0 oy
1,452 göst.
Diğer kategorisinde (2,110 puan) tarafından
Kizlar suni sanci kotu bisemi merak ediyorum

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dayanilmaz birsey degil cnm ama Rabbim kolaylığını veriyor 
(2,110 puan) tarafından
40+6 :(
tarafından
Cnm 42 kadar yolu var
(2,110 puan) tarafından
41 den sonra tehlikeliyms
tarafından
InsAllah kendi sancin gelir cnm
(2,110 puan) tarafından
Amiiin canm Allah razi olsunnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani kademeli yavaş yavaş ağrı oluyor sonra sık olunca dayanamıyon benim öyleydi 
(2,110 puan) tarafından
Acilma oluomu peki o sanci geldikce ve nasil verilio
tarafından
İşte kişiden kişiye değişir bizim mesele doğum odasında 4 kişi var dı 2 hemen açıldı normal yaptı benim 9 cm açılma oldu bebeğin kafa yapısı ile alakalı gelmedi diğer arkadaş 2 suni sancı yedi 1 cm açıldı çatı dar diye en son ikimiz de sezeryana aldılar
(2,110 puan) tarafından
Ayy Allah yardmcim olsun insallah kendi sancim olurr
0 oy
tarafından
Yok tatlım değil bana göre yani sancıların sıklaşıyor sadece 

Elbette acı var ağrı var ama öyle abartılacak kadar da değil merak etme 
(2,110 puan) tarafından
Suni sanciylami 27 dikis oluooo insallah kendi sancim gelir ya nolur dua edin
tarafından
Yok kız yanlış anladın beni de öyle korkuttular hep işte bu kafar dikiş olur falan diye ama hiç de öyle olmadı korkma yani onu dedim :))
(2,110 puan) tarafından
Heee korktm bi annnn ayy vallah nolur bana dua edin
tarafından
Allahın duası olsun kuzum Tek avazda kurtulursun inşallah :) ❤️
(2,110 puan) tarafından
Amiiiinnnn Allah razi olsun canimmm❤❤
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Valla anlatilmaz yasanir seni korkutmak istemem ama herkese ayni doz verilmiyo bazilarina cok bazilarina az veriliyo
(2,110 puan) tarafından
Sana verdlermi
(119,533 puan) tarafından
Verdiler baktim tadina ben epidural yapilinca rahatladim ama
(2,110 puan) tarafından
Epidural ozelde oluo devlette yok galiba
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Yengem 3 doğumunu da suni sancı ile yaptı kisiye göre değişir korkutmak istemiyorum cünkü yasamadığım bisey :D

(2,110 puan) tarafından
Kiz dua edin bana ya
(12,513 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim hayırlı kolay doğumlar olsun insallah :) yatış günü verdi mi
(2,110 puan) tarafından
Amiiinnn insallah Allah razi olsun canimm yarin da normal kontrolmus doktorum dedi carsamba yatis dedi
(12,513 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı :)
(2,110 puan) tarafından
Saolasin canimm☺️
0 oy
tarafından
Sunı sancıyla doğum yaptım canm hemde ne açılmam ne de sancım vardı 40 hafta geçmişti ondan yatış yapıp sunı sancı damardan verdıler bırde fıtıl gıbı bırşey rahim ağzına koydular 

