0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (1,840 puan) tarafından
Kardeşim dün hastaneye gitti. Sağ akciğerinde bir şey görmüşler kan değerlerinde de biri düşük çıkmış. Enfeksiyon doktoru test yapalım demiş sonuç 2 güne çıkıyormuş. Etrafında hic test yaptırip negatif çıkan var mı? Ay 2 gün nasıl geçecek acaba 

13 Cevaplar

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Akrabamız kronik rahatsızdı fenalaştı iki defa testi negatif çıktı, geçen hafta tekrar yaptılar pozitif çıktı 
(894 puan) tarafından
2 kez test yapıldığında kaç gün ara vardı arasında bir de yeni mi oldu. Test kitleri değişti o yüzden sordum. Babamda cov id çıkan birine temasda bulunmuş ama negatif çıktı 14 gün evde karantinada şu an. Bir sıkıntısı yok çok şükür ama ben endişe ediyorum.  Bugün 5. Gün testi temastan 2 gün sonra yaptılar kanda aldılar negatifti. Sizin hastanızdan kanda almışlar mıydı bu arada
-Reklam-
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Benim yaşadığım bölgede çok az virüslü insan sayısı canım. Net sayıyı bilmiyorum ama burda az onu biliyorum. Ve etrafımda da yok hasta olan. 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Abime kitle yaptılar birkaç defa negatif çıktı iki hafta önceydi yurt dışından geldiği içindi
0 oy
(894 puan) tarafından
Negatif çıkan var ama yine de ben endişe ediyorum 14 gün bir geçse rahatlıcam. Rabbim korktuklarımızdsn emin eylesin.
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun inşallah bişey çıkmaz:(

0 oy
(1,165 puan) tarafından
Canım aslında testin negatif cikmasi önemli değilmiş. Ciğerler de lezyon görülmesi covid için kesin teshismis. Tanıdığımız in öyle oldu zaten TV de de proflar bu şekilde anlattı tomografi de ciğerlere bakıp teşhis koyuyolarmis. Ama merak etme genel durumu iyise düzelir inşallah. Tanıdığımız taburcu oldu. Testte sonradan pozitif çıkıyor.
0 oy
tarafından
Eşimin arkadaşı yaptırdı eşiyle negatif çıkmışlar ama onlar sabah yaptırmış gece 11 gibi çıkmıştı 
0 oy
(148 puan) tarafından
Evet benim hemşire yeğenim yaptırdı hastanede doktor ve sekreter de cıkınca bütün calıs anlara yapmıs hastane negatif cıktı şükür olsun 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Esim is yerinde bayilmis tansiyonu düşmüş acile götürmüşler test yapmışlar 1 saatte cikmis sonuc negatif cikmis cigerlerini üşütmüş esim ilac yazip yollamislar..

2 gun ne alaka hemen cikio sonuc esimin 1 saatte cikmis.
(449 puan) tarafından
2 farklı test kiti vae biri daha hızlı sonuç veriyor
(3,617 puan) tarafından
Bilmiorum kan almislar dr korona testin negatif demis
0 oy
tarafından
Görümcemin eşi canım umreden geldi 3 kişi aynı odada kalıyordu onunki negatif diğer 2 kişinin pozitif çıkmış 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Babam da ne zamandır kuru öksürük vardı.  En son ateşi de yükselince gitti tomografi  çekilmiş, test yapılmış negatif cıktı. Ciğerleri de temiz.  Boğazında iltihap varmış ilaç verip göndermişler. 
0 oy
(984 puan) tarafından
Evet yapan oldu ve negatif çıktı 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben o teste de güvenmiyorum ki negatif çıkan sonradan pozitif olan çok var Umre'den gelen akrabamız önce negatif çıktı 4 gün sonra pozitif çıktı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
0 oy
3 cevap 136 göst.
16 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 736 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu