0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (554 puan) tarafından
Kızlar bebeğinizi gördüğünüz ilk an ne geçti icinizden benim sezeryandi iyi hissedince emzireceksin dediler getirip yanima koydular ilk öyle  gördüm uyuyodu çok tuhaftı baktim baktim kime benziyor bu çocuk diye gecti ilk aklimdan:)

15 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben kucağıma aldım aynı ben içim tuhaf oldu sarıldım kokladım hemen oda yavrum acıkmış cup cup yaptı hemen:))(
(554 puan) tarafından
Ya insan çok garip hissediyor rabbim uzun hayirli ömürler versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallaha genel anestezi.olduğum için tam kendimde değildim:)) hemşire getirdi ağlıyordu benim omzuna koyduğu an sustu:))
(554 puan) tarafından
Çok tatlı yaa icim eridi:) rabbim uzun hayirli ömürler versin:)
tarafından
Amin csnım hepimizin evladına inşallah
0 oy
tarafından

Sezeryan oldu benim ki de. Dogumda gördüm ilk doktor havaya kaldırdı bak azra geldi dedi aglamaya başladım çok tuhaftı anne oldum dedim o an :) ve o andan itibaren sadece onu düşündüm kızım nerde diyip durdum hep odaya gidince kendime biraz gelince emzirmeye başladım oda çok tuhaftı ama sanki aylardır emziriyomuşum gibiydi hiç acemilik yaşamadım 

(554 puan) tarafından
Bende hic zorlanmadim çok şaşırdım nasıl yapicam falan diyordum hep bebegimde zorlanmadi o zaman bir yapıştı daha bırakmadı şükürler olsun:) Rabbim hayırlı uzun ömürler versin sizlere:)
tarafından
Amin cümlemize canım. 11 aylık oldu çok şükür hala emiyor dana :)))
0 oy
tarafından
Genel aldım için iyi hatırlayamıyorum ama çok güzeldi melek gibiydi 
(554 puan) tarafından
Yaaa hepsi birer melek:) Rabbim hayırlı uzun ömürler versin:)
tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Bende doğurur doğurmaz gobegime  koydular o an ağlamaya başlamıştım çok duygulanmıştım:")
(554 puan) tarafından
Hep mutluluktan ağlayın inşallah rabbim uzun hayırlı ömürler versin:)
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kızın doğdu dedi doktor gösterdiler Allah'ım bin şükür dedim hoşgeldin dünyamıza hiranur'um dedim dikiş atılırken bebek yatağına koydular ağlıyordu kuzum :) :) 
(554 puan) tarafından
Hosgelmis Hiranur hayati boyu gülsün insallah Rabbim hayırlı uzun ömürler versin:)
(3,750 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah canm bnm ❤️❤️❤️
0 oy
(354 puan) tarafından
Çok zor bir doğumun sonunda onu gördüğüm an bütün acımı unuttum doktorum ama bu sana hiç benzemiyor çirkin buu dedi aynı eşime benziyordu resmen eşimi doğurdum dedim herkes gülmeye başladı :)) kucağıma aldığım da tarifsiz bir duyguydu Rabbım isteyen herkese nasip etsin inşaAllah ❤ 
(554 puan) tarafından
Aminn inşallah:)Rabbim hayırlı uzun ömürler versin sizlere:)
(354 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evladına hayırlı ömür versin inşaAllah Rabbım
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Eşime benziyor mu diye baktım ☺️❤️ yüzünün her yerini ezberledim o saniyelerde. O kadar güzeldi ki
(554 puan) tarafından
Ayy evet çok değişik güzel bi an oluyo yaa:)Rabbim hayırlı uzun ömürler versin:)
(6,717 puan) tarafından
Aminn kuzum Allah razı olsun hepimizin yavrularına hayırlı uzun ömürler nasip etsin Allah'ım ❤️☺️
0 oy
(119,125 puan) tarafından

Ben agladim benim koca bayildi :D

(554 puan) tarafından
Ahahhahahaha:) benimki giremedi içeri kapida aldi eline güvenlikçi dediki abi çocuğu cep telefonu gibi tutuyorsun:) hep öyle mutluluktan ağlayın ayilin bayilin inşallah Rabbim hayırlı uzun ömürler versin:)
0 oy
tarafından
Ameliyattan çıktım eşim bak oğlumuz dedi öptü beni sonra oğlumuzu öptü... şükür kurtuldunuz dedi sonrası yoğun bakım:)
(8,267 puan) tarafından
Nıye yogun bakım canım?
(554 puan) tarafından
Ayy niyekii?
tarafından
Ben fenalasinca acil alındım kanlarımda aşırı düşüktü hatta 1 hafta hastanede yattım
(554 puan) tarafından
Rabbim birdaha yaşatmasın gelmiş geçmiş olsun hayırlı uzun ömürler versin sizlere:)
tarafından
Saol kuzum benim smdi çok iyiyiz allaha şükür oğlum 9 aylık oldu bile :)
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Yüzünü iyice inceledim Allah muhafaza bebisler karışmasın diye:D
(554 puan) tarafından
Hahaha kiyamam öyle olmuyo herhalde artık yaa Allah korusun herkesin kuzusu kendine kalsin:)Rabbim hayırlı uzun ömürler versin:)
(1,165 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Valla burası İstanbul insan bir sürü şey duyunca ister istemez aklına geliyo. Ama ikinci oğlumda aklıma gelmedi. İlk oğlumun kafası yamuktu ikinci oğlumda kafasina baktım çok güzeldi dedim vaayy bu yakışıklı oldu:))
0 oy
(3,139 puan) tarafından