Ama sancılar dayanılmaz deyıldı zaten yavaş yavaş yükseliyor 
tarafından
Ay kuzum Rabbım sana kolay doğum
Nasıp etsin inşallah
(2,110 puan) tarafından
Ayy vallaha rahatlattn Allah razi olsun
tarafından
İnşallah sağlıkla bebeyını kucağına alırsın
Cnm
tarafından
Merak ettıyın soru varsa sorabılırsın canm
(2,110 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun canim suan yok baska ☺️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ikinci kızımı suni sancı ile doğurdum. Tabiki insanın cani acıyor ama dayanilmayacak gibi değil. Rabbim kolaylığını veriyor canım . Sancı geldikçe derin derin nefes alıp verdim. Dilimden, yüreğimden duayı eksik etmedim. Bağırma çağırma olmadi hiç bende çok ciddiyim. Sancı geldikçe geçiştirmeye çalıştım bir şekilde.  Toplam 3 saatte doğum yaptım. Sadece 1.5 saat aktif sancı çektim. 
(2,110 puan) tarafından
Insallah canim benimm☺️
(7,118 puan) tarafından
Bana neden kolay geldi biliyor musun . Kapıda büyük kızımın ve eşimin beklemesi bana güç verdi canım.  Kızım kardeşini gorucek ben evlatlarımla olucam diye düşündüm hep. Sonra doğum sonrası bebeğin doğması ayrı bir güzellik. Sana tavsiyem ebeyi veya doktoru dinle canım.  Abartmıyorum çatala çıkmamla inmem arasında 5dk bile yok. Eşim beni gördü şaşırdı  ilk doğumum çok zor olmuştu yine öyle olucam diye korkmuş. Odaya bi gittim yatmadım hiç her işimi kendim yaptım .
(2,110 puan) tarafından
Masallah subhanallahhh benim kapida sadece esim olcak bekleme alanina annemleri almicaklar bile :(
(7,118 puan) tarafından
Olsun canım siz sağlıklı olun da hersey geçer merak etme. Bu arada ben doğuma girince eşim sürekli meryem süresini okumuş canım aklında olsun .sen doguma girince esin okusun .
(2,110 puan) tarafından
Taamm canm cok saolll soyliyim oda okusunn bana
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Berbaaatttttt bisey 
(2,110 puan) tarafından
Zaten daha simdiden hikayem olusmaya basladi kafamda ☺️☺️☺️
(44,758 puan) tarafından
Hadi bakalim bekliyoruz bizde ozelliklede seninle gecenlerde bolebkonustuk hemen tanidim aminenin annesi diye gorunce kizina aminemi koycaksin canim
(2,110 puan) tarafından
Allah nasip ederse evet amine olucak vallahi burdakilerden Allah razi olsun hepiniz yanimizda oldunuz cok saolun ☺️
(44,758 puan) tarafından
Ne demek canimm dualarimiz seninle ismide cok guzel adiyla hayirla yasasin insallah
(2,110 puan) tarafından
Amiiiiinnn bacim insallah ❤❤
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Valla cnm bana baya yuksek verdiler ben hic bisey hissetmedm
(2,110 puan) tarafından
Lavaboya yaptin demi  kiz vallah hakkini helal et ☺️☺️
(4,101 puan) tarafından
:))) kiz ne olcak ewet lavaboya cnm
(2,110 puan) tarafından
Tamam canim cok saoll ☺️
(4,101 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
(2,110 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
0 oy
(820 puan) tarafından
Mecbur kalmadikca vermiyorlarki zaten canim icini ferag tut o an geliyor Rabbimin izni ile bitiyor ben hep suni sanci ile dogurdum simdi 3. Yolda korksanda o an aklina bile gelmiyorki saglicakla kucagina al insAllah
(2,110 puan) tarafından
40+6 oldum ne sanci var ne bise
0 oy
(3,863 puan) tarafından

Canım bnm ablam suni aldı akşama kadar açılma 2 cm oldu mecbur sezeryan oldu.

Ben 2 cm açılma ile gittim sabah 8 de suni verdiler gündüz 2 de 9 cm açılma ile doğuma girdim.

Ilk başlarda fazla bir ağrısı olmuyo dayaniliyor ama doğum vakti yaklaşınca artık çok zorlaniyosn. Doğum kolay ama sanci biraz zor. Doğumdan sonrası ise tarif edilemez bir duygu <3

