0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 102 günlük bir haftadır geceleri uyanıp ıkınıp ağlıyo gazını çıkartınca geri uyuyo normalde hiç gece ağlamazdı sadece emmeye kalkardı şu iki gündür de gündüzleri çok kötü hem gece ağlıyo hem gündüz sürekli kucak istiyo kucakta da durmuyo ağlıyo gazını çıkartıyorum karnı tok altı temiz sevgi ilgi deseniz fazlasıyla var ama durmuyo bi yemek bile yapmayı bırakın yiyemiyorum tam uyudu diyorum yarım saat bile geçmeden başlıyo bağırmaya memeyi de almıyo o kadar bağırıyo ki sanki dövmüşüm gibi ağlıyo. Değişik gaz yapacak hiç bişey yemedim banyoyu tuvaleti yıkarken ayaklarım soğuk suyla ıslandı ondan mı oldu diyorum ama bir hafta da sürmez ki neden olmuş olabilir çözüm ne olabilir? Kolik bebekler bile 3 aydan sonra iyileşiyor benimki 3 ayda çıldırdı kafayı yedim napcam 

4 Cevaplar

0 oy
(12,504 puan) tarafından
Atak haftasında felan mı acaba canım 
tarafından
Bilmiyorum ki canım doktora da gitmem bu virüs yüzünden. cidden artık uykusuzluktan kafayı yicem yemek yiyemiyorum namazı bile son dakikada kılabiliyorum
(12,504 puan) tarafından
Normal canım günü günlerini tutmuyor valla bebisleri Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Oku kuzum belki nazar değmiştir  birde elinde soğuk suya deyse o bile gaz yapar bebeğine en çok gaz yapan çay çikolata rezene iç baya rahatlatıo canım çok geçmiş olsun
tarafından
Kuzum günde iki bardak anne çayı içiyorum rezeneli hatta dün artık soğuyunca bi kaşık verdim çocuğa ama yok fayda etmiyo karnı gurul gurul ötüyo. Canım defalarca okudum her kucağıma aldığımda okuyorum sürekli kuran açık telefonda
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Büyükler sütten de gaz oluşur derler  sen üşütür sen gaz bebeğe geçermiş 
tarafından
Evet öyle diyolar bana da ama bir hafta oldu ondan sonra soğuk suya değmedim sıcak suyla yıkıyorum her yeri bu kadar süre devam eder mi ki?
0 oy
tarafından
Canım işte ne diyimki bebek büyütmek zor. Yani her ay biseyi değişir, bir ay bakarsın gece uyumaz, bı bakmışsın gündüz uyumuyir bı bakarsın uyur ... Yani gece aglamazdi deme büyüdükçe huyları da değişiyor. Ama anlattığına göre gazı vardır muhakkak canım benim bmkiz 8 aylık hala gazı oluyo bazen geceleri gaz çıkartmadan uyuyamiyir illa o gaz çıkacak sırtını sıvazlıyor um bazen hala. Gerçi ilk kızım da 6 aya kadar ağladı gaz sancısı yüzünden... Yani her bebek bir olmuyo . Allah annenin yar ve yardımcısi olsun. . 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Haklısın doğru diyosun önceden bu kadar gaz problemi olmadığı için gaz damlamız da yok versem ne yapsam bilemedim elim ayağım dolaştı
tarafından
Zaten gaz damlası verme canım gaz damlası da gaz çıkartiyi fakat kabız ediyor.
 Karnına ve beline zeytinyagi ile masaj yap temiz bı bez kat sıcak tut. İ bezi hiç çıkarma sbah akşam kalsın bişey olmaz. .

Rezene çayı yap sen de iç çocuğa da bir çay k. Kadar ver bişey olmaz. İnşallah sağlıklı olsunlar inan bana bugünlerde geçer gider
tarafından
Rezene içiyorum canım masaj yapcam yarın inşallah
tarafından
❣️ Allah yardımcın olsun canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 356 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cihataslanbebek (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
16 cevap 291 göst.