Ben normal dogum yaptım eşimde yanımdaydı bambaşka bir histi oğlumu görünce eşim bir başladı ağlamaya ben ağlayamadım bile :D neyse sonra sarildim öptüm çok güzelsin diye bir coşku patlaması yaşadım. Zaten eşim video da çekti o anları hala bakarım çok guzeldi

(554 puan) tarafından
Ne güzel ömürlük anı kalmış büyüyünce oğlun da izler inşallah Rabbim hayırlı uzun ömürler versin:)
(3,139 puan) tarafından
Sağol canım benim . Cümlemize inslalah♥️♥️
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Sezeryan oldum ama genel anestezi istememiştim. Bebeğimin doğduğunu görmek istemiştim. Ama çok korkuyordum resmen titriyordum. Bu yüzden de sakinleştirici gibi bı iğne yapmışlar sanırım, uyumuşum. Ameliyat arasında uyandım baş ucumda doktor vardı bebeğimi sordum doğdu dediler ben görmedim ama dedim. "Gördün hatta sen konustun bebeğinle" dedi. Hatırlamıyorum malesef, sanırım narkoz etkisinden. 

Ameliyat kapısının önünde eşimi gördüm bebeğim benden önce çıkmış eşim resmini çekmiş "bak bebeğimiz" dedi ilk böyle gördüm. İlk tepkim "yaa çok tatlı buu" oldu daha var da uzatmayayım ☺️☺️
(554 puan) tarafından
Benimde aynısı oldu ben genel istedim yapmadilar sonra cok tepki verdim galiba bi iğne  sonra açtım gözümü dikiş atıyorlar dedim bebem ağlamadi noldu icim fena oldu ama dediler 10 dk uyuttuk seni bebegide götürdük ama bizim servise çıkmadan aşağıda beklettiler yine ilk ben gördüm:) ay benimde anlatasim varmış Allah sizi birbirinizden ayri koymasin birdaha hayırlı uzun ömürler versin:)
(1,174 puan) tarafından
Amin canım :) aynen böyle güzel hikayeleri anlat anlat bıkmıyor insan :)
0 oy
(8,267 puan) tarafından
Sanırım ben korkuyodum kuzum.Bebegımı 3 gün hiç göremedim anestezıyle sezeryanla dogurdum benı yogun bakıma kızımı yenıdoganda sıkı bakıma almıslardı teyzelerı bakıyodu orada dönüşümlü olarak.Ben canımın derdındeydım bı de yogun bakım psıkolojımı cok fena bozmustu bebegı felan görmedi gözüm o derece.hatta esım yogun bakımda fotosunu gösterdi cok cırkın bu bunumu dogurdum demiştim.Ilk gordugumde burnunda hortum kolunda serum vardı.Ama hıc bebegım gibi hıssetmıyodum o gördügüm kablolar felan zaten mınnacık dogmustu.Sonra ısınabılmek ıcın bebegıme guzel sozler soyluyodum ablamlar nazar olacak dıger hasta bebek annelerının dıkkatını cekıyosun felan dedıler.Yani benım bebegım gibi degıldı ılk 2 ayda öyyle hıssettım hıssettırıldım aman sunu yapma boyle etme derken bebegım 8 aya geldı.Cok sukur bugunumuze. 
(554 puan) tarafından
Seni yadirgayamam ben 29 yasindayim evlendikten 2 yil sonra oldu cocugum ben o iki yilda rahata bir alışmışım hersey kafama göre hastahanede annem yanimdaydi zaten dikislerden pek ilgilenemedim eve gelincede yine annem eşim falan bende zor alıştım bebeğime ama 40liyken hastahaneye götürdük burnuna esef sıktı hemşire ama bir ağladı elim ayağım boşaldı normalde korkmam hastahaneden iste o zaman anladim anne olduğumu inşallah bundan sonra herşey güzel olur sizin için öyle hissettirenlerdende kurtulursun Rabbim hayırlı uzun ömürler versin sizlere:)
(8,267 puan) tarafından
Evet canım bende 5 yıl sonra aldım kucagıma bebegımı 30 yasındayken.Sukur kurtuldum cok mucadele verdım ama sımdı kımse karısmıyo burnuna ne sıktı dedın yavrunun anlamadım :)
(554 puan) tarafından
Serum fizyolojik esef diyolar ya kisaca ondan yazdim ama ben damla damla sıkıyorum hemsire enjektöre bastı gecti kuzumda daha minnacık bir ağladı tabi bende onunla annem sarildi daha buda bebek diyo 29 yasimdayim hâlbuki ama bebeğine birşey olacak diye korkuyor insan

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 409 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 521 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
59 cevap 873 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.