(2,110 puan) tarafından
Gerci normal dogumdada sanci oluo dimi illaki iki turlude acicak
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Canım benim şimdi zor diyende olur kolay diyende o yüzden hiç o kısmını düşünme Rabbim dağına göre kar verirmiş, dayanamayacağız acı vermez içini ferah tut sen. Bana önce rahimden hap gibi bir şey verdiler rahim yumuşasın diye 4 saat arayla 2 tane. Sonra damardan takıldı seviyesi varmış galiba benim canım ebem basmış sonuna kadar :)) Sonra bir şey daha taktı o seruma o ne o ne dedim o acı panikle ağrını alacak korkma dedi sonra sancı düzene girdi yani daha sık daha kısa olmaya başladı kandırılmışım o da suniymiş :)) 2 saatte açılmam 2 cm den 9 cme geldi. Bir de eşim yanımdaydı sancı çekerken hep şey dedi bana. "Dakikalar sonra oğlumuzu kucağına verecekler, bu sancı geçip gidecek kalıcı değil" Belki onun dediklerinden bilmiyorum çok zorlanmadım. 
(2,110 puan) tarafından
Ayyyy son cumlelerin icimi isittiii❤❤❤
(2,119 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun şimdiden, bi avazda inşAllah.❣️
(2,110 puan) tarafından
Aminnn allah razi olsun canim saolasinnn ❤
0 oy
(30 puan) tarafından
Canım Perşembe günü suni sancıyla doğum yaptım hiç korkulacak gibi değil Korkut ma kendini hastaneye gören birgün önce pamuğa zeytin yağı dök bolca iç çamaşırına koy ve o gün bol bol hareket yap comle kalk merdiven in gideceğin günde sıcak suya otur ben 1 saat kaldım sıcak suda sonra duada otur kalk yaptım gittim hastaneye 2 buçuk saate doğumum gerçekleşti ve kolay da geçti ama o sancılar da hiç oturmadim her sancı geldiğinde çömeldim.kalktim plates topunda zipladim çabuk acilmam oldu kesinlikle sancinla yatma sürekli türü harekt et Allahım kolu kurtarsin inşallah 
(2,110 puan) tarafından
Aminnn canim Allah razi olsunn☺️
(30 puan) tarafından
Senden de canım inşallah biran önce yavrunu alırsın kucağına bana da dua et bende alayim bebeğimi biran önce kucagimi kuvezde kızım :(
(2,110 puan) tarafından
Rabbim bebisine saglik versin insallah tez zamanda saglikli bir sekilde kucagina alirsin canim rabbim evladini sana bagslasin insallahh
(30 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(2,110 puan) tarafından
Sendende Allah razi olsun canimm
0 oy
tarafından
Rabbim herşeyin kolaylığını veriyor çok dua et canım 
(2,110 puan) tarafından
Sizde edin bana dua :(
0 oy
(48,761 puan) tarafından
gormemisim teşekkür postunu okuyup geldim benide sev diye :) ben suni sanci hic hic hissetm butun bun bastilar bastilar ondan bilmiyorum :)
(2,110 puan) tarafından
☺️☺️☺️ kiz yorum yapmasanda seviyom ☺️ bakim ben hissetcekmiym ☺️
(48,761 puan) tarafından
kendi sancinla bi avazda doğur insallah canim benim
(2,110 puan) tarafından
Amiiiinnn insallah canim benim Allah razi olsunnn❤❤
0 oy
tarafından

Kiz hala sen doktor a gitmedin mi 

(2,110 puan) tarafından
Doktora gdiom nst tansiyon iyi dio yarinda kontrol var carsamba yatismis
tarafından
Ha iyi o zaman saglikla al kucagina inşallah
(2,110 puan) tarafından
Aminnn insallah canim allah razi olsunnn❤❤
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Acı eşiğine bağlı cnm ben zorlanmadım suni sancı alırken
(2,110 puan) tarafından
Korktugum kadar kotu bse deglmis ya cok mutlu oldum valla korkudan basima agri grmisti
(5,314 puan) tarafından
Değil kuzım en azından benim için öyle idi rabbim senide bir avazda kurtarsın
(2,110 puan) tarafından
Amin canm Allah razi olsun ☺️
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Canım kisiden kişiye degisr belki acisi evet cok zor oldu ama rabbim gücünü veriyo her ne kadar sonunda sezaryan olsamda 14 15 saat suni sanci cektim :) düşünme simdi hayırlısı olsun eger.olursada korkma o an dusunemiyosn bisey ama bebisi kucagina alinşallah hersey gecicek biticek
(1,964 puan) tarafından
Yaa anladım neyse annesi az kaldi illa gelck hayrli gelsin yavrucum:)
(2,110 puan) tarafından
Aminnn bacimm insallah ☺️
(1,964 puan) tarafından
Dua edicm sana kizi emzryrm yatryim de :)
(2,110 puan) tarafından
Saolasin canm dualarni eksik etme lutfennn ❤
(1,964 puan) tarafından
Ettim kuzm:)
0 oy
(732 puan) tarafından
Ben tam 42 de sezeryan oldum suni sancı 5 defa verdiler hiç sancım olmadı açılmada olmadı. Rabbim yardımcın olsun cnm benim❤️
(2,110 puan) tarafından
Amin canim allah razi olsun bakalm ya sonumz nolcakk
(732 puan) tarafından
Korkma cnm rabbim yardım ediyor. Bebişini kucağına aldığın an herşey değer diyor insan :)
(2,110 puan) tarafından
Insallah az kaldi kavusmamza ❤❤❤
(732 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
0 oy
11 cevap 95 göst.
0 oy
19 cevap 218 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu