarın boyasını kaldırdı o yüzden TV ünitesi Alicam.ama.karar veremedim koltukların krem kahve halım da beyaz

image

image

21 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

1

12kelimeeeeee

-Reklam-
0 oy
tarafından
Üstteki daha şık  bence
0 oy
(22,070 puan) tarafından
2daha şık ve ağır duruyo 
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Valla bende seçemedim 
0 oy
(2,663 puan) tarafından
İlk resim çok canım  bende aslında  kızım ayaklanınca üniteyi kaldırmayı düşünüyorum 
tarafından
Köşelerw koruyucu alırım en azından şimdi ne duvar bıraktı ne kablo canıma tak etti
(2,663 puan) tarafından
Aynen canım öyle yapılır
0 oy
(3,669 puan) tarafından
  • Kesinlikle 11111<3
0 oy
tarafından
Birincisi çok düz ikincisi çok hareketli ama ikincisi daha iyi 
0 oy
tarafından
Bn ilk fotoyu beğendim 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizim tv ünitesi vardı ve boyu kısa olduğu için oğlan dikilip televizyona falan ulaşabiliyodu. Bunlarda kısa canım. Yemek odası takımın varsa onun konsolunu televizyonun altına koyabilirsiniz. Biz kiracıyız diye yemek odası almamıştık evi alınca aldık. Yüksek bişey olursa üstüne çıkamaz en azından 

image

(701 puan) tarafından
Konsol çok şık
(1,635 puan) tarafından
Evet ben nette görünce pek beğenmedim pembe gibi duruyodu eşim zor götürdü mağazada görmem için. Ben hiç istemiyodum almayı ama görünce alalım dedim. Bende çok beğendim ☺
(701 puan) tarafından
Güle güle kullan canım :) baya güzel keşke benimde olsa:) hahah maşallah diyimm . Konsol hiç sevmem ama bu çok şık
(1,635 puan) tarafından
Teşekkürle kuzum. Bende sevmezdim işte. Hele böyle büyük bişey asla istemiyodum. Zorla götürdü ama iyiki götürmüş herif beni. Ayrıca daha güzelleri senin olsun inşallah ☺
(701 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim:)))
0 oy
tarafından

Birinci sık duruyo 

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ünite yerine konsol alsan daha iyi olur canım 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Beyaz olan daha guzel ve ic acici duruyo canim 
0 oy
tarafından
Bence yüksek bisey al canım yanı ünite degil de konsol gıbı bısey al daha rahat olur hem uzanamaz hemde kullanmadığın tabak canagını koyarsın ben oyle yaptım ama 2 numaralı daha guzel bende daha şık duruyo 
0 oy
tarafından
1.model güzel ama kızın yönünden sakıncalı olabilir kapağını birden çeker kendine vurur falan 2.model de hoş daha kullanisli olur cekmeceliler bence
0 oy
tarafından
Ikiside güzel canim 

1 sade ve zarif 

2  kullanışlı 

Yüksek bişey al benim alçak oğlum tv yi yerinden çekiyor arkasını bağladık mecbur 
0 oy
tarafından
O zaman üstteki uyar 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Birinci de çok sırıdan geldi bana,  tv nin ortalğ konulmasına uygun ama alt çekmece kısmının aşağı doıru açılması kullanışlı gelmedi bana. Annemlerinki böyle bazen misafirin yanında filan bişey çıkartmamız gerekiyor açınca içini herkes görüyor. Alttaki model daha ağır ve şık  görünüyor umarım normal çekmecedir.
0 oy
(2,345 puan) tarafından
Bence 1 daha spor duruyor 2.nin temizligide 1 e gore zor olur ön desenleri filan
0 oy
(3,078 puan) tarafından
1 daha  güzel canım 2. Daha ağır sanki model olarak 
0 oy
tarafından
1. Çok güzel 

İlgili bir soru bulunamadı

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...