0 oy
771 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (449 puan) tarafından
Kızlar merhaba, malum kuaförler kapalı, özel bölge temizliğini nasıl yapıyorsunuz hangş ürünler güzel? 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Boncuk ağda 

Jilet
Epilasyon aleti :D elime ne gecerse
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Valla ben sıcak sirden başka bi şey sürmek istemiyorum ama doğum da yaklaşıyor. Napcam bilmiyorum bana da önerin bir şey kızlarr :( yakında illegal yollardan ağdacı tutup yaptırmaya karar vericem

(1,698 puan) tarafından
Berna hiç öyle bir şey duymamıştım canım doktor belirtmedi özellikle. Kendini çok kasmazsan bir şey olmaz herhalde yaa
(9,131 puan) tarafından
Inşallah açılr cnm. Yok ya oyle bişey. Ben 35te gittim bide 39da gittim 2 gun sonra da doğurdum zaten. Çok rahatlık valla ağda. Doğumdan sonra da hep devam ettim fakat kapanınca el mahkum jilet :((
(1,698 puan) tarafından
Ayy jiletten korktuğum kadar hiçbir şeyden korkmuyorum çok berbat yapıyor. Ağda öğrensen kuzum kendin yaparsın?
(9,131 puan) tarafından
Ah yapabilsem :) sadece ust kısmnı alabiliyordum gerisi yok. Jiletten kork zaten valla çok kotu :D makine dsen adamı öldurur alırken
(1,698 puan) tarafından
Iyy hiçbirini istemiyomm. Karnım burnumda zaten. Ben yatayım biri beni cart curt yolup kaldırsın nolurr :Ddd
0 oy
tarafından
Valla bende ağdaya gidemedim
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Daha önceden lazere gittiğim için çok az çıkıyor onuda eldivenle topluyorum. Ama bacaklarım :( makine mecburen, başka türlü alamıyorum 
0 oy
(15,592 puan) tarafından
Ben pudrali ağda ile aldım valla kendim aldım artık gitmek yok :D bu zamana kadar boşuna 20 to veriyormusm
(1,698 puan) tarafından
Benim de çok değil az var sürekli ağda yaptırdığım için de. Deneyim bakalım en son çare. Eşime yaptırırım kendim de yapamam karnım burnuma değcek :/ Allahımm kadın olmak ne zorrrr
(15,592 puan) tarafından
Eşime yaptırdım her iki dudagimi da yırttı  benim :D kendin al bence
(1,698 puan) tarafından
Yemin et hahshahahah. Ay korktum o zaman ayna karşısı beni bekler oyy :Dd
(381 puan) tarafından
Kız valla ben kendim yapamam diye korkuyorum sen nasıl yapıyon helal valla:)
(15,592 puan) tarafından
Yapıyor insan uyuşuyor zati bi süre sonra
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ilık ağda ile 
0 oy
tarafından
Hiç ağda yaptırmadım korkuyorum hem utanıyorum jilet kulanıyorum 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
en güzeli pudralı eldiven ugrastrco ama acısı az ağda gibi oluyo 
tarafından
Hemde geç çıkıyor
(1,908 puan) tarafından
kesinlikle en rahatı o bence
(268 puan) tarafından
Benim kafadansın canım :)))
(1,908 puan) tarafından
aynen öyle canım:)
0 oy
tarafından

Bi bayanin bile ozel bolgemizi gormesi caiz değildir. Yani doktorluk vs onlar zaten istisna ben lazere giderken heryeri aldirdim ama ozel bolgeyi aldirmamistim malesef ki jilet kullanıyorum:D bastan beri böyle olduğu icin epilasyon aleti baya can acıtıyor dayanamadim hic. Mecbur böyle 

0 oy
(119,069 puan) tarafından
Sadece epilator lee ☺️☺️☺️
0 oy
(78 puan) tarafından

Hemşire eldiveni ile çok rahat oluyor hamilelikte:)

0 oy
(4,538 puan) tarafından
Epilasyonla yapıyorum azaltıyorda
0 oy
(899 puan) tarafından
En temizi ve rahatı roll on ağda ben çok yoruluyorum yaparken artık bı gün bacak alicam bı gün özel bölge kol altı ama çok rahat ve pratik
0 oy
(813 puan) tarafından
Rulo ağda çok iyi canım ben ısıtıcısınıda aldım çok rahat oluyo o. Bütün vücudumu 1 saatte alıyorum ben 
0 oy
(311 puan) tarafından

Epilasyona gidicektim nisanda başlıycaktım kaldı :dizzy:

0 oy
tarafından

Vuruyorum permatiği almakla uğraşamam çünkü zaman alıyo çocukda durmuyo

0 oy
tarafından
Normalde kuaföre gitmezdim zaten makine ile aliyorum
0 oy
tarafından
Bacım ben bekarlıktan tuuut çocugum olana kadar ve hala daha kendim yapıyorum şimdiye kadar hiç kuaföre gidip agda yaptırmadım kendim alıyorum. Agda makinam var rulo agdalardan alıyorum genelde sessu 
0 oy
(268 puan) tarafından

Pudrali yada pudrasiz eldiven kullanıyorum nerdeyse hiç canım acimiyo en rahatı bide geç cikiyo eldivenle alınca aynayı koy karşına  :) en temizi 

(449 puan) tarafından
Çekince geliyor mu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 315 göst.
2 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Su1111 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 489 göst.
30 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
5 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu

377,974 soru

11,313,500 cevap

34,748 kullanıcı